Valmieras Ziņas

Reportieris: “Parkošanās” kultūra Valmierā (8)

Piedāvājam aculiecinieka sagatavoto fotoreportāžu, kas liecina par autovadītāju paradumiem Valmierā, novietojot stāvvietās savus spēkratus. Spriediet paši un komentējiet!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Krista - 22.02.2017 Atbildēt

  Pēdējās 4 bildes vienkārši smieklīgas…

  Aija - 22.02.2017 Atbildēt

  Jūs nudien esat sīkumains :)

  Piekrītu, ka nav forši parkoties pie dzeltenās vai uz gājēju ietves (bildē pie Jaunās Saules), bet parkošanās neievērojot līnijas… Nu tur, manuprāt, jāskata kontekstā – ja blakus esošie auto jau ir noparkojušies šķībi, greizi un tā, iespējams, ir vienīgā vieta, kur novietot savu spēkratu, tad gribi, negribi sanāk tā, kā Jūsu bildēs.
  Nu un tās pēdējās bildes… Jāni, vai tiešām tik ļoti Jums autobraucēji neiet pie sirds? :)

   Q - 22.02.2017 Atbildēt

   Vajag pavērot gājēju ietves apzīmējumus. Fords novietots atbilstoši CSN.

  Max - 22.02.2017 Atbildēt

  Klauns..

  Dzidra - 23.02.2017 Atbildēt

  Vajag arī nofilmēt pie veikala RĪTS. Tur mašīnas noliek ‘pie pašas veikala sienas. Jā iet cilvēks no parka pa celiņu,tad pie veikala jālido.

  auobraucējs/gājējs - 23.02.2017 Atbildēt

  Nav jau runa par noteikumu pārkāpumu, ko var redzēt dažās no bildēm, bet par vadītāju kultūru. Nav labais stils parkoties kā pagadās, pāri līnijām vai arī piebraukt tik tuvu ietves malai, ka nevar normāli tikt garām. Daudzām mašīnām ir liela pārkare, tādēļ tās aizņem pusi no ietves un māmiņas ar ratiņiem nevar izbraukt.

  Enny - 23.02.2017 Atbildēt

  Bildē pie Jaunās Saules pēc noteikumiem viss ok. Cilvēks noparkojies, kur pēc zīmes sākas stāvvieta. Un steigā var ar nepamanīt un nesākt analizēt, ka tur arī ietve.

  Elvis - 23.02.2017 Atbildēt

  Pie jaunās saules fords ir pareizi noparkojies, es ar tur tā lieku auto, papētiet zīmi, 35m garumā sākot no zīmes, kā arī uz ietves ir atzīmētas līnijas – sarkanais bruģis- kā gājējiem jāpārvietojas.

SIA "Lat Met" aicina darbā Biroja darbinieku metālapstrādes cehā SIA "Lat Met" pamatā ir metālapstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dizaina metāla izstrādājumu ražošanas jomā - margas, kāpnes, mēbeles, nožogojumi, utt. Meklējam papildspēkus metāla apstrādes ceha ofisā. Amata pienākumi saistībā ar pasūtījumu apstrādi, tāmēšanu, komunikāciju ar klientu, komercpiedāvājumu sagatavošanu un nodošanu ražošanā, kvalitātes vadības sistēmas uzturēšanu, utt. Galvenie amata pienākumi:  Komercpiedāvājumu sagatavošana – tāmēšana;  Pasūtījuma specifikācijas saskaņošana ar klientu, komunikācija ar klientu;  Kalkulāciju un komercpiedāvājumu sagatavošana;  Rēķinu reģistrēšana un izrakstīšana;  Materiālu un transporta pakalpojumu pasūtīšana;  Kvalitātes vadības sistēmas uzturēšana. Amata pienākumi var manīties atkarībā no darba pretendentu kompetences un iemaņām. Prasības darba pretendentiem:  3 gadu darba pieredze ofisa darbā, tirdzniecībā, projektu vadībā vai ražošanas darba organizēšanā;  Loģiskā domāšana, apķērība un pozitīva attieksme;  Labas komunikācijas prasmes - spēja brīvi un pārliecinoši komunicēt ar klientiem tiekoties klātienē, sazinoties pa tālruni vai elektroniski;  Pozitīva attieksme pret darbu un kolēģiem, spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus un rast risinājumu dažādās situācijās;  Vēlme strādāt metāla izstrādājumu ražošanas un tirdzniecības nozarē;  Prasmes darbam ar datoru. Par priekšrocību tiks uzskatīta:  Izpratne par tehniska darba organizēšanu, tāmēšanu;  Prasme strādāt ar kādu no projektēšanas datorprogrammām;  Spēja lasīt un saprast metāla izstrādājumu rasējumus un veikt vienkāršus labojumus vai papildinājumus. Atalgojums: uzsākot darbu 850EUR (bruto) = ~650EUR ( neto alga "uz rokas") Iespējams nepilnas slodzes darba laiks un/vai daļējs darbs no mājām. Darba vietas adrese: “Meistari”, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov., LV-4227 (300m no Rubenes baznīcas). Pieteikties iespējams: Sūtot motivācijas vēstuli un CV uz e-pastu aigars@latmet.com vai aizpildot kontaktu formu mūsu mājas lapā http://www.latmet.eu/vakances/ Papildus info: Mēs šobrīd meklējam ofisa darbinieku ar labām komunikācijas spējām, tāpēc no pretendentiem sagaidām arī motivācijas vēstuli un/vai mazliet plašāku aprakstu par sevi. Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-07 Kontaktpersona: Pieteikties var, aizpildot kontaktu formu http://www.latmet.eu/vakances, t. 29429956.

VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS "ZEMGALE" (40900035103)  aicina darbā  APKOPĒJU filiālē "RŪJA” 1 amata vieta uz nenoteiktu laiku Prasības pretendentam: • Pamatizglītība. • Pieredze nav nepieciešama. • Spēja būt klientorientētam, nosvērtam, vērīgam, lojālam. Galvenie pienākumi: • Tīrīt telpas – slaucīt, mazgāt grīdas, sienas. • Veikt sanitāro mezglu un citu telpu uzkopšanu saskaņā ar sanitāri tehniskajām prasībām. • Iztīrīt atkritumu tvertnes – iznest atkritumus, un ielikt tīru maisiņu. • Mazgāt logus un to rāmjus, palodzes. • Laistīt un kopt istabas augus. Piedāvājam: • Atalgojumu no EUR 500 bruto; • Sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam; • Darba pieredzi valsts pārvaldē; • Labus darba apstākļus; • Draudzīgus, atsaucīgus un profesionālus kolēģus; Darba vietas adrese: VSAC "Zemgale" filiāle "Rūja", Pansionāts "Rūja", Jeru pagasts, Rūjienas novads. Profesionālās darbības aprakstu (CV) ar norādi "Apkopēja" sūtīt uz e-pastu: Nadezda.Graudina@vsaczemgale.gov.lv.  Piesakot savu kandidatūru uz izsludināto amata vietu, Jūs uzticat savus personas datus Valsts sociālās aprūpes centram “Zemgale”. Detalizēta informācija par personas datu apstrādes aspektiem šī nolūka sasniegšanai ir norādīta iestādes mājas lapā, adrese: https://www.vsaczemgale.gov.lv/lv/privatuma-politika Informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz interviju. Par atteikumu ziņosim tikai tiem kandidātiem, kas tiks uzaicināti uz interviju. Gadījumā, ja divu nedēļu laikā pēc CV nosūtīšanas neesat saņēmis uzaicinājumu uz darba interviju, varat uzskatīt, ka Jūsu kandidatūra netika virzīta pārrunu kārtai. Profesija: APKOPĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Pansionāts Rūja, Jeri, Jeru pag., Rūjienas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-14 Kontaktpersona: Jānis Flaksis Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri