Valmieras Ziņas

Projekta “Eiropas jūdze” aktivitātes pirmsskolas izglītības iestādē “Pienenīte”

Lasīšanas laiks: < 1 min

Mēs, “Pienenītes” audzēkņi un darbinieki, piedalījāmies Latvijas Tautas sporta asociācijas (LTSA) projektā “Eiropas jūdze”, lai popularizētu sportisku, veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, pieradinot bērnus pie fiziskām aktivitātēm jau no agras bērnības.

Projekta aktivitātēs no 1. līdz 4.jūnijam piedalījās iestādes audzēkņi, vecumā no 2 līdz 7 gadiem, veicot 1 jūdzi jeb 1,609 km četru dienu laikā.

Mēs izvēlējāmies šo attālumu veikt “Stiprinieku skrējienā” apkārt bērnudārza ēkai. Veiktā distance tika reģistrēta sporta lietotnē telefonā, ekrānšāviņu nosūtot Latvijas Tautas sporta asociācijai, kā pierādījumu par veikto distanci.

Bērni skriešanu gaidīja ar lielu prieku katru dienu. Distanci varēja veikt soļojot, skrienot, vai braucot ar skrejriteni. Bērnudārza darbinieki arī ārpus darba laika patstāvīgi veica distanci. Kopīgi četrās dienās veicām 94.73 km reģistrētu distanci.

“Pienenītē” projekts noslēdzies, bet kustīgās un sportiskās aktivitātes turpinās.

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri