Valmieras Ziņas

Sēļu muižā notiks festivāls “Dzejas dienu kārtainā ābolmaize”

Lasīšanas laiks: < 1 min

Aicinām 17. septembrī Sēļu muižā uz pašsacerētas mūzikas un dzejas festivālu “Dzejas dienu kārtainā ābolmaize”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Plkst.13.00–16.00 Sēļu muižas dārza terasē darbosies pankūku bārs. Būs dziesmota tikšanās koncertā “Dziesma Tev un man”. Aicinām pieteikties pašsacerēto dziesmu autorus un lauku muzikantus – izpildītājus. Lūdzam dziesmu pavadījumos izmantot tikai akustiskos mūzikas instrumentus (plašāka informācija un pieteikšanās, zvanot pa tālruni 20019452 (Iveta Dukaļska) vai 26321158 (Ināra Blūma)).

Plkst. 17.00 Sēļu muižas lielajā zālē uz dzejas pēcpusdienu “Ceļš vienmēr turpināsies…” aicina Ivo Martinsons. “Nekas nekad nav beidzies un nekad nebeigsies, nāc man līdzi dzīvot, dzīvē iemīlēties.” Aicinām ieklausīties Pētera Jurciņa dzejā. Muzicēs Lolita Fussa (elektrioniskā noskaņu mūzika) un Lūcija Sičevska (ģitāra). Dzejas dienu noslēguma sarīkojums notiks pie galdiņiem ar kūpošu kafijas tasi. Aicinām pieteikties līdz 16. septembrim, zvanot pa tālruni 26321158.

Dzejas dienu Kārtainā ābolmaize Sēļu muižā notiks jau devīto reizi.

Ieeja bez maksas. Sarīkojuma laikā var tikt filmēts un fotografēts.

Pievienojies mūsu komandai! Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (uz nepilnu darba slodzi) uz noteiktu laiku.  Darba vietas adrese: “Bērnudārzs Pasaciņa”, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālām spējām atbilstošu izglītības procesu grupā; • sadarboties ar kolēģiem un vecākiem, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; • veikt bērnu attīstības dinamikas izpēti; • plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; • piedalīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Jums ir: • pieredze darbā ar bērniem; • izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopijas gaidīsim līdz 2023.gada 13.oktobrim e-pastā: pasacina@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 28650094. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Bērnudārzs Pasaciņa, Mūrmuiža, Kauguru pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-13

Mūsu partneri