Valmieras Ziņas

Sedas pilsētas namus turpmāk apsaimniekos SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”

Lasīšanas laiks: < 1 min

Valmieras novada Sedas pilsētas namus pēc iedzīvotāju aptaujām, rīkotām kopsapulcēm un atbilstoši māju iedzīvotāju balsojumam no 1. septembra apsaimniekos 100% pašvaldības kapitālsabiedrība SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”. Iepriekš Sedā namus apsaimniekoja SIA “Jumis”. Vēl šobrīd tiek rīkotas dzīvokļu īpašnieku kopsapulces, kurās tiek uzklausīti Sedas iedzīvotāju viedokļi un priekšlikumi, kas tiks ņemti vērā turpmākajā sadarbībā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Ginta Gailīte.

Apsaimniekotāja nomaiņa ir jauna iespēja padarīt Sedas pilsētu par pievilcīgu vietu dzīvošanai. Pilsētā ir pieejams brīvs dzīvojamais fonds. Pilnveidojot esošos resursus, iedzīvotāju ieinteresētību un apzinīguma līmeni maksājumu veikšanā, šīs jaunās pārmaiņas varētu nest labākus rezultātus.

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” ir pieredze namu apsaimniekošanā vairāk kā 20 gadu garumā, tā šobrīd ir vadošā namu apsaimniekošanas sabiedrība Valmieras novadā. Sabiedrības apsaimniekošanā ir 94 daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas, 4 pašvaldībai piederošās, privatizācijai nenododamās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas un 14 daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas, kurās dzīvokļu īpašnieki nav izvēlējušies pārvaldnieku. SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” piedāvā ilgtspējīgus un profesionālus kopīpašuma pārvaldīšanas un namu apsaimniekošanas pakalpojumus, ņemot vērā iedzīvotāju vajadzības un iespējas.

Aktuālais jautājums

Kā vērtē aizvadīto 2022. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri