Valmieras Ziņas

Sāk Valmieras transporta infrastruktūras pētījumu; aicina iedzīvotājus paust viedokli

Lai, saskaroties ar izaicinājumiem satiksmes organizēšanā, tiktu ieviesti vienoti transporta infrastruktūras risinājumi, Valmieras pilsētas pašvaldība ir uzsākusi darbu pie Valmieras transporta infrastruktūras attīstības koncepcijas izstrādes. Līdz 20.oktobrim tiek gaidīti rakstiski priekšlikumi un ierosinājumi par Valmieras transporta infrastruktūru, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Valmieras pilsētas pašvaldības dome 28.septembra sēdē apstiprināja transporta infrastruktūras attīstības koncepcijas izstrādes darba uzdevumu. Mērķis ir izvērtēt esošo Valmieras transporta infrastruktūru, identificēt problēmas, izstrādāt iespējamo attīstības koncepciju, izvirzot un definējot sasniedzamos mērķus un uzdevumus.

Koncepcijas izstrādes darba uzdevums paredz esošās gājēju, velo un autotransporta infrastruktūras izvērtējumu, tai skaitā ielu tīkla un autostāvvietu analīzi. Padziļinātu izpēti paredzēts veikt pilsētas centra teritorijām ar intensīvāko satiksmi.

Priekšlikumus un ieteikumus transporta infrastruktūras koncepcijai iespējams iesniegt, nosūtot pa pastu Valmieras pilsētas pašvaldībai (Lāčplēša iela 2, Valmiera, LV-4201) vai iesniedzot personīgi Apmeklētāju pieņemšanas centrā Lāčplēša ielā 2 Valmierā. Tos iespējams sūtīt arī kā elektroniski parakstītu iesniegumu uz pasts@valmiera.lv.  

Ar spēkā esošajiem Valmieras pilsētas teritorijas attīstības plānošanas dokumentiem var iepazīties Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā “Attīstība”, kā arī Ģeoportālā (vienotas pieejas punkts Latvijas ģeotelpiskajai informācijai un pakalpojumiem) https://geolatvija.lv.

Tematiskā plānojuma izstrādes vadītāja – Valmieras pilsētas pašvaldības iestādes “Attīstības un būvniecības pārvalde” struktūrvienības “Pilsētplānošanas nodaļa” teritorijas plānotāja–ainavu arhitekte Dace Elbrete, tālr.: 64207162, 27334425, e-pasts: dace.elbrete@valmiera.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri