Valmieras Ziņas

“Rūjienas saldējums” tehnoloģiskajās iekārtās ieguldīs 313 600 eiro

Saldējuma ražotājs SIA “Rūjienas saldējums” tehnoloģiskajās iekārtās ieguldīs 313 600 eiro, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā publiskotā informācija.

Tostarp kompānija par 192 000 eiro pirks saldējuma masas vārīšanas un pasterizācijas iekārtu un CIP mazgāšanas sistēmu un aprīkojumu, 58 400 eiro ieguldīs jauno un esošo iekārtu integrēšanā esošajā ražošanas sistēmā, bet 50 000 eiro – saldējuma masas dzesēšanas vannu un piena/krējuma pieņemšanas vannu iegādē. Savukārt par 13 200 eiro uzņēmums iegādāsies kārbu augšējo virsmu marķēšanas līniju.

Konkursā par saldējuma masas vārīšanas un pasterizācijas iekārtu un CIP mazgāšanas sistēmu un aprīkojuma piegādi par uzvarētāju atzīta Itālijas kompānija “Zetagi Impianti”. Turpretī konkursos par jauno un esošo iekārtu integrēšanu esošajā ražošanas sistēmā un saldējuma masas dzesēšanas vannu un piena/krējuma pieņemšanas vannu iegādi par uzvarētāju atzīta Latvijas kompānija “Neroli Met”. Savukārt konkursā par kārbu augšējo virsmu marķēšanas līnijas piegādi par uzvarētāju atzīta Latvijas kompānija “Olsti”.

Iekārtas plānots piegādāt un uzstādīt līdz 2020.gada 9.aprīlim, piesaistot finansējumu Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma “Ieguldījumi materiālajos aktīvos” apakšpasākumā “Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē”.

LETA jau ziņoja, ka “Rūjienas saldējums” apgrozījums 2018.gadā bija 2,322 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 78,3% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija guva peļņu 402 521 eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš.

“Rūjienas saldējums” reģistrēta 2009.gadā, un tā sākotnējais dibinātājs un īpašnieks bija piena pārstrādes uzņēmums AS “Valmieras piens”. Vēlāk gan tā īpašnieki vairākkārt mainījušies, bet kopš 2015.gada tas pieder Igoram Miezim.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri