Valmieras Ziņas

Reportieris: Bērzaines tautas namā atklāta fotogrāfes Ineses Kalniņas ceļojošā personālizstāde “Stihija. Vīrietis”

Lasīšanas laiks: < 1 min

Piektdien, 6.janvārī, Bērzaines tautas namā tika atklāta fotogrāfes Ineses Kalniņas ceļojošā personālizstāde “Stihija. Vīrietis”. Skatītāji ne tikai apskatīja mākslinieces melnbaltās fotogrāfijas, uzdeva jautājumus un diskutēja ar Inesi, bet arī sveica mākslinieci dzimšanas dienā. 

Neformālā gaisotnē tika runāts par modeļiem un izvēlētajām vietām un laiku redzamajās fotogrāfijās, kā arī par Ineses ceļu līdz fotografēšanai un viņas nākotnes plāniem.

Izstādes organizē Bērzaines tautas nama vadītāja Regīna Šalte.

Izstāde apskatāma līdz 5.martam.

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” uz nenoteiktu laiku aicina darbā APKOPĒJU Galvenie darba pienākumi: vispārējas tīrības un kārtības uzturēšana koplietošanas telpās putekļu slaucīšana katru darba dienu grīdas slaucīšana katru darba dienu mitrā grīdas mazgāšana katru darba dienu atkritumu savākšana un iznešana uz atkritumu konteineru katru darba dienu logu mazgāšana īres dzīvokļu uzkopšana pēc pieprasījuma Prasības: rūpīga pieeja darba pienākumiem vēlama pieredze līdzīgā amatā laba saskarsmes kultūra augsta atbildības sajūta pret veicamo darbu Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā veselības apdrošināšanu sociālās garantijas bruto darba alga EUR 500.00 Pieteikties līdz 2022.gada 6.februārim, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām.Tālrunis informācijai: 27775532. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201. Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-06 Kontaktpersona: CV sūtīt uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, t. 27775532.

Mūsu partneri