Valmieras Ziņas

Prime Orchestra. Roka simfo – šovs novembrī aicina uz Valmieru

Lasīšanas laiks: 2 min

PRIME ORCHESTRA Roka simfo – šovs 4. novembrī, plkst. 19.00 – Valmieras Olimpiskajā centrā.

Šis mūzikas šovs kļuvis par īstu sensāciju! Emociju un iespaidu pārplūdi, enerģija un dinamika! Jaunā programma ROCK SYMPHO SHOW 2023 – leģendāri rokmūzikas hiti no 20. un 21. gadsimta!

PRIME ORCHESTRA! ROCK SYMPHO SHOW programma kļuvusi par patiesu atklājumu un izraisījusi entuziasma vilni visā Eiropā.

Daudzas intervijas, publikācijas un stāsti televīzijā atspoguļo jautājumu – kādam jābūt mūsdienu orķestrim? Visi, kas jau bijuši uz Prime Orchestra koncertiem, zina atbildi! Jaunā ROCK SYMPHO SHOW 2023 programma ir 2 stundas tīra mūzikas adrenalīna, ko uz skatuves rada 35 mūziķi un vokālisti! Tas ir jauns, spilgts šovs, jauni vokālisti, jauni mūzikas eksperimenti un, protams, iemīļotās kompozīcijas, kas jau kļuvušas par Prime Orchestra vizītkarti.

PRIME ORCHESTRA fenomens iegāja mūzikas un koncertu telpā 2014. gadā, uz kvalitatīva un jauna ukraiņu mūzikas viļņa. Inovatīvais imerzīvais krosa-orķestris izveidoja nišu un nekavējoties kļuva par koncertu Sympho Show programmu līderi.

Prime Orchestra padarījuši par savu vizītkarti pasaules hitu aranžiju un ietinuši tos spilgtā vizuālajā tēlā gan muzikāli, gan vizuāli.

Gaismas šovs un īpašie efekti uzkurina asinis un pabaro publikas izsalkumu. Orķestris izpilda visu iemīļotos THE PRODIGY, NIRVANA, THE BEATLES, DEEP PURPLE, LED ZEPPELIN, MR BIG, KISS, QUEEN, AC/DC, METALLICA, COLDPLAY, EVANESCENCE, kā arī citu pazīstamu grupu un mūziķu hitus. Orķestra vadītāja mijiedarbība ar auditoriju bez vārdiem noved publiku līdz ekstāzei.  PRIME ORCHESTRA komanda ieguldijusi lielu darbu un visu savu profesionālismu, lai sniegtu klausītājiem pašu labāko!

21. gadsimta orķestra sastāvs ir tālu no klasiskā: rokgrupa, vokālisti, kora grupa, strīķi, pūšamie un sitaminstrumenti, un pat DJ. Secinājums: 9 gados – divdesmit programmas un vairāk nekā tūkstotis koncertu, pilnas zāles visā Eiropā un ārpus tās.

Biļetes Biļešu servisa kasēs vai internetā ŠEIT

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina jaunie elektroenerģijas tarifi?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (uz nepilnu darba slodzi) uz noteiktu laiku.  Darba vietas adrese: “Bērnudārzs Pasaciņa”, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālām spējām atbilstošu izglītības procesu grupā; • sadarboties ar kolēģiem un vecākiem, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; • veikt bērnu attīstības dinamikas izpēti; • plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; • piedalīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Jums ir: • pieredze darbā ar bērniem; • izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopijas gaidīsim līdz 2023.gada 13.oktobrim e-pastā: pasacina@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 28650094. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Bērnudārzs Pasaciņa, Mūrmuiža, Kauguru pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-13

Mūsu partneri