Valmieras Ziņas

Sākusies Ausekļa ielas pārbūve

No jūnija sākuma ir sākusies Ausekļa ielas posma no Rīgas līdz Straupes ielai pārbūve. Ausekļa iela ir viena no intensīvāk izmantotajām Jāņparka ielām, kas līdz šim bija ar grants segumu. Pēc pārbūves ielas posms būs klāts ar asfaltbetonu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Sliktās lietus ūdens noteces dēļ uz ielas regulāri uzkrājas ūdens, tādēļ ielai tiks izbūvēta lietus ūdens kanalizācija, tiks veikta arī citu apakšzemes komunikāciju nomaiņa un izbūve.

Pārbūves darbu laikā Ausekļa ielas posms starp Rīgas un Straupes ielām satiksmei ir slēgts. Piekļuve īpašumiem un operatīvā transporta kustība remonta laikā tiek nodrošināta. Taču slēgtā posma apbraukšana iespējama pa paralēlajām Imantas un Koku ielām.

Ielas pārbūvi plānots pabeigt līdz septembra beigām. Atbilstoši atklāta konkursa rezultātiem ielas pārbūvi veic SIA “Limbažu ceļi” par kopējo līguma summu 321 495 EUR bez PVN.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un aicinām satiksmes dalībniekus sekot līdzi izliktajām ceļa zīmēm. Informācija par aktuālajiem ielu remontdarbiem un satiksmes ierobežojumiem pieejama Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā “Ielu remonti/ satiksmes ierobežojumi”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri