Valmieras Ziņas

Reorganizēta pašvaldības Attīstības un būvniecības pārvalde

Ceturtdien, 23.augustā, Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē deputāti lēma par iestādes “Attīstības un būvniecības pārvalde” un tās struktūrvienību reorganizāciju, izveidojot tās vietā pašvaldības iestādes “Attīstības pārvalde” un “Valmieras pilsētas Būvvalde”.

Par Attīstības pārvaldes vadītāju deputāti iecēla Gintu Bērtiņu, savukārt par Valmieras pilsētas Būvvaldes vadītāju – Jolantu Brūniņu. Abi ieņēma līdzīgus amatus pašvaldībā pirms Attīstības un būvniecības pārvaldes reorganizācijas.

Kā portālam “Valmieras Ziņa” skaidroja Valmieras pilsētas pašvaldības izpilddirektore Evija Voitkāne, “šādas izmaiņas veiktas, lai uzlabotu pašvaldības darba organizēšanu, optimizētu struktūru un pilnveidotu iedzīvotājiem sniegto pakalpojumu kvalitāti. Lai sekmētu Valmieras arhitektonisko kvalitāti un pilsētas vienota vizuālā tēla attīstību, līdz ar pārvaldes reorganizāciju ir izveidota štata vieta “pilsētas galvenais arhitekts”. Galvenā arhitekta pienākums būs sekmēt līdzsvarotu un ilgtspējīgu Valmieras pilsētvides attīstību, uzlabojot pašvaldības darbu arhitektūras kvalitātes pārraudzībā un uzturot pastāvīgu, atklātu un profesionālu diskusiju par sabiedrībai nozīmīgām iecerēm un projektiem. Tāpat galvenais arhitekts atbildēs par teritorijas plānojumu, detālplānojumu un apbūves noteikumu uzlabošanu un attīstību, kā arī nozīmīgu būvniecības ieceru izvērtēšanu un citiem ar pilsētvides attīstību saistītiem jautājumiem.”

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu: Pārdevējam-preču komplektētājai/-am un piegādātājai/-am  jaunajā “E top!” veikalā. Darba vieta veikalā “top!” Valmierā, Rīgas ielā 64. Preču piegāde Valmieras pilsētas robežās. Galvenie darba pienākumi: Pieņemt pircēju pasūtījumus elektroniskajā vidē; Komplektēt produktus atbilstoši klientu pasūtījumiem; Preču piegāde klientiem pilsētas robežās; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības: B kategorijas autovadītāja apliecība; Vēlama pieredze tirdzniecībā; Precizitāte un labas komunikācijas prasmes darbā ar klientiem. Piedāvājam: Darba laiku maiņās; Pieredzi un zināšanas jauna tirdzniecības veida e-veikala pakalpojuma sniegšanā; Mūsdienīgu darba vidi, darbu elektroniskajā vidē; Apmācību darbam preču uzskaites programmā; Darba algu 580-770 EUR bruto. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – E top veikals VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “mini top!” Valkas ielā 1A, Rencēnos, Rencēnu pagastā, Burtnieku novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 500-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs RENCĒNOS” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1A, Rencēni, Rencēnu pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri