Valmieras Ziņas

Rudens saulgriežu meistardarbnīcas Sēļu muižā

26. septembrī Sēļu muiža aicina iepazīt Miķeļdienas dziesmas, dančus un izmēģināt prasmes meistardarbnīcās, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Mazsalacas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Anete Gluha.

26. septembrī no plkst.11.00 Sēļu muižā ikvienam būs iespēja iepazīt īpaša mūzikas instrumenta – ieviņas – spēli.  Meistarklasi vadīs etnomuzikologs Oskars Patjanko. Dalībniekus aicina pieteikties iepriekš līdz 25. septembrim, zvanot pa tālr. 26321158 (Ināra).

Pasākumā būs iespējams ne tikai muzicēt, bet arī kopā Rīgas danču klubu un deju skolotāju Ernestu Spīču apgūt rudenāju dančus, rotaļas un spēles. Garšu baudītāji varēs piedalīties kulinārā mantojuma meistarklasē pie Janas Buliņas, un šajā reizē izmēģināt labāko ķirbju maizes recepti.

Rudens saulgriežus un tradīcijas Sēļu muižā izdziedās folkloras kopa “Sēlene” un kapela “Sēļu muižas muzikanti” ar vadītāju Ivetu Dukaļsku. Dalība pasākumā ikvienam ir bez maksas.

Projekts „Gadskārtas Sēļu muižā” ir Mazsalacas novada Sēļu pagasta Tautas nama projekts, kura mērķis ir veicināt sabiedrības, īpaši bērnu un jauniešu, izpratni par tradicionālo kultūru un amatniecību, tās elementu pielietojumu mūsdienās, to pārmantojamību no paaudzes paaudzē; izzināt gadskārtu rituālus balstītus latviskajās tradīcijās ar rotaļām, dziesmām un dančiem un iepazīstināt ar tradicionālo instrumentu spēli un amatniecību kultūras mantojuma lietpratēju meistardarbnīcās. Projektu finansē Valsts kultūrkapitāla fonds.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā SĒTNIEKUS Galvenie darba pienākumi: teritoriju kopšana un uzturēšana atbilstoši sezonalitātei, tai skaitā: zāles pļaušana, sniega tīrīšana un ietvju kaisīšana, labiekārtošanas darbu veikšana, valsts karoga izkāršana svētku un atceres dienās. Prasības: fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu, teicama saskarsmes kultūra, vispārējā pamata izglītība. Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā, veselības apdrošināšanu, sociālās garantijas, bruto darba alga no EUR 430.00. Pieteikties līdz 2020.gada 15.novembrim, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 228663305. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201. Profesija: SĒTNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-11-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, t. 228663305.

Latvijas Mežs SIA aicina darbā biroja administratoru Pienākumi :  Lietvedības procesu organizēšana, dokumentu sagatavošana, noformēšana un arhivēšana; Administratīvā atbalsta nodrošināšana vadībai un kolēģiem, precīza doto uzdevumu izpilde;  Personāla lietvedības kārtošana; Efektīva biroja ikdienas darba organizēšana un plānošana; Labas komunikācijas prasmes un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus. Prasības :  Augstākā izglītība; Vēlama pieredze biroja darba vadīšanā vai līdzīgā amat; Labas komunikācijas prasmes un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus; Augsta pašdisciplīna un pienākuma izjūta; Angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; Labas prasmes darbā ar biroja tehniku (Word, Excel, Outlook utt); Augstas organizatoriskās spējas, spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus; Izteikta atbildības sajūta, iniciatīva, vēlme attīstīties; Spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu un citu darbus; Noturība stresa situācijās un pozitīva attieksme. Piedāvājam: Pieredzei / prasmēm atbilstošu atalgojumu; Darba veikšanai nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu; Draudzīgu kolēģu atbalstu. Ja vēlies kļūt par daļu no mūsu komandas, līdz 5. novembrim sūti CV un pieteikuma vēstuli uz e-pasta adresi: info@latvijasmezs.lv. Sazināsimies ar izvēlētajiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju. Vairāk info: www.latvijasmezs.lv, www.facebook.com/latvijasmezs.lv Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 14, Valmiera, LV-4201 Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-11-10 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu: info@latvijasmezs.lv Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri