Valmieras Ziņas

Rūjienas novadā automašīnas vadītājs iebrauc ēkas sienā

Aizvadītajās dienās, laika posmā no 9. novembra līdz 12. novembrim, saņemta informācija par 218 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 25 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 80 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 27 nodarījumi pret īpašumu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VP Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Mote.

11. novembrī pulksten 15.35 Rūjienas novadā kāds automašīnas “Audi” vadītājs iebrauca neapdzīvotas ēkas sienā. Negadījuma rezultātā cieta pats vadītājs, kurš tika nogādāts medicīnas iestādē. Policija skaidro notikušā apstākļus.

11. novembrī pulksten 2.30 Priekuļu novadā autoceļa Cēsis – Pieškalni 2. kilometrā automašīnas “Škoda Octavia” vadītājs ceļa līkumā zaudēja kontroli pār savu transportlīdzekli, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā cieta nepilngadīga pasažiere, kura tika nogādāta slimnīcā.

11. novembrī ap pulksten 14.00 Madonas novada Barkavas pagastā motocikla vadītājs krita uz ceļa braucamās daļas, tādejādi gūstot miesas bojājumus. Cietušais nogādāts slimnīcā. Policija skaidro notikušo. 

9. novembrī pulksten 20.12 Alūksnes novadā nodegušas divas automašīnas “Mercedes Benz” un “Opel”, kā arī bojāta trešā automašīna, kas bija netālu novietota. Apstākļi tiek precizēti. Uzsākts kriminālprocess.

10. novembrī pulksten 11.15 Salacgrīvas novadā konstatēts, ka apzagta kāda īpašuma garāža. Brīvi piekļūstot garāžas telpām, no tām nozagts motocikls “Jawa”. Policija skaidro notikušā apstākļus un zaudējumus. 

Laika posmā no 1. novembra līdz 10. novembrim Limbažu novadā konstatētas zādzības no kādas privātmājas šķūņiem. Nozagti dažādi elektroinstrumenti, zāles pļāvēja akumulators, degvielas kannas, kā arī benzīns. Uzsākts kriminālprocess.

10. novembrī tika konstatēts, ka Jaunpiebalgas novadā no kāda privātīpašuma nozagta traktortehnika. Iesaistītajā notikumā aizturētas vairākas aizdomās turamās personas. Uzsākts kriminālprocess.

Laika posmā no 9. novembra līdz 11. novembrim Cēsu novadā no kāda uzņēmuma teritorijā esošas automašīnas tvertnes nozagti 200 litri dīzeļdegvielas. Materiālie zaudējumi tiek precizēti. Uzsākts kriminālprocess.

Laika posmā no 10. novembra līdz 11. novembrim Limbažu novadā no kādas kokzāģētavas nozagti 90 m3 šķeldošanai paredzēti cirsmas atkritumi. Zaudējumi mērāmi 630 Eur vērtībā. Apstākļi tiek skaidroti.

Aizvadīto dienu laikā pie transportlīdzekļu stūres alkohola reibumā sēdušies 16 automašīnu vadītāji. 9. novembrī Kocēnu novadā kāds vīrietis pārvietojies ar automašīnu 3,13 promiļu reibumā. 10. novembrī Madonas novadā “Opel Astra” vadītājam konstatētas 1,38 promiles, Cesvaines novadā “Audi” vadītājam – 1,72 promiles, bet Kocēnu un Mazsalacas novadā tika apturēti vīrieši, kuri ne tikai pie stūres atrādās vairāk nekā 2 promiļu reibumā, bet arī vadīja auto bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Savukārt 11. novembrī pārkāpumus Amatas novadā veicis “Volvo” vadītājs ar 2,14 promilēm, Madonas novadā “Volvo” šoferis ar 2,85 promilēm, un Salacgrīvas novadā “Audi” vadītājs ar 2,06 promilēm alkohola reibuma. Visiem vadītājiem noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri