Valmieras Ziņas

Remontdarbu laikā Kocēnu novada domes administrācijas funkcijas tiks nodrošinātas Kocēnu sporta namā un kultūras namā

Saistībā ar energoefektivitāti paaugstinošiem remontdarbiem, kas norisinās ēkā Alejas ielā 8, Kocēnos, no pirmdienas, 13. janvāra, uz nenoteiktu laiku pašvaldības administrācijas pakalpojumi tiks nodrošināti Kocēnu sporta namā, bibliotēkā (Alejas ielā 4, Kocēnos), Kocēnu kultūras namā (Alejas ielā 3, Kocēnos) un Kocēnu novada pašvaldības policijas iecirknī (Alejas ielā 7, Kocēnos), portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Kocēnu sporta nama ēkā tiks nodrošināta Kocēnu novada dzimtsarakstu nodaļas, dokumentu pārvaldības un informācijas nodaļas, attīstības nodaļas un valsts un pašvaldību vienotā klientu apkalpošanas centra, kā arī Kocēnu kases darbība.

Savukārt Kocēnu kultūras namā atradīsies domes priekšsēdētājs un priekšsēdētāja vietniec, juristi, finanšu nodaļa, sociālais dienests, kultūras, sporta un jaunatnes nodaļa un nekustamo īpašumu nodaļas speciālisti.

Kocēnu novada bāriņtiesa būvdarbu laikā atradīsies Kocēnu novada pašvaldības policijas iecirknī, bet daļu funkciju pildīs savās ierastajās darba telpās – Kocēnu novada domes ēkā, Alejas ielā 8.

Administrācijas darba laiks tiks saglabāts līdzšinējais: pirmdienās plkst. 8.00 – 18.00, no otrdienas līdz ceturtdienai plkst. 8.00 – 17.00, piektdienās plkst. 8.00 – 16.00, pusdienu pārtraukums plkst. 12.00 – 13.00.

SIA “Kocēnu komunālā saimniecība”, Kocēnu novada būvvalde, Ilzes Kuzmas ģimenes ārsta prakse un aptieka “Apotheka” savu atrašanās vietu nemainīs, kā arī būs pieejams bankomāts.

Kā iepriekš ziņots, pašvaldības administrācijas ēkā norisinās energoefektivitāti paaugstinoši būvdarbi – jumta siltināšana, ēkas vidusdaļā vienslīpu jumta konstrukcija tiek pārbūvēta par divslīpu, sienu siltināšana, logu un durvju nomaiņa, cokola siltināšana, pagraba pārseguma siltināšana, apkures sistēmas rekonstrukcija, tajā skaitā sildelementu nomaiņa, ventilācijas sistēmas izbūve. Plānots, ka energoefektivitāti veicinošo pasākumu īstenošanas rezultātā divkārši samazināsies gan primārās enerģijas patēriņš, gan izmaksas par siltumenerģiju, gan CO2 emisija, kas rodas, apsildot ēku.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri