“Rubenei” sestā uzvara pēc kārtas – pār FK “Rīga”

Jau sesto panākumu pēc kārtas ELVI florbola līgā vīriešiem guvusi Kocēnu “Rubene”, kas sestdien, 28.janvārī, viesojās pie FK “Rīga” un bija pārāka ar 3:2. Uzvaras vārtu guvums Ata Stepāna kontā, informē Latvijas Florbola savienība.

Pirmā perioda izskaņā pēc Ata Stepāna un Andra Bērziņa metieniem vadībā ar 2:0 izvirzījās viesi. Tas gan nebija spēles lūzums, jo otrajā periodā vienus vārtus guva rīdzinieks Lauris Zaicevs (1:2), bet 43.minūtē uzbrukumā izcēlās Edgars Taube, atjaunojot neizšķirtu rezultātu – 2:2. 53.minūtē ar otro golu šajā mačā izcēlās kocēnietis Atis Stepāns. Kā izrādījās, šis vārtu guvums bija izšķirošais – “Rubene” varēja svinēt smagi nākušu panākumu ar 3:2.

Par labākajiem spēlētājiem abās komandās tika atzīti vārtsargi. Kocēnietis Roberts Trepšs atvairīja 28 no 30 pretinieku metieniem, bet rīdzinieks Māris Ronis – 27 no 30. Rezultatīvākais šajā spēlē bija “Rubenes” uzbrucējs Atis Stepāns, kura kontā divi vārtu guvumu. Kocēnu “Rubenei” pēc uzvaras Rīgā jau 33 punkti un vēl joprojām 5.vieta turnīra tabulā.

FK “Rīga” – “Rubene” 2:3 (0:2, 1:0, 1:1)