Valmieras Ziņas

Raidījuma “Vēstures skolotājs” 5.ekspedīcijā piedalījās Valmieras Valsts ģimnāzijas skolēni

Raidījumā “Vēstures skolotājs” noslēdzošo neatkarības kara posmu Daugavpils un Latgales atbrīvošanā uz savas ādas izjuta komandas no Valmieras Valsts ģimnāzijas – Evelī Jurkāne, Dāvis Sīka un Rūdolfs Libors un Druvas vidusskolas.

Jaunieši, divu dienu garumā, filmēšanas laukumā apguva kara fotogrāfa amatu, darbā ar īstu lielgabalu saprata artilēristu viltības un pierādīja savas iemaņas dažādos karavīriem svarīgos uzdevumos, piemēram, patruļa un novērošana, pirmās palīdzības sniegšana, patronu meklēšana uz ātrumu un ielādēšana magazīnā. Uzvarēja draudzība. Komandu dalībniekiem  un skolotājiem bija iespēja uzzināt Daugavpils cietokšņa vēsturi.

Video saite:

https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/10.10.2019-vestures-skolotajs.-neatkaribas-kars.-daugavpils-un-latgales-atb.id169847/

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Gatavs lielām lietām! Veikals-noliktava DEPO Valmierā, Matīšu šosejā 6 aicina darbā PĀRDEVĒJU Pienākumi: · Pārdot preces un pakalpojumus · Rūpēties par klientiem · Izvietot preces un cenu zīmes · Uzturēt kārtību un tīrību nodaļā · Nepārtraukti uzlabot zināšanas par precēm Prasības: · Uz klientiem orientēta, pozitīva un atsaucīga personība · Labas latviešu un krievu valodas zināšanas · Vēlme mācīties un apgūt jaunas zināšanas Piedāvājam: · Dinamisku un interesantu darbu · Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas · Atalgojuma pieaugumu, pieaugot kvalifikācijai un darba stāžam · Izaugsmes iespējas Alga (BRUTO) no: 5 EUR/h. Piesakies! · Tālrunis informācijai 64250709 · Nāc uz veikalu un aizpildi pieteikuma anketu veikala Informācijas centrā · Vai sūti CV uz e-pastu cv@depo.lv, norādot amatu – “Pārdevējs būvmateriālu nodaļā Valmierā”. Datu aizsardzība Informējam - Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Datu pārzinis un darba devējs ir SIA DEPO DIY (Reģ. Nr. 50003719281), Noliktavu iela 7, Dreliņi, Stopiņu nov., LV-2130. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Matīšu šoseja 6, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15

Mūsu partneri