Valmieras Ziņas

“Rubenes” sieviešu un vīriešu florbola komandas atzīst pretinieku pārākumu

Sestdien, 24. novembrī, pēc ilgāka pārtraukuma līdzjutējiem bija iespēja vērot Latvijas čempionāta florbolā augstākās līgas (ELVI līgas) sieviešu un vīriešu komandu “Rubene” spēles. Lai gan spēļu vērošana līdzjutējiem izvērtās gana aizraujoša un laukumā neiztika bez asumiem, īpaši vīriešu komandu cīņā, tomēr to noslēgums nenesa cerēto rezultātu – sieviešu komanda zaudēja pēcspēles soda metienos, savukārt vīriešu komanda – spēles pamatlaikā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Sieviešu florbola komanda “Rubene” cīņā ar komandu “NND Rīga” pirmajos divos periodos atradās iedzinēju lomā ar rezultātu 0:2, situācija rezultātu tablo sāka uzlaboties vien 10 minūtes pirms spēles pamatlaika beigām, kad “Rubenes” labā pirmos vārtus guva Lība Daija Mikova. Pusminūti vēlāk sekoja Simonas Grāpēnas precīzs bumbiņas raidījums pretinieču sargātajos vārtos, tādējādi izlīdzinot rezultātu 2:2. Spēlēs pēdējās nepilnās četrās minūtēs abas komandas guva vēl vienus vārtus, “Rubenes” labā to paveica Laura Gaugere no Lības Daijas Mikovas piespēles, un spēles pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 3:3. Papildlaikā, kas ilga piecas minūtes, nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus, un sekoja pēcspēles soda metienu sērija, kurā šoreiz veiksmīgākas bija rīdzinieces (3:4), iegūstot divus punktus un kopvērtējuma tabulā pietuvojoties 3. vietā esošajai “Rubenei”, no kuras “NND Rīga” ir tikai viena punkta attālumā.

Vakarā Kocēnu sporta nama laukumā devās uz piecu uzvaru viļņa esošā “Rubenes” vīriešu komanda, kurai pretim stājās sīkstie “Bauskas” florbolisti. Spēles 1. periods tika aizvadīts līdzīgos spēku samēros ar rezultātu 1:1. 2. periodā rubeniešiem izdevās palielināt savu pārsvaru un gūt trīs vārtus, uz kuriem “Bauska” atbildēja ar vienu precīzu raidījumu. Situācija mainījās 3. periodā, kad “Bauska” turpināja cīnīties un izmantot iespējas gūt vārtus, kas arī izdevās, un piecas minūtes pirms spēles pamatlaika beigām izlīdzināja rezultātu 5:5. Atlikušajā spēles laikā turpinājās spraiga cīņa, kas rezultējās ar “Bauskas” vārtu guvumu piecas sekundes pirms spēles pamatlaika beigām (5:6), līdz minimumam samazinot “Rubenes” cerības izglābt radušos situāciju. Komandā “Rubene” par labāko spēlētāju tika atzīts Ritvars Bērziņš, kurš guva vienus vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli. Četri punkti šajā spēlē Reinim Mirkšam (2+2), divi vārti Ata Stepāna kontā, pa punktam arī Gatim Akulovam un Jurim Zilbertam. “Rubenes” vārtus sargāja Ričards Salacietis, kurš atvairīja 26 no 32 pretinieku metieniem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Galvenie darba pienākumi: • Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība. • Pircēju apkalpošana pie kases. • Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē. • Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: • Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; • Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; • Mūsdienīgu darba vidi; • Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba vietas: Tērbatas 43,Valmiera un Stacijas 44, Valmiera. CV ar norādi "Pārdevējs" lūdzam sūtīt uz e-pastu austris_ag@inbox.lv  vai pieteikties personīgi SIA "Austris AG" birojā Tērbatas ielā 43, Valmierā, 2 stāvā, vai zvanīt uz tālruni 29154756. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 43, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-31 Darba sākšanas datums: 2019-10-21 Kontaktpersona: CV ar norādi "Pārdevējs" sūtīt uz austris_ag@inbox.lv vai zvanīt uz t.29154756. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

4* viesnīca “Wolmar” Valmierā godam nes pilsētas vēsturisko nosaukumu no 2000. gada.  Pateicoties labai komandai un viesmīlīgai attieksmei, esam viena no iecienītākām viesnīcām Valmierā. Lai turpinātu priecēt viesus, aicinām komandai pievienoties brokastu un banketu VIESMĪLI. Darba pienākumu apraksts: · apkalpot viesus brokastīs un banketos · uzturēt viesmīlības atmosfēru restorānā  Prasmes un īpašības: · ievērot viesmīlības standartus viesu apkalpošanā un galdu klāšanā · prasme organizēt komandas darbu · pacietība, stila izjūta, spēja ievērot uzvedības, kultūras un pieklājības normas · apkalpot viesus, sazinoties latviešu un angļu valodā  Izglītības prasības un iemaņas: · Profesionālā izglītība un darba pieredze viesmīlības sfērā  Piedāvājam: · maiņu darbu · nepilnu darba slodzi /darbu iespējams apvienot ar studijām/ vai pilnu darba slodzi · iegūt labu darba pieredzi · apmaksātus ēdināšanas pakalpojumus · sociālās garantijas Ja gribi pieteikties, sūti CV uz e-pasta adresi liana@wolmar.lv . Tālrunis informācijai: 29469709. Profesija: VIESMĪLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 16A, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-30 Darba sākšanas datums: 2019-10-21 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu liana@wolmar.lv, tālrunis informācijai 29469709. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri