Valmieras Ziņas

Rūjienas pilsētas svētkos darbosies Valmieras novada mobilais TIC

Lasīšanas laiks: 2 min

Sestdien, 6. augustā, Rūjienā norisināsies ikgadējie un iemīļotie Rūjienas pilsētas svētki. No plkst. 9.00 līdz 15.00 svētku amatnieku un mājražotāju tirdziņā viesosies arī Valmieras novada mobilais Tūrisma informācijas centrs (TIC), aicinot ikvienu interesentu vairāk uzzināt par Valmieras novada tūrisma piedāvājumu, kā arī piedalīties aktivitātē “Atrodi savu svētku Rūveni”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada Tūrisma pārvaldes pasākumu organizatore Madara Stukmane.

Aktivitātē “Atrodi savu svētku Rūveni” aicināts piedalīties ikviens svētku apmeklētājs. Saņemot aktivitātes lapu Valmieras novada mobilajā TIC, paveroties dabā un svētku norisē, katram dalībniekam ar radošu pieeju būs jāatrod tieši sava svētku Rūjiena – svētku sajūtu vai redzamo norišu veidolā. Pēc uzdevuma izpildes dalībnieks tiek aicināts aizpildīto uzdevuma lapu nogādāt atpakaļ mobilajā TIC, par to dāvanā saņemot kādu svētku piemiņas suvenīru. Katram aktivitātes dalībniekam lūgums parūpēties par kādu rakstāmpiederumu – pildspalvu, zīmuli vai flomāsteru.

Šī gada Rūjienas pilsētas svētkos būs iespēja piedalīties erudīcijas spēlē, dažādās radošās darbnīcās un bērnu atrakcijās, skatīt brīvdabas kino zem zvaigžņotajām augusta debesīm, būt klātesošiem izstādes atklāšanā, pabūt svētku gājienā un pat kāda saimnieka pagalmā – Mājas kafejnīcu dienās. Toties tie, kuri gribēs izkustēties, varēs apmeklēt kādu no svētku koncertiem vai izdejoties ballē. Pilnu svētku programmu iespējams aplūkot šeit.

3. septembrī Valmieras novada mobilais TIC viesosies VIII Kokmuižas svētkos. Plašāk par svētku norisi būs iespējams uzzināt drīzumā visit.valmiera.lv.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri