Valmieras Ziņas

ReTV: Ielu remontdarbu dēļ apgrūtināta operatīvā transporta piekļūšana (1)

Ielu remontdarbi dažādās Latvijas pilsētās ik vasaru pārtrauc tik ierasto mieru. Nākas rēķināties ar slēgtām ielām un apgrūtinātu piekļuvi mājokļiem. Vai būvnieki ir parūpējušies, lai remontdarbu laikā pie daudzdzīvokļu mājām var piekļūt operatīvais transports?

Aptuveni divus mēnešus Valmierā Beātes un Dārza ielās notiek siltumtrases pārbūves darbi. Tie saistīti ar jaunuzceltās katlumājas pievienošanu pilsētas kopējam siltumtīklam. Tiesa gan, izrakņātās ielas krietni apgrūtina vietējo iedzīvotāju ikdienu.

Ja pie savām mājām grūti piekļūt iedzīvotājiem, rodas jautājums, vai ārkārtas situācijā šādā vietā var piekļūt operatīvā dienesta transports. To centās noskaidrot kopā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, dodoties apsekot daudzdzīvokļu mājas, pie kurām notiek ielu remontdarbi.
Glābšanas dienesta pārstāvis skaidro – šobrīd, veicot ielu remontdarbus, būvnieki operatīvajiem dienestiem nosūta satiksmes organizēšanas shēmu, kā arī informē par slēgtajiem ielu posmiem, taču ļoti bieži remontdarbu laikā situācija uz ielas mainās. Posms, kas sākotnēji bija izbraucams, neparedzētu apstākļu dēļ, nākamajā dienā jau var kļūt neizbraucams. Tāpēc operatīvie dienesti uzsver – aktuālā informācija viņiem būtu ļoti nozīmīga.

Uzņēmuma “Valmieras ūdens” valdes priekšsēdētājs skaidro – siltumtrases pārbūves darbi Valmierā turpināsies aptuveni līdz oktobra vidum. Viņš uzsver, ja satiksmes organizēšana šajā vietā mainās, tiek izvietotas papildus ceļa zīmes.

Tiesa gan arī atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums atzīst, ka ielu remontdarbi apgrūtina piekļuvi konteineriem un ir bijuši gadījumi, kad tie nav iztukšoti. Tomēr jāatzīst, ka būvnieki ceļa darbus veic ar mērķi, lai nākotnē vide pilsētā būtu sakārtota.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    M.kvadrātā - 29.09.2020 Atbildēt

    Jūs runājat tikai par Operatīvo transporta kustību… Bet kā ir ar preču piegādātājiem? Vai tad tiem arī nevūtu jābūt informētiem? Wtf? Kas notiek ar LV? Citās valstīs darbus dara operatīvāk un neuzrok puss kvartālu,lai ieliktu vienu trubu…
    Tpt,kad darbi tiks nodoti eksplutācijā,tad pēc nedēļas atkal raks augšā,jo redziet meistari nebūs kko līdz galam izdarījuši(tas ir jau vairākas reizes pierādījies)…

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri