Valmieras Ziņas

Rudens lapu akcija pagarināta līdz 6.novembrim

Lai arī rudens lapu akcijā līdz oktobra beigām Valmieras iedzīvotāji SIA “ZAAO” (ZAAO) EKO laukumā Dzelzceļa ielā 5 ir nodevuši jau 150 m3 lapu, to vākšana pilsētā joprojām ir aktuāla. Tādēļ līdz 6.novembrim tiek pagarināta bezmaksas rudens lapu savākšanas akcija, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa. 

Mājsaimniecībām, pie kurām ar Valmieras pilsētas pašvaldības atzinumu atrodas lielie, vērtīgie ozoli, rudens lapu izvešana tiek nodrošināta bez maksas 1,1 m3 maisos. Šo mājsaimniecību adreses iespējams uzzināt, zvanot Valmieras pilsētas pašvaldības nekustamā īpašuma speciālistam pa tālruni 28314534. Par maisu izsniegšanu un savākšanu laicīgi jāvienojas ar SIA “ZAAO” (ZAAO) pa tālruni 29225862 vai rakstot e-pastu zaao@zaao.lv. Lai nodrošinātu piepildīto maisu izvešanu, tie jānovieto specializētajam transportam ērti pieejamās vietās.

Akcijas laikā ZAAO EKO laukumā Dzelzceļa ielā 5 arī citiem Valmierā deklarētajiem iedzīvotājiem, nosaucot līguma numuru un dzīvesvietas adresi, iespējams bez maksas nodot rudens lapas. Cita veida zaļie atkritumi (dārza augu atliekas, bojāti augļi un dārzeņi) tiek pieņemti saskaņā ar ZAAO cenrādi. Lai atvieglotu lapu izkraušanu, iedzīvotāji aicināti tās uz EKO laukumu nogādāt jebkāda izmēra maisos. EKO laukuma Dzelzceļa ielā 5 darbalaiks: darba dienās plkst.9.00-13.00 un 14.00-18.00, sestdienās, svētdienās – plkst.11.00-16.00.

Valmieras pilsētas pašvaldība atgādina, ka par īpašumam piegulošo teritoriju, tai skaitā ietvju uzturēšanu, atbilstoši Valmieras pilsētas pašvaldības saistošajiem noteikumiem Nr.195 “Valmieras pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas noteikumi”, ir atbildīgi zemes vai ēku īpašnieki. Tas nozīmē, ka privātmāju īpašnieku pienākums ir ne tikai rūpēties par savas teritorijas uzkopšanu, bet arī savākt nobirušās rudens lapas un atkritumus savam īpašumam piegulošajā teritorijā līdz ielas brauktuvei. Ja piegulošajā teritorijā atrodas ietve, par tās tīrību, rudens lapu novākšanu un ziemā – sniega notīrīšanu un pretslīdes materiāla lietošanu atbildīgs ir mājas vai zemes īpašnieks.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SS.COM Vakances (Vajadzīgi darbinieki) - Palīgs Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais saplānot prasme servisa - Sludinājumi Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais pilna servisa tirgus, sociālo, mediju pētījumu un konsultāciju uzņēmums Latvijā, un šobrīd aicinām uz sadarbību NTERVĒTĀJUS IEDZĪVOTĀJU DZĪVESVIETĀS VALMIERĀ UN VALMIERAS APKAIMĒ. Mēs sagaidām, ka Tev:ir teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas; prasme pielietot praksē datorlietotāja iemaņas; ir iegūta vismaz vidējā izglītība; B kategorijas autovadītāja apliecība un Tev ir automašīna un/vai Tu spēj operatīvi saplānot pārvietošanās iespējas, izmantojot sabiedrisko transportu.  Augstu vērtēsim, ja Tev:ir sarunas vadītāja/-as, intervētāja/-as pieredze; piemīt drosme un prasme ieinteresēt un motivēt cilvēkus; ir personīga atbildības izjūta par Tev uzticēto uzdevumu; sagādā patiesu prieku sarunas; ir interese par pētījumu nozari.  Uzticēsim Tev:interviju veikšanu iedzīvotāju dzīvesvietās un iegūto datu kvalitatīvu ievadi programmā.  Piedāvāsim Tev:pieredzi starptautiskā pētījumu uzņēmumā Latvijā; individuālu apmācību pirms sadarbības uzsākšanas; veicamajiem pienākumiem, nozarei un tirgus situācijai atbilstošu atlīdzību - par katru kvalitatīvi paveiktu interviju (6.00€-15.00€ pēc nodokļu nomaksas) pienākumu veikšanai patērēto transporta un/vai degvielas izdevumu kompensāciju; nelaimes gadījumu apdrošināšanu; veselības apdrošināšanu pēc sešu mēnešu rezultatīvas sadarbības - tiek paveiks noteiktais uzdevums katrā no projektiem.  Sūti mums pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvani uz tālruņiem 80000004, 67096313. *Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības regulējuma noteikumiem. Visa atlases procesā saņemtā informācija par pretendentu tiks izmantota tikai un vienīgi pretendenta profesionālās piemērotības izvērtēšanai konkrētajam amatam. Personas datu pārzinis: SIA “TNS Latvia”, Kronvalda bulvāris 3-2, Rīga, LV-1010. Profesija: INTERVĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: Sūtīt pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvanīt uz 80000004, 67096313. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri