Valmieras Ziņas

ReTV: Liela mēroga vakcinācijas centri teju gatavi

Šobrīd vakcīnu piegādes termiņi lielajos vakcinācijas centros ir lielākais nezināmais. Tas ietekmē arī vakcinējamo personu grafiku izveidi – tā ReTV Ziņām atzīst Vidzemes slimnīcā.

Uģis Muskovs, SIA “Vidzemes slimnīca” valdes priekšsēdētājs, pauž: “Cik man ir informācija, tiek izstrādāta datorprogramma, kas palīdzēs šos risinājumus elektronizēt un sakārtot, jo jāatzīst, ka šobrīd ir zināmas problēmas ar vakcinējamiem sarakstiem.”

Vakcinācijas projekta biroja vadītāja Eva Juhņēviča saka: “Mums ir jāņem vērā, ka pašreiz joprojām strādājam manuālā režīmā, mums nav palaista šī IT sistēma, kura mums ļaus cilvēkam pašam izvēlēties savu laiku un vietu. Šis process līdz aprīļa vidum būs nedaudz sarežģītāks.”

Vakcinējamo personu saraksti centriem tiek veidoti no saņemtajiem pieteikumiem portālā manavakcina.lv un pa tālruni 8989. Līdz šim pieteikumu ir vairāk nekā 167 000.

Eva Juhņēviča: “Pakalpojuma sniedzējs, kas nodrošina vakcinēšanu šajā centrā, saņem sarakstu, un pakalpojumu sniedzējs sakontaktējas ar šo cilvēku. Cilvēks saņems informāciju, kur viņam jāierodas. Notiks telefoniski un tiks skaņota, lai nerodas tāda situācija, ka cilvēks neierodas un paliek tukšs laiks. ”

Lai arī centri paredzēti masu vakcinācijai, tiem tomēr jāievēro prioritāro grupu vakcinēšanas secība. Veselības ministrs Daniels Pavļuts saka: “Pirms mēs varam apspriest tādas idejas kā brīvā stunda vai vakcinēt jebkuru, kurš vēlas, mums vēl ir daudz darba priekšā, lai vakcinētu Latvijas iedzīvotājus, kuriem tiešām ir augsts risks.”

Taču, kamēr lielie vakcinācijas centri gaida vakcīnu flakonus, daļa pakalpojumu sniedzēju meklē papildus darbiniekus. “Mums jau izsenis trūkst personāls, tāpēc arī sludinām šīs vakances, papildus meklējam darbiniekus, lai nāk mums palīgā. Bet slimnīcas vai poliklīnikas darbs nekādā veidā netiks traucēts,” atzīst Uģis Muskovs.

Uģis Muskovs vēl piebilst – darbinieku skaitu pielāgos konkrētā brīža vakcīnu un klientu apjomam. Jāpiebilst, vakcinēšanas centri strādās septiņas dienas nedēļā, ap 12 stundām dienā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pilsētas 2.pirmsskolas izglītības iestāde “Ezītis” steidzami aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (darba vietas adrese: Rubenes iela 38, Valmiera) uz noteiktu laiku pilnai darba likmei (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likmes). Ja Tev ir vēlme: veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; nodrošināt pedagoģisko procesu grupā; sadarboties ar izglītojamo vecākiem un kolēģiem; plānot savu darbību, sagatavot amata veikšanai nepieciešamo dokumentāciju; iesaistīties iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569); valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu 790 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2021. gada 7.maijam e-pastā: ezitis@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 29446642 Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rubenes iela 38, Valmiera Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-05-07

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Valkas iela 2, Strenči,Strenču novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 590-650 (bruto). Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs STRENČOS. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 2, Strenči, Strenču nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-06 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri