Valmieras Ziņas

Sākušies Dzelzs tilta remontdarbi; ne visi ievēro aizliegumu šķērsot tiltu (2)

Valmierā sākušies Dzelzs tilta remontdarbi. Remonta laikā tiltam tiks attīrītas metāla konstrukcijas koka siju balstu vietās. Abās pusēs noejām no tilta tiks atjaunots betonējums, kā arī tiks veikta tilta dēļu klāja nomaiņa, portāls “Valmieras Ziņas” uzzināja pilsētas pašvaldībā.

Remonta laikā, no 4.marta līdz 19.aprīlim, Dzelzs tilts būs slēgts jebkādai gājēju un velosipēdistu kustībai. Iedzīvotāji, kas ikdienā izmanto Dzelzs tiltu nokļūšanai uz darbu vai izglītības iestādēm, ir aicināti apzināt alternatīvas iespējas laikus nokļūt nepieciešamajā galamērķī. Kā otrdien, 5.martā, novērojām, apsekojot tiltu, neskatoties uz uzstādīto nožogojumu, kāds jaunietis tomēr šķērsoja tiltu.

2018.gadā Valmieras pilsētas pašvaldība organizēja Dzelzs tilta konstrukciju tehnisko apsekošanu. Tilta balstu un laiduma konstrukciju tehniskais stāvoklis tika novērtēts kā apmierinošs. Nestspēju ietekmējošas konstrukciju deformācijas tiltam netika novērotas. Taču, lai samazinātu tilta nesošo konstrukciju tālāku bojāšanos, nepieciešams veikt plānotos remontdarbus.

21.februārī, tiekoties ar iedzīvotājiem, Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks informēja, ka 2018.gadā vairākas reizes tika izsludināts iepirkums Dzelzs tilta remonta veikšanai, kas paredzēja ne tikai betonējuma un klāja nomaiņu, bet arī tilta pārkrāsošanu, taču neizdevās atrast darbu veicēju.

Saskaņā ar pašvaldības mājas lapā publicētajiem datiem, iepirkums par remondarbu veikšanu tika izsludināts četras reizes. Pēc tam tika izsludināts iepirkums par tilta klāja remontu, kas arī bija neveiksmīgs, jo vienīgajam pretendentam tika konstatēts nodokļu parāds. Tikai otrajā iepirkumā izdevās atrast darbu veicējus. Atbilstoši iepirkuma rezultātiem par 53 105,55 eiro ar PVN veiks SIA “RST SKRŪVPĀĻI”.

Tilta atjaunošanu 30 000,00 eiro apmērā līdzfinansē Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekts “Zaļie dzelzceļi” (Green Railways), kas paredz bijušo dzelzceļa līniju infrastruktūras sakārtošanu Vidzemē un Dienvidigaunijā.

Kopējās projekta Green Railways izmaksas Valmieras pilsētas pašvaldības aktivitātēm ir 44 550,00 eiro, tai skaitā Valmieras pilsētas pašvaldības līdzfinansējums – 4455,00 eiro apmērā un valsts budžeta līdzfinansējums – 2227,50 eiro.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    kaalis - 15.04.2019 Atbildēt

    “Remonta laikā, no 4.marta līdz 19.aprīlim, Dzelzs tilts būs slēgts.”

    Neizskatās ka pēc 19.04. tur kautkas būs mainījies.

    Anonīms - 16.04.2019 Atbildēt

    Ar tādiem tempiem. Līdz vasaras beigām nebūs pabeigts. Valmierā katrai otrai renovācijai/rekonstrukcijai tiek ievērojami pārkāpti termiņi. Pēc 19 datuma droši soļošu garām sētiņai pāri tiltam.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pastnieks/-ce automobiļa vadītājs (slodze 0.7)  Darbavieta: Piegādes punkts Valmiera 1, Brēžas iela 3, Valmiera, LV-4201 Darba pienākumi: • kvalitatīva preses izdevumu un sūtījumu piegāde klientiem; • preses izdevumu abonementu un dažādu maksājumu noformēšana; • pensiju piegāde; • sadarbības partneru preču tirdzniecība; • klientu informēšana par "Latvijas Pasta" pakalpojumiem. Prasības kandidātiem: • valsts valodas zināšanas atbilstoši vidējā līmeņa B (1) pakāpei; • vēlme un spēja veidot pozitīvu komunikāciju ar klientiem; • atbildības sajūta un nopietna attieksme pret darba pienākumu izpildi; • laba teritorijas pārziņa; • B kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto.  Piedāvājam: • stabilu atalgojumu no 304.50 EUR (Bruto); • papildus mainīgo algas daļu; • degvielas kompensāciju; • auto amortizācijas kompensāciju; • pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu; • veselības apdrošināšanas polisi. Darba laiks no 6:00-12:00. Papildu informācija:  CV ar norādi Pastnieks automobiļa vadītājs/- a PP Valmiera 1 sūtīt AS "Latvijas Pasta" Personāla vadības departamentam pa pastu vai e-pastu. Adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads, LV-1000; e-pasts: cv@pasts.lv; tālrunis informācijai: 22039501, 67608493 Profesija: AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Brēžas iela 3, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-07-20 Kontaktpersona: Nadežda Volosanova Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri