“Rubenes” sieviešu un vīriešu florbola komandas atzīst pretinieku pārākumu

Sestdien, 24. novembrī, pēc ilgāka pārtraukuma līdzjutējiem bija iespēja vērot Latvijas čempionāta florbolā augstākās līgas (ELVI līgas) sieviešu un vīriešu komandu “Rubene” spēles. Lai gan spēļu vērošana līdzjutējiem izvērtās gana aizraujoša un laukumā neiztika bez asumiem, īpaši vīriešu komandu cīņā, tomēr to noslēgums nenesa cerēto rezultātu – sieviešu komanda zaudēja pēcspēles soda metienos, savukārt vīriešu komanda – spēles pamatlaikā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Sieviešu florbola komanda “Rubene” cīņā ar komandu “NND Rīga” pirmajos divos periodos atradās iedzinēju lomā ar rezultātu 0:2, situācija rezultātu tablo sāka uzlaboties vien 10 minūtes pirms spēles pamatlaika beigām, kad “Rubenes” labā pirmos vārtus guva Lība Daija Mikova. Pusminūti vēlāk sekoja Simonas Grāpēnas precīzs bumbiņas raidījums pretinieču sargātajos vārtos, tādējādi izlīdzinot rezultātu 2:2. Spēlēs pēdējās nepilnās četrās minūtēs abas komandas guva vēl vienus vārtus, “Rubenes” labā to paveica Laura Gaugere no Lības Daijas Mikovas piespēles, un spēles pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 3:3. Papildlaikā, kas ilga piecas minūtes, nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus, un sekoja pēcspēles soda metienu sērija, kurā šoreiz veiksmīgākas bija rīdzinieces (3:4), iegūstot divus punktus un kopvērtējuma tabulā pietuvojoties 3. vietā esošajai “Rubenei”, no kuras “NND Rīga” ir tikai viena punkta attālumā.

Vakarā Kocēnu sporta nama laukumā devās uz piecu uzvaru viļņa esošā “Rubenes” vīriešu komanda, kurai pretim stājās sīkstie “Bauskas” florbolisti. Spēles 1. periods tika aizvadīts līdzīgos spēku samēros ar rezultātu 1:1. 2. periodā rubeniešiem izdevās palielināt savu pārsvaru un gūt trīs vārtus, uz kuriem “Bauska” atbildēja ar vienu precīzu raidījumu. Situācija mainījās 3. periodā, kad “Bauska” turpināja cīnīties un izmantot iespējas gūt vārtus, kas arī izdevās, un piecas minūtes pirms spēles pamatlaika beigām izlīdzināja rezultātu 5:5. Atlikušajā spēles laikā turpinājās spraiga cīņa, kas rezultējās ar “Bauskas” vārtu guvumu piecas sekundes pirms spēles pamatlaika beigām (5:6), līdz minimumam samazinot “Rubenes” cerības izglābt radušos situāciju. Komandā “Rubene” par labāko spēlētāju tika atzīts Ritvars Bērziņš, kurš guva vienus vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli. Četri punkti šajā spēlē Reinim Mirkšam (2+2), divi vārti Ata Stepāna kontā, pa punktam arī Gatim Akulovam un Jurim Zilbertam. “Rubenes” vārtus sargāja Ričards Salacietis, kurš atvairīja 26 no 32 pretinieku metieniem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. SOS Bērnu ciemats Valmierā aicina atsaukties audžumammas vai pārus, kas vēlas uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem un kļūt par SOS ciemata vecākiem Jūsu pienākumi būtu: • Ikdienā būt par SOS mammu/tēti/vecākiem līdz 6 bērnu lielai ģimenei, pārceļoties uz dzīvi Valmieras SOS bērnu ciemata nodrošinātā mājā. • Aktīvi uzņemties rūpes par bērnu attīstību un individuālo vajadzību nodrošināšanu, sadarbojoties ar ciemata atbalsta komandu (psihologu, sociālo darbinieku, pedagogu un ciemata direktoru) un citiem iesaistītajiem profesionāļiem. • Vadīt ģimenes saimniecību, rūpējoties par ģimenes budžeta plānošanu un izlietojuma uzskaiti. No Jums mēs sagaidām: • Vēlmi un spēju uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem, kuri palikuši bez vecāku gādības, un pieņemt ikdienas izaicinājumus, kas saistīti ar šo darbu. • Atvērtu, iejūtīgu un dzīves gudru personību, kas gatava nepārtraukti attīstīt savas iemaņas, zināšanas un prasmes bērnu audzināšanā un aprūpē.   • Vismaz pabeigtu vidējo izglītību. Priekšroka pretendentiem/ēm ar augstāko izglītību pedagoģijā, sociālā darbā, medicīnā vai psiholoģijā. • Pieredzi ar dažāda vecuma bērniem. Pievienojoties mūsu komandai, Jūs iegūsiet: · Iespēju darīt savu sirdsdarbu un uzņemties rūpes par bērniem. Mēs nodrošināsim visu sadzīvei nepieciešamo (pilnībā aprīkota ģimenes māja, ģimenes budžets, u.tml.) kā arī ikdienas atbalstu no ārpusģimenes aprūpes speciālistu komandas (sociālā darbinieka, psihologa u.c. speciālistiem). · Auklītes atbalstu uz noteiktu stundu skaitu mēnesī. · Profesionālu apmācību, darbu uzsākot. · Labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444. Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli līdz 06.09.2019.uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. *Sazināsimies ar tiem kandidātiem, ar kuriem organizēsim tikšanās klātienē. Profesija: SOCIĀLAIS AUDZINĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-06 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv