Valmieras Ziņas

Re:TV aicina iedzīvotājus: Ziņo par notikumiem, problēmām un dažādiem interesantiem stāstiem

No 5. augusta raidījumā “Ikdiena” tiks veidota sižetu rubrika – “Labākai Ikdienai”, kuras galvenais mērķis ir reaģēt un atbildēt uz vietējo iedzīvotāju aktuālajiem jautājumiem un meklēt tiem risinājumus, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Re:TV publicitātes vadītāja Baiba Bērziņa. 

Kanāls aicina iedzīvotājus pasūdzēties, bažīties vai tieši otrādi, pateikt kādu labu vārdu par kādu aktualitāti vai notikumu. Rubrikas ietvaros tiks aplūkotas tādas tēmas kā kultūra, izglītība, vide, drošība, sports, aktīvs un veselīgs dzīvesveids, pat ekonomika un citas sabiedrībai nozīmīgas aktualitātes.

Aktīvi lietojot sociālos portālus, nereti tiek novērota lietotāju pausta neapmierinātība vai pateikts paldies. Lai tas nepaliktu tikai internetā, televīzija aicina edzīvotājus dalīties savās sajūtās par kādu konkrētu tēmu, lietojot tēmturi  #LabakaiIkdienai. Šādā veidā tiks veicināta iedzīvotāju iesaiste.

Skatītāji aicināti iesaistīties diskusijās www.facebook.com/LatvijasRegionuTelevizija lapā, zvanot vai rakstot sms, kā arī izmantojot aplikāciju Whatsapp uz numuru – 20108900. Sazināties iespējams arī rakstot e-pastā uz redakcija@retv.lv

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri