Valmieras Ziņas

Rūjienas novadā degusi pamesta ferma

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 6. aprīļa plkst. 6.30 līdz 7.aprīlim plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 17 izsaukumus – desmit uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem, bet vēl trīs bija maldinājums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa.

Šonakt plkst. 1.03 tika saņemts izsaukums uz Rūjienas novada Vilpulkas pagastu, kur ar atklātu liesmu dega pamesta ferma 750m2 platībā. Plkst. 6.40 ugunsgrēks tika likvidēts. Notikuma vietā strādāja Rūjienas, Mazsalacas un Valmieras ugunsdzēsēji glābēji, kā arī trīs Naukšēnu pašvaldības formējuma vīri. 

Aizvadītajā diennaktī dzēsti deviņi kūlas ugunsgrēki, lielākā daļa pēc plkst. 17.00 vakarā. Kūlas ugunsgrēki tika dzēsti Alūksnes, Apes, Limbažu, Cēsu, Līgatnes, un Alojas novados:

  • Vārnu ielā Cēsīs 200m2 platībā;
  • Salacgrīvas novada Salacgrīvas pagastā 7000m2 platībā;
  • Limbažu novada Viļķenes pagastā 300m2 platībā (likvidēts pirms VUGD ierašanās);
  • Līgatnes novada Līgatnes pagastā 600m2 platībā;
  • Alūksnes novada Alsviķu pagastā 50m2 platībā;
  • Tirgus ielā Apē 50m2 platībā;
  • Alūksnes novada Jaunalūksnes pagastā 30m2 un 200m2 platībās;
  • Alojas novada Staicelē 128m2 platībā.

VUGD atgādina, ka kūlas dedzināšana ir bīstama un aizliegta! Saulainākajās pavasara dienās nereti gandrīz visi Latvijas ugunsdzēsēji glābēji vienlaikus dzēš plašus kūlas ugunsgrēkus! Ja tajā brīdī ugunsgrēks izcelsies mājoklī, ugunsdzēsēji glābēji nevarēs operatīvi palīdzēt. Nededzini kūlu un iespējams Tu kādam izglābsi dzīvību!

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”  aicina savā komandā uz nenoteiktu laiku: Apkopēju uz pilnu darba slodzi Darba pienākumi: veikt nodaļas telpu tīrīšanas un uzkopšanas darbus atbilstoši higiēniskā un pretepidēmiskā režīma plāna prasībām; uzturēt darba kārtībā nepieciešamo inventāru. Prasības kandidātiem: godprātīga attieksme pret darbu un augsta atbildības sajūta; spēja strādāt kvalitatīvi un intensīvi, spēja strādāt komandā; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valodas likumu; Piedāvājam: amatam atbilstošu, konkurētspējīgu un stabilu atalgojumu;  pretimnākošus un profesionālus kolēģus;  darbam nepieciešamo apmācību; teicamus darba apstākļus sakārtotā vidē; veselības apdrošināšanu pēc 6 mēnešu darba slimnīcā. Darbs uzsākams nekavējoties vai pēc vienošanās. Atalgojums: stundas tarifa likme 5.12 EUR pirms nodokļu nomaksas, papildus noteikta piemaksa par darbu kaitīgos apstākļos. Atbilstoši VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” iekšējiem normatīvajiem aktiem un darba vides risku novērtējumam ir noteikta piemaksa par darbu īpašos apstākļos – 10% no noteiktās mēnešalgas. Pretendenti aicināti pieteikties, iesniedzot profesionālās darbības aprakstu (CV) sūtot uz e-pastu - svetlana.karanikova@strencupns.lv vai pa pastu uz adresi - Valkas iela 11, Strenči, Valmieras novads, LV-4730, ar norādi vakancei “Apkopējs” līdz 27.06.2024. Jautājumu gadījumā zvanīt VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” personāla vadītājai Svetlanai Karaņikovai, tālr. 25480530. 1) Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Profesija: APKOPĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 11, Strenči, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-27

Mūsu partneri