Valmieras Ziņas

“Rūjienas saldējums” tehnoloģiskajās iekārtās ieguldīs 313 600 eiro

Saldējuma ražotājs SIA “Rūjienas saldējums” tehnoloģiskajās iekārtās ieguldīs 313 600 eiro, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā publiskotā informācija.

Tostarp kompānija par 192 000 eiro pirks saldējuma masas vārīšanas un pasterizācijas iekārtu un CIP mazgāšanas sistēmu un aprīkojumu, 58 400 eiro ieguldīs jauno un esošo iekārtu integrēšanā esošajā ražošanas sistēmā, bet 50 000 eiro – saldējuma masas dzesēšanas vannu un piena/krējuma pieņemšanas vannu iegādē. Savukārt par 13 200 eiro uzņēmums iegādāsies kārbu augšējo virsmu marķēšanas līniju.

Konkursā par saldējuma masas vārīšanas un pasterizācijas iekārtu un CIP mazgāšanas sistēmu un aprīkojuma piegādi par uzvarētāju atzīta Itālijas kompānija “Zetagi Impianti”. Turpretī konkursos par jauno un esošo iekārtu integrēšanu esošajā ražošanas sistēmā un saldējuma masas dzesēšanas vannu un piena/krējuma pieņemšanas vannu iegādi par uzvarētāju atzīta Latvijas kompānija “Neroli Met”. Savukārt konkursā par kārbu augšējo virsmu marķēšanas līnijas piegādi par uzvarētāju atzīta Latvijas kompānija “Olsti”.

Iekārtas plānots piegādāt un uzstādīt līdz 2020.gada 9.aprīlim, piesaistot finansējumu Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma “Ieguldījumi materiālajos aktīvos” apakšpasākumā “Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē”.

LETA jau ziņoja, ka “Rūjienas saldējums” apgrozījums 2018.gadā bija 2,322 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 78,3% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija guva peļņu 402 521 eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš.

“Rūjienas saldējums” reģistrēta 2009.gadā, un tā sākotnējais dibinātājs un īpašnieks bija piena pārstrādes uzņēmums AS “Valmieras piens”. Vēlāk gan tā īpašnieki vairākkārt mainījušies, bet kopš 2015.gada tas pieder Igoram Miezim.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SS.COM Vakances (Vajadzīgi darbinieki) - Palīgs Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais saplānot prasme servisa - Sludinājumi Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais pilna servisa tirgus, sociālo, mediju pētījumu un konsultāciju uzņēmums Latvijā, un šobrīd aicinām uz sadarbību NTERVĒTĀJUS IEDZĪVOTĀJU DZĪVESVIETĀS VALMIERĀ UN VALMIERAS APKAIMĒ. Mēs sagaidām, ka Tev:ir teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas; prasme pielietot praksē datorlietotāja iemaņas; ir iegūta vismaz vidējā izglītība; B kategorijas autovadītāja apliecība un Tev ir automašīna un/vai Tu spēj operatīvi saplānot pārvietošanās iespējas, izmantojot sabiedrisko transportu.  Augstu vērtēsim, ja Tev:ir sarunas vadītāja/-as, intervētāja/-as pieredze; piemīt drosme un prasme ieinteresēt un motivēt cilvēkus; ir personīga atbildības izjūta par Tev uzticēto uzdevumu; sagādā patiesu prieku sarunas; ir interese par pētījumu nozari.  Uzticēsim Tev:interviju veikšanu iedzīvotāju dzīvesvietās un iegūto datu kvalitatīvu ievadi programmā.  Piedāvāsim Tev:pieredzi starptautiskā pētījumu uzņēmumā Latvijā; individuālu apmācību pirms sadarbības uzsākšanas; veicamajiem pienākumiem, nozarei un tirgus situācijai atbilstošu atlīdzību - par katru kvalitatīvi paveiktu interviju (6.00€-15.00€ pēc nodokļu nomaksas) pienākumu veikšanai patērēto transporta un/vai degvielas izdevumu kompensāciju; nelaimes gadījumu apdrošināšanu; veselības apdrošināšanu pēc sešu mēnešu rezultatīvas sadarbības - tiek paveiks noteiktais uzdevums katrā no projektiem.  Sūti mums pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvani uz tālruņiem 80000004, 67096313. *Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības regulējuma noteikumiem. Visa atlases procesā saņemtā informācija par pretendentu tiks izmantota tikai un vienīgi pretendenta profesionālās piemērotības izvērtēšanai konkrētajam amatam. Personas datu pārzinis: SIA “TNS Latvia”, Kronvalda bulvāris 3-2, Rīga, LV-1010. Profesija: INTERVĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: Sūtīt pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvanīt uz 80000004, 67096313. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri