Valmieras Ziņas

ReTV: Valmieras 5. vidusskolā notiek taekvondo nodarbības

Valmieras 5. vidusskolas 2. un 3. klašu skolēniem šajā mācību gadā reizi nedēļā notiks taekvondo nodarbība. Šādu iniciatīvu skola jau otro gadu īsteno sadarbībā ar Korejas vēstniecību, un bērni par šādu iespēju ir ļoti priecīgi.

Ģērbušies baltos sporta kimono, bērni ierodas uz taekvondo nodarbību. Katram savu tērpu sarūpēt palīdzējusi Korejas vēstniecība un šoreiz austrumu cīņas mākslas nodarbībai rūpīgi seko līdzi arī Korejas vēstnieks Latvijā. Tieši viņa iniciatīva sākotnēji bija kādā no Latvijas reģionu skolām sākt taekvondo apmācību.

Nodarbības bērniem Valmieras 5. vidusskolā notiek katru piektdienu, tās vada sertificēts treneris. Apmācību laikā zālē valda stingra kārtība, dzirdamas vien trenera komandas. Taekvondo apmācība no sporta nodarbības atšķiras ar to, ka šeit katrs bērns darbojas individuāli, atklājot savas spējas, kārtīgi izkustoties un apgūstot pirmās cīņas prasmes. Bērni šajā apmācībā piedalās ar lielu aizrautību.

Pēc nodarbības, Korejas vēstnieks un Valmieras 5. vidusskolas direktore parakstīja sadarbības memorandu, paredzot taekvondo apmācības skolā nodrošināt visu šo mācību gadu. Korejas vēstnieks atklāja, ka jau tuvākajā laikā taekvondo apmācība aizsāksies arī Liepājas 3. pamatskolā, kā arī vēstniecība meklē iespējas sadarbībai Daugavpilī.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies! Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) uz noteiktu laiku pilnai darba likmei (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likme). Ja Tev ir vēlme: nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālajām spējām atbilstošu izglītības procesu, īstenojot pirmsskolas izglītības vadlīnijas; plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; sadarboties ar bērnu vecākiem, grupas un iestādes personālu, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; iesaistīties iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām( Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; prasme strādāt komandā; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām; mēs piedāvājam: atalgojumu 790.00 euro pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) un pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2021.gada 16.jūlijam personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai 64231434 Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” (turpmāk – Iestāde) izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Iestādes iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-16

Mūsu partneri