Valmieras Ziņas

Rudens lapu akcija pagarināta līdz 6.novembrim

Lai arī rudens lapu akcijā līdz oktobra beigām Valmieras iedzīvotāji SIA “ZAAO” (ZAAO) EKO laukumā Dzelzceļa ielā 5 ir nodevuši jau 150 m3 lapu, to vākšana pilsētā joprojām ir aktuāla. Tādēļ līdz 6.novembrim tiek pagarināta bezmaksas rudens lapu savākšanas akcija, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa. 

Mājsaimniecībām, pie kurām ar Valmieras pilsētas pašvaldības atzinumu atrodas lielie, vērtīgie ozoli, rudens lapu izvešana tiek nodrošināta bez maksas 1,1 m3 maisos. Šo mājsaimniecību adreses iespējams uzzināt, zvanot Valmieras pilsētas pašvaldības nekustamā īpašuma speciālistam pa tālruni 28314534. Par maisu izsniegšanu un savākšanu laicīgi jāvienojas ar SIA “ZAAO” (ZAAO) pa tālruni 29225862 vai rakstot e-pastu zaao@zaao.lv. Lai nodrošinātu piepildīto maisu izvešanu, tie jānovieto specializētajam transportam ērti pieejamās vietās.

Akcijas laikā ZAAO EKO laukumā Dzelzceļa ielā 5 arī citiem Valmierā deklarētajiem iedzīvotājiem, nosaucot līguma numuru un dzīvesvietas adresi, iespējams bez maksas nodot rudens lapas. Cita veida zaļie atkritumi (dārza augu atliekas, bojāti augļi un dārzeņi) tiek pieņemti saskaņā ar ZAAO cenrādi. Lai atvieglotu lapu izkraušanu, iedzīvotāji aicināti tās uz EKO laukumu nogādāt jebkāda izmēra maisos. EKO laukuma Dzelzceļa ielā 5 darbalaiks: darba dienās plkst.9.00-13.00 un 14.00-18.00, sestdienās, svētdienās – plkst.11.00-16.00.

Valmieras pilsētas pašvaldība atgādina, ka par īpašumam piegulošo teritoriju, tai skaitā ietvju uzturēšanu, atbilstoši Valmieras pilsētas pašvaldības saistošajiem noteikumiem Nr.195 “Valmieras pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas noteikumi”, ir atbildīgi zemes vai ēku īpašnieki. Tas nozīmē, ka privātmāju īpašnieku pienākums ir ne tikai rūpēties par savas teritorijas uzkopšanu, bet arī savākt nobirušās rudens lapas un atkritumus savam īpašumam piegulošajā teritorijā līdz ielas brauktuvei. Ja piegulošajā teritorijā atrodas ietve, par tās tīrību, rudens lapu novākšanu un ziemā – sniega notīrīšanu un pretslīdes materiāla lietošanu atbildīgs ir mājas vai zemes īpašnieks.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “ top!” Valkas ielā 1, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 500-650 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ, Valkas ielā 1. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-06-19 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri