“Rubene” florbolisti iekļūst finālčetriniekā

Kocēnu “Rubene” un Talsu NSS/”Krauzers” komandas svētdien, 6.jūnijā, iekļuva “Elvi Florbola līgas” vīriešu turnīra finālčetriniekā.

“Rubene” viesos ar 4:2 (0:0, 1;1, 3:1) apspēlēja “Valmieru” un sēriju uzvarēja ar 2-1.

Līdz pat trešā perioda trešajai minūtei rezultāts bija 1:1, bet tad viesi guva trīs vārtus pēc kārtas un ielika pamatus savai uzvarai. Ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm ciemiņiem atzīmējās Dāvis Zēmelis.

“Rubenei” pusfinālā pretī stāsies “Lielvārde”/”FatPipe”.

Tikmēr Talsenieki ceturtdaļfināla trešajā spēlē mājās ar rezultātu 8:3 (3:1, 2:1, 3:1) pieveica “Ķekavu”, sērijā līdz divām uzvarām panākot 2-1.

Mājinieki pirmajā periodā guva trīs bezatbildes vārtus un ne reizi nebija iedzinējos. Uzvarētājiem ar vārtiem un trīs rezultatīvām piespēlēm izcēlās Valters Kalnietis, bet pa trim punktiem bija Artim Raitumam un Tomam Bitmanim – viņiem abiem pa diviem vārtiem un vienai piespēlei.

Viesiem vārtus guva un vienreiz rezultatīvi piespēlēja Klāvs Jansons.

Uzvaras attālumā no pusfināla nonākusi Cēsu “Lekrings”, kas mājās ar rezultātu 9:6 (3:4, 3:1, 3:1) uzvarēja “Irlava”/”Avant” florbolistus.

Irlavieši šajā mačā atspēlējās no divu vārtu deficīta un divreiz bija vadībā, tomēr trešajā nogrieznī cēsnieki izrādīja savu pārspēku.

“Lekringa” komandā spēli ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli noslēdza Jānis Rajeckis un Kevins Šmits. Pretiniekiem tāda pati rezultativitāte Marekam Stančikam.

Pusfinālā šī pāra uzvarētāja tiksies ar Talsu NSS/”Krauzers” komandu.

“Play-off” pirmā kārta jeb ceturtdaļfināls būs līdz vienas komandas divām uzvarām, bet vēlāk finālčetrinieka turnīrā tiks noskaidroti čempioni, ko plānots izdarīt līdz Jāņiem.

Fināls šosezon nenotiks “Arēnā Rīga”, bet kādā no olimpiskajiem centriem reģionos.

Vīriešu turnīrā šosezon spēlē 12 komandas, bet sieviešu turnīrā – astoņas vienības.