Valmieras Ziņas

Rencēnos atklāj sporta stadionu un brīvdabas estrādes skvēru

Piektdien, 7. septembrī, Rencēnu pagastā norisinājās divi nozīmīgi notikumi: pēc rekonstrukcijas tika atklāts Rencēnu pamatskolas sporta stadions un jaunizveidotais Rencēnu pagasta brīvdabas estrādes skvērs. Atklāšanas pasākumi norisinājās svinīgā gaisotnē, kopā pulcējot sportistus, pašdarbniekus, skolēnus un viņu vecākus, pedagogus, būvniekus, pagasta iedzīvotājus un viesus.

Rencēnu pamatskolas sporta stadiona atklāšana pēc rekonstrukcijas

Svinīgo pasākumu ar uzrunu atklāja direktore Dina Oliņa, Burtnieku novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Guntars Štrombergs un Saeimas deputāts Jānis Upenieks. Viņi pauda cerību, ka sakārtoto pamatskolas sporta infrastruktūru novērtēs ne tikai skolēni, bet arī vietējie iedzīvotāji. Burtnieku novadā ir vēl viena vieta, kur labos apstākļos izjust kustību prieku, attīstīties jaunajiem sporta talantiem un organizēt sporta pasākumus.

Svinīgās lentas pārgriešana tika uzticēta Lidijai Ķibermanei, kuras vadībā 1953. gadā šajā vietā tapis pirmais skolas sporta laukums. Atklāšanas pasākumā piedalījās Rencēnu pamatskolas absolventi – olimpisko spēļu dalībnieki un citi ievērojami sportisti – kuri kopā ar skolēniem draudzīgā stafetes skrējienā izmēģināja jauno skrejceliņu. Pēc apsveikuma un pateicības vārdiem sanākušie tika aicināti doties goda aplī svētku marša pavadījumā.

Pasākuma noslēgumā skolēniem bija iespēja piedalīties potenciālo bobsleja stūmēju testā. Aktivitāti organizēja Oskars Ķibermanis un Daumants Dreiškens.

Rencēnu pamatskolas sporta stadiona atjaunošana veikta šovasar. Ierīkots zāliena futbola laukums, kuram apkārt izveidots sintētiskā seguma skrejceļš. Sporta laukuma galos izvietotas basketbola, klasiskā volejbola, tāllēkšanas, šķēpmešanas, diska mešanas un lodes grūšanas sektori. Ierīkots arī pludmales volejbola laukums. Veikta teritorijas apzaļumošana, labiekārtošana un daļēja iežogošana.

Rencēnu pagasta brīvdabas estrādes skvēra atklāšana

“Rencēnos tagad ir sakārtota vieta, kur rīkot svētkus brīvā darbā. Tik jādarbojas pašiem un jāaicina mākslinieki gan dejot, gan dziedāt, gan teātri spēlēt,” tā atklāšanas runā uzsvēra Burtnieku novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Edvīns Straume. Ideju par brīvdabas estrādes izveidi izteikuši Rencēnu pagasta iedzīvotāji, kas pašvaldībā tika uzklausīta, lai iedzīvotājiem būtu plašākas brīvā laika pavadīšanas iespējas.

Rencēnu pagasta brīvdabas estrādes atklāšanā zem kuplajiem ozoliem uzstājās pašmāju un kaimiņu pašdarbnieki, bet vakarā tika rīkota balle kopā ar grupu “Ceļojums”. Sanākušie tika cienāti ar svētku torti.

Rencēnu pagasta estrādes 1. kārtas izveide tika uzsākta 2017. gada oktobrī. Izveidots bruģēts celiņš ar soliņiem, kas ved uz estrādi. Izbūvētas 200 skatītāju vietas, piebraucamais ceļš un bruģēts laukums. Gar celiņu malām novietotas gaismas laternas un soliņi. Nākamgad plānots turpināt teritorijas apzaļumošanu, stādot kokus un veidojot puķu dobes. Nākotnē vēl jāatrisina jautājums par estrādes izbūvi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierai būtu jāapvienojas ar apkārtējiem novadiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220 aicina darbā Transportlīdzekļu tīrītāju (uz noteiktu laiku, līdz 30.09.2019) DARBA PIENĀKUMI: ·Transportlīdzekļu salonu un to elementu mazgāšana un tīrīšana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: ·vidējā vai vidējā profesionālā izglītība ·vēlama iepriekšēja darba pieredze transportlīdzekļu mazgāšanā ·vēlamas iemaņas darbā ar sadzīves tehniku un mazgāšanas iekārtām ·labas saskarsmes un komunikācijas prasmes UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: ·darbu stabilā uzņēmumā ·darba samaksu 430-570 EUR (bruto) ·sociālās garantijas ·dinamisku un profesionālu darba vidi CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Transportlīdzekļu tīrītājs” līdz 2019.gada 31.martam iesniegt: ·sūtot elektroniski uz personals@vtu-valmiera.lv ·sūtot pa pastu „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 (ja dokumentus nosūta pa pastu, uzņēmumam tie ir jāsaņem norādītajā adresē līdz noteiktā dokumentu iesniegšanas termiņa beigām) ·personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, divu nedēļu laikā pēc CV un pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām. Informācija 64250675 Profesija: TRANSPORTLĪDZEKĻU TĪRĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-03-31 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt: personals@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri