Valmieras Ziņas

Portāla Valmieras Ziņas ’’Nedēļas viesis’’ – Sandis Bukšs

Lasīšanas laiks: 3 min

“Lauku Mērnieks”, kā jau nosaukums vēsta, ir mērniecības uzņēmums, kas darbojas Vidzemē un Latgalē. Pieprasītākie uzņēmuma pakalpojumi ir topogrāfija, kadastrālā uzmērīšana un projektēšanas darbi, kā lokālplānojumi un detālplānojumi.  “Lauku Mērnieka” klienti visbiežāk ir cilvēki, kam ir vēlme celt mājas un sadalīt vai apvienot viņiem piederošus īpašumus. Tāpat arī uzņēmums apkalpo klientus, kam nepieciešams plānot veselu ciematu vai pilsētu daļu attīstību. Tomēr pakalpojumu klāsts ir plašāks. Savu uzņēmumu “Lauku Mērnieks” Sandis Bukšs bāzējis Valmierā un darbojas visā Valmieras novadā.

Kas, jūsuprāt, ir lielākais pluss dzīvošanai Valmieras novadā?

Pirmkārt, Valmiera ir ļoti latviska pilsēta. Otrkārt, Valmiera ir ļoti zaļa. Ir patīkami, ka tu vari būt pilsētā un pēc pāris soļiem ārpus pilsētas trokšņiem un kņadas un uzņemt svaigu gaisu. Salīdzinot ar citām pilsētām, Valmiera ir vērsta uz attīstību ne tikai no uzņēmuma, bet arī iedzīvotāju viedokļa.

Kas būtu nepieciešams, kā Valmieras novadam būtu jāattīstās, lai šī vieta kļūtu vēl pievilcīgāka?

Vasaras laikā Valmierā un novadā ir ļoti daudz ko darīt gan draugu lokā, gan ar ģimeni. Notiek daudz pasākumu ne tikai iekštelpās, bet arī brīvdabā. Tomēr ziemā aktivitātes trūkst. Ir standarta iekštelpu nodarbes, piemēram, peldbaseinā, taču, ja tu profesionāli nenodarbojies ar sportu, tad ne katru dienu vari to atļauties. 

Zināms mīnus tieši Valmieras pilsētai ir tas, ka šeit trūkst, kur dzīvot. Tomēr, strādājot mērniecībā un saskaroties ar attīstītājiem, var spriest, ka tiek darīts daudz, lai nekustamais fonds augtu. Iespējams, kļūda ir bijusi jau iepriekš – nav gana laicīgi plānots šāds risks –  vai vienkārši strauji pieaudzis gribētāju skaits dzīvot Valmierā. Tas iet soli solī ar attīstības iespējām – būtu vairāk cilvēku, vairāk uzņēmumu un vairāk darba vietu.

Svarīgi piebilst, ka noteikti līdzīga attīstība nepieciešama ne tikai pilsētā, bet arī visa novadā. Tas varētu veicināt labklājību. Šobrīd mazāka uzmanība tiek vērsta mūsu lielajam novadam, tādēļ būtu nepieciešams attīstīt arī pagastus. Esošās iestrādnes var uzlabot, meklējot labus piemērus ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs, piemēram, Igaunijā.

Noteikti esiet strādājis visā Valmieras novadā, tādēļ vai varat pastāstīt nedaudz par savu uzņēmumu un kā attīstās novads no mērnieku skata punkta?

Novada attīstību var novērot šādi – ja mūsu nozarē ir ko darīt, ir ko mērīt, tas nozīmē, ka cilvēki kaut ko plāno un attīstās. Viena no jomām, kas sevišķi attīstās, ir būvniecība. Tiek būvētas ne tikai jaunas mājas, bet arī industriālās ēkas. Tāpat novadā darbojas ļoti daudz mežistrādes uzņēmumu un lauksaimnieku, kas aktīvi kopj savas zemes un virzās uz izaugsmi. No mērnieku jomas var sacīt, ka rosība notiek ne tikai pilsētā, bet visā novadā.

Kādēļ esiet izvēlējies Valmieru kā vietu uzņēmuma attīstībai?

Galvenais iemesls ir tas, ka ar ģimeni dzīvoju Valmierā. Neesmu dzimis Valmierā, bet pabeidzu Vidzemes augstskolu šeit, tādēļ izlēmu palikt. Netīši nonācu mērniecības nozarē un uzņēmos vadīt uzņēmumu. Valmieras novadā ir ļoti laba aura un ir cilvēki, kas ir gatavi sadarboties un uzņemas iniciatīvu, tādēļ saskatīju to kā iespēju.

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” aicina savā komandā  BIROJA ADMINISTRATORU/-I Galvenie amata pienākumi: nodrošināt biroja ikdienas darbības nepārtrauktību un efektivitāti; koordinēt un pārvaldīt dokumentu apriti, arhivēšanu un lietvedību; veikt ienākošās un izejošās korespondences apstrādi; organizēt un protokolēt kapitālsabiedrības valdes un dalībnieku sēdes; sniegt atbalstu uzņēmuma struktūrvienību vadītājiem un darbiniekiem ikdienas jautājumos; komunicēt ar klientiem un sadarbības partneriem; sagatavot atskaites. Prasības kandidātiem: darbības sfērai atbilstoša vidējā profesionālā vai augstākā izglītība (vēlams administrācijas, vadības vai lietvedības jomā); ne mazāk kā divu gadu pieredze līdzīgā amatā; teicamas organizatoriskās un komunikācijas prasmes; prasme strādāt ar biroja tehniku un IT sistēmām; pieredzējuša lietotāja pieredze un laba izpratne par dokumentu vadības sistēmām, priekšroka kandidātiem ar pieredzi darbā ar DVS Namejs; augsta atbildības sajūta un pašorganizācijas līmenis, analītiska domāšana un precizitāte darbā. Piedāvājam: darbu uz nenoteiktu laiku; draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; sociālās garantijas; veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādātiem 6 mēnešiem; dažāda veida “bonusus” pēc pārbaudes laika; atalgojumu no EUR 1400 līdz EUR 1600 pirms nodokļu nomaksas. CV un motivācijas vēstuli lūdzu sūtīt elektroniski uz danuta.zerbele@valmierasoc.lv līdz 05.06.2024. Tālrunis uzziņām +371 20021028 Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā termiņa beigām, pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Čempionu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Vadība / Administrēšana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-05 Kontaktpersona: Danuta Žērbele Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”  Jāņa Daliņa sporta komplekss aicina pievienoties savai komandai  ADMINISTRATORU/-I Darbs uz nenoteiktu laiku Amata pienākumi: Uzņemt un apkalpot klientus, koordinēt apmeklētāju plūsmu; Reģistrēt un piešķirt viesiem viesnīcas numurus, darbs ar viesnīcas programmatūru; Ierādīt ģērbtuves saskaņā ar treniņu vai sacensību grafiku; Izsniegt un pieņemt telpu un viesnīcu numuriņu atslēgas; Iekasēt maksu par viesnīcas un sporta infrastruktūras izmantošanu; Veikt citus pienākumus saskaņā ar darba pienākumu aprakstu; Prasības kandidātam: Labas latviešu un angļu valodas zināšanas; Teicamas iemaņas darbā ar datoru; Augsta atbildības sajūta, iniciatīva un entuziasms; Elastīga domāšana, spēja veltīt uzmanību vairākiem uzdevumiem vienlaicīgi, nezaudējot kvalitāti; Vēlamas iemaņas darbā ar kases aparātu un POS terminālu; Citu valodu zināšanas, izglītība viesmīlības vai sporta jomā, kā arī iepriekšējā pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Mēs piedāvājam: Pilnas slodzes darbu; Summēto darba laiku, darbu maiņās arī nakts maiņās; Dinamisku darbu draudzīgu un profesionālu kolēģu komandā; Iespēju katru dienu sastapt interesantus cilvēkus, kas dod labu pieredzi profesionālajā izaugsmē; Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas; Studentiem viesmīlības jomā apvienot prakses vietu ar darbavietu; Atalgojums: Stundas tarifa likme pārbaudes laikā– 5.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 6.00 EUR/h Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt līdz 07.06.2024. uz e-pastu – megija.stalberga@valmierasoc.lv. Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma) vēstules. Vairāk informācijas, rakstot e-pastā vai pa tālr. +371 27079858 Profesija: ADMINISTRATORS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-07 Kontaktpersona: Megija Stalberga Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” aicina savā komandā ĒKAS INŽENIERTEHNISKO UZRAUGU uz noteiktu laiku – līdz 31.10.2024. Amata pienākumi: piedalīties Jāņa Daliņa sporta kompleksa ikdienas saimniecisko darbu veikšanā, tajā skaitā strādāt ar traktortehniku, mehanizēto un teritoriju uzkopšanas tehniku; uzraudzīt un uzturēt darba kārtībā Jāņa Daliņa sporta kompleksa teritoriju, inventāru un tehnisko aprīkojumu. Uzraudzīt un uzturēt kārtībā Daliņu pludmali; tehniskā atbalsta sniegšana pasākumu organizatoriem, izmantojot stadiona un manēžas infrastruktūru un aprīkojumu; komunikācija un sadarbība ar darbu izpildītājiem, un dalība Jāņa Daliņa sporta kompleksa realizētajos projektos savas kompetences ietvaros. Prasības kandidātiem: vidējā izglītība; augsta atbildības sajūta, precizitāte, prasme orientēties tehniskas dabas jautājumos; pozitīvu un godīgu attieksmi pret darbu un kolēģiem; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu; pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Mēs piedāvājam: teicamus darba apstākļus mūsdienīgā darba vidē; darba apģērbu; apmācības darbu uzsākot; atalgojums – 1280 EUR pirms nodokļu nomaksas; sociālās garantijas; darba vieta: Jāņa Daliņa sporta komplekss, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera CV lūdzam sūtīt uz megija.stalberga@valmierasoc.lv Kontaktpersona: Megija Stalberga (e-pasts: megija.stalberga@valmierasoc.lv; tālr.Nr. +371 27079858) Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 07.06.2024. Profesija: Ēkas inžniertehnisko sistēmu UZRAUGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-07 Kontaktpersona: Megija Stalberga Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri