Valmieras Ziņas

Šajā pavasarī LIAA Valmieras biznesa inkubatoru atbalstam pieteikušies 37 jaunie uzņēmēji

Lasīšanas laiks: 2 min

Šajā pavasarī 8 jaunie uzņēmēji pieteikušies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Valmieras biznesa inkubatora inkubācijas(INK) programmai un 29 pirmsinkubācijas (PINK) programmai. No tiem 14 pieteikumi ir no Valmieras novada, 10 pieteikumi no Smiltenes novada un 11 no Cēsu novada jaunajiem uzņēmējiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras biznesa inkubatora vecākā projektu vadītāja Alise Razminoviča.

LIAA Valmieras biznesa inkubatora vadītājs Juris Čeičs pieteikumu skaitu komentē šādi: “Ar lielām cerībām gaidījām šo pavasara uzņemšanu, jo visas prognozes liecināja, ka drīkstēsim droši tikties klātienē. Visi inkubācijas klientu izaugsmes rādītāji salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem ir ar pozitīvu tendenci. Eksporta apjoms 2021. gadā pieaudzis par 11% un sasniedzis 1,89 miljonus EUR, nomaksāto nodokļu apjoms 2021. gadā bija vairāk kā 531 000 EUR. Interese par biznesa inkubatoru programmu bija mainīga, jo arī uzņēmīgo prātus ietekmēja šausminošie notikumi kaimiņu zemēs. Tomēr spīts un ticība ņēma virsroku un līdz ar pēdējiem pieteikumu pieņemšanas datumiem inkubatorā tika sasniegts rekordliels pieteikumu skaits no pirmsinkubēties gribētājiem.”  

Inkubācijas programmā tika iesniegti 12 pieteikumi no kuriem komisija lēma uzņemt 8 dalībniekus, kas ir līdz šim lielākais uzņemto dalībnieku skaits inkubācijas programmā vienas uzņemšanas laikā. Šajā pavasarī tika uzņemti šādi  uzņēmumi:

  • SIA ‘’Mini Sweets; 
  • SIA ‘’Air Glass Ceramics’’;
  • SIA ‘’O’win Digital’’
  • SIA ‘’Wolf & Owl’’;
  • SIA ‘’UXZ’’;
  • SIA ‘’RM VTB’’
  • SIA ‘’Tenako’’
  • SIA ‘’Lāča Oga’’

Gan inkubācijas, gan pirmsinkubācijas programmās tika pieteiktas tādas biznesa idejas un uzņēmumi kā audiogrāmatu veidošana, pārtikas produktu izstrādāšana, pārtikas sublimācija, metālapstrāde, stikla šķiedras pārstrāde ķieģeļos, grafikas dizains, sporta apģērbu ražošana no pārstrādātiem materiāliem, grāmatvedība, dzērienu ražošana, bērnudārza izveide, ‘’zero waste’’ smaržu ražošana, aktīvās atpūtas un izklaides pakalpojumi, viesu izmitināšana un daudzi citi.

LIAA Valmiera biznesa inkubatora komanda aicina gatavoties nākamajai uzņemšanai pirmsinkubācijas programmā, kas norisināsies jau šī gada rudenī. Ikviens interesents ir aicināts sazināties ar inkubatora komandu un sarunāt konsultāciju, lai prasmīgāk sagatavotu pieteikumu. Konsultācijas ir iespējamas klātienē Valmierā, Cēsīs un Smiltenē.  

LIAA Biznesa inkubatori tiek finansēti projekta “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators” ietvaros.

Seko LIAA Valmieras biznesa inkubatora aktivitātēm:

facebook.com/LIAAValmiera

Instagram.com/liaa.valmiera

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat autovadītāju braukšanas kultūru Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA SAPATA ir kūdras ražošanas uzņēmums, kas darbojas nozarē jau vairāk kā 25 gadus, aicina pievienoties kolektīvam : Bilancspējīgs grāmatvedis(-e). · Darba pienākumi: Grāmatvedības dokumentu apstrāde, uzskaite un kontrole; Pārskata perioda apkopojums un atskaišu sagatavošana uzņēmuma vadībai; Bankas operāciju uzskaite; Debitoru/kreditoru kontrole, rēķinu izrakstīšana; Avansa norēķinu dokumentu apstrāde; Darba laika uzskaite, darba samaksas un nodokļu aprēķini; Izejošo un ienākošo rēķinu apstrāde; Inventāra, materiālu un gatavās produkcijas ražošanas un realizācijas uzskaite; Pamatlīdzekļu un mazvērtīga inventāra uzskaite; Dažādu grāmatvedības aktu sagatavošana; Darba līgumu, rīkojumu un iesniegumu sagatavošana; VID un statistikas atskaišu sagatavošana un iesniegšana. Prasības: Augstākā izglītība finansēs, ekonomikā vai grāmatvedībā; Ne mazāk kā 3 gadu pieredze grāmatveža amatā; Labas zināšanas grāmatvedības un nodokļu likumdošanā; Analītiskā domāšana un spēja strādāt patstāvīgi; Precizitāte un atbildības sajūta; Lietvedības un dokumentu aprites principu zināšanas; Teicamas latviešu valodas prasmes, krievu – sarunvalodas līmenī; “B” kategorijas autovadītāja apliecība; Labas MS Office zināšanas. Grāmatvedības programmas Kentaurs Pro pārzināšana tiks uzskatīta par priekšrocību. Piedāvājam: Atbildīgu, interesantu un dinamisku darbu stabilā ražošanas uzņēmumā; Labus darba apstākļus mūsdienīgā birojā Valmierā; Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana (pēc noteikta nostrādātā laika); Darba laiku no 8.00 līdz 17.00; Profesionālas attīstības un izaugsmes iespējas; Darba algu no 1280 līdz 2000 EUR pirms nodokļu nomaksas. Atalgojuma apmērs ir atkarīgs no pretendenta darba pieredzes un atbilstības izvirzītajām amata prasībām. Lūdzam sūtīt Jūsu CV un motivācijas vēstuli uz norādīto e- pasta adresi: naro@naro.lv līdz 20.12.2022. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz intervijām. Profesija: GRĀMATVEDIS (CETURTĀ LĪMEŅA KVALIFIKĀCIJA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-20 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Zvanu centrs, kurš veiksmīgi darbojas jau 9 gadus un ir: PAR ētisku pārdošanu, PAR ambiciozu mērķu izvirzīšanu un to sasniegšanu, PAR sadarbību ar fleksibliem, zinošiem, radošiem un atsaucīgiem darbiniekiem, PAR darbinieku attīstību, izaugsmi un labbūtību. Aicina pievienoties savai strauji augošajai komandai Pārdošanas speciālista amatā un sākt mācības unikālā darbinieku personiskās attīstības programmā - BPO AKADĒMIJA! BPO Akadēmijā padziļināti tiek apgūti tādi temati kā, bet ne tikai,- stresa vadība, efektīva plānošana, emocijas un to pārvaldība, konfliktu vadība, deleģēšana, motivēšana, vadība, utt. Šis noteikti IR ceļš uz panākumiem!  Pie mums Tu saņemsi: Profesionālas apmācības pārdošanā un klientu apkalpošanā Nenovērtējamas studijas BPO Akadēmijā Regulāru atgriezenisko saiti no vadītāja Personīgo izaugsmi un vēl neapzināto talantu apzināšanu Spēju izprast lietas padziļinātāk Analizēt dažādas situācijas un, iespējams, veiksmīgāk sakārtot savu dzīvi arī ārpus darba Apziņu, ka Tavām spējām nav robežu Draudzīgu kolēģu atbalstu jebkurā sarežģītā situācijā Apziņu, ka pārdošana ir Dāvana Rezultātiem atbilstošu atalgojumu no 700 Eur līdz 1400 Eur Tas no Tevis prasīs: Spēju ātri apgūt jaunas lietas Spēju aktīvi un ilgtermiņā strādāt ar sevi Spēju uzņemties atbildību par sevi Spēju tikt galā ar savām un citu emocijām Spēju analizēt, RĪKOTIES un mainīties Spēju sadzirdēt Spēju objektīvi izanalizēt atgriezenisko saiti Spēju iedziļināties un spēju risināt situācijas pēc būtības Spēju brīvi komunicēt vismaz vienā svešvalodās Labas datorprasmes obligātas! Darba laiks 08:30-17:00 Svarīgi! Attālinātā darba veicējiem nepieciešams aktīvs elektroniskais paraksts vai Smart-ID. Attālinātā darba veicējiem nodrošinām darbam nepieciešamo tehnisko aprīkojumu. (dators, austiņas u.c.) Ja Tu esi gatavs jauniem izaicinājumiem, saņemt kolēģu atbalstu un iegūt stabilitāti, PIEVIENOJIES mūsu komandai! Sazināsimies ar visiem kandidātiem, kas iesūtīs savus pieteikumus. Piesakoties, Jūs piekrītat iesniegto personas datu apstrādei konkrētajā atlases procesā. Jums ir iespēja atsaukt piekrišanu savu iesniegto datu apstrādei. Dati tiks saglabāti 2 mēnešus skaitot no saņemšanas brīža. CV sūtīt uz e-pastu: vakances@bposervices.lv Tālr.23079063 Profesija: PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2022-12-30 Darba sākšanas datums: 2022-12-15 Kontaktpersona: E-pasts: liepaja@bposervices.lv, tālr. 23079063 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri