Valmieras Ziņas

Sākas desmitās Baltijas karavīru ziemas sporta spēles

Lasīšanas laiks: 2 min

No 23. līdz 26. janvārim Valmierā un Cēsīs norisināsies jau desmitās Baltijas karavīru ziemas sporta spēles, portālu “Valmieras Ziņas” informēja NBS Apvienotā štāba Informācijas analīzes un vadības departamenta Komunikācijas pārvalde.

Aptuveni 170  Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Zviedrijas karavīri un jaunsargi ziemas sporta spēlēs sacentīsies vairākos sporta veidos un disciplīnās.

Cēsu Olimpiskā centra slēpošanas – biatlona kompleksā „Cēsis” Baltijas valstu karavīri, un jaunsargi sacentīsies slēpošanā – jauktajā stafetē un individuālajās sacensībās –, kā arī biatlonā – sprinta distancē un jauktajā stafetē. Savukārt Valmieras Olimpiskā centra ledus hallē Baltijas valstu un Zviedrijas karavīri mērosies spēkiem hokeja sacensībās, bet uz Ungura ezera ledus – zemledus makšķerēšanā.

Valmieras Olimpiskajā centrā 24. janvārī plkst. 18.15 hokeja atklāšanas spēlē tiksies Latvijas Bruņoto spēku komanda ar Igaunijas karavīru komandu. 25. janvārī plkst. 10.15 sacentīsies Lietuvas un Latvijas bruņoto spēku hokeja komandas, bet plkst. 18.15 Zviedrija pret Latvijas bruņoto spēku komandu. 26. janvārī plkst. 10.15. notiks spēles par 3., 4. vietu, savukārt plkst. 11.30 gaidāma fināla spēle par pirmo vietu.

Cēsīs 25. un 26. janvārī visu dienu norisināsies zemledus makšķerēšana, savukārt 25. janvārī no plkst. 10.00 līdz 12.00 notiks distanču slēpošana, bet no plkst. 14.30 līdz 15.30 biatlona sacensības. 26. janvārī no plkst. 09.40 līdz 10.30 turpināsies distanču slēpošanas un biatlona sacensības karavīriem, bet no plkst. 10.30 līdz 11.30. – jaunsargiem.

Desmitās Baltijas valstu karavīru ziemas sporta spēles aicināts apmeklēt ikviens interesents, tostarp arī komandu cīņas hokejā Valmieras Olimpiskajā centrā Valmierā. Ieeja uz spēlēm ir bez maksas.

Baltijas valstu karavīru ziemas sporta spēles Latvijā norisināsies desmito reizi. 2014. gadā Latvijas Bruņotie spēki organizēja pirmās Baltijas valstu Karavīru ziemas sporta spēles. Šāda veida Baltijas valstu bruņoto spēku sadarbība lielā mērā ir veicinājusi arī Latvijas karavīru fizisko sagatavotību, meistarību un izaugsmi sportā, kas ļauj cīnīties visaugstākajā līmenī arī Starptautiskās Militārās sporta asociācijas (CISM) reģionālajos un pasaules čempionātos, kā arī Pasaules karavīru sporta spēlēs, kuras tiek dēvētas arī par karavīru olimpiskajām spēlēm.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “LEGROLATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums aicina darbā “Laboratorijas vadītāju” (1223 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieraspagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu laboratorijā, kontrolēt ražotāsprodukcijas kvalitāti ,ienākošās kūdras kvalitāti, gatavās produkcijaskvalitāti, veikt attiecīgās analīzes un pārbaudes . Uzturēt tehniskā kartībā laboratorijasiekārtas. Darba laiks 8.oo – 17.oo. Pēc nepieciešamības pagarināts vai maiņudarba laiks. Prasības: Atbilstoša izglītība, zināšanas par laboratorijas procesiem un iekārtām.Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā.  Valodas zināšanas – obligāti latviešuun angļu. B kategorijas autovadītāja apliecība, savs transports.  Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā,pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties,apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitāteslīmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīguskolēģus.  Apmācību jaunajā amatā. Darba alga 1500 EUR bruto.  Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika. CV sūtīt uz info@seda.lv, ar norādi “Laboratorijasvadītājs”. Konfidencialitāti garantējam.Jautājumu gadījumā zvanīt 22498474 Profesija: LABORATORIJAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1200 EUR līdz 1600 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Mūsu partneri