Valmieras Ziņas

Portāla Valmieras Ziņas ’’Nedēļas viesis’’ – Mārtiņš Broks

Lasīšanas laiks: 3 min

Latvijā florbolu sāka spēlēt pagājušā gadsimta deviņdesmito gadu sākumā. Pavisam drīz šis sporta veids strauji attīstījās arī Valmierā, kad florbola entuziasti izveidoja vairākas komandas, kuras ar labām sekmēm piedalījās Vidzemes čempionātā.

Aizvadītajā – 2022./2023. gada sezonā valmieriešiem izdevās uzvarēt regulāro sezonu un pietrūka pavisam nedaudz, lai ELVI florbola līgas superfinālā tiktu pie pirmā čempiona titula. Arī šajā sezonā Valmieru Elvi florbola virslīgas čempionātā un apvienotajā Latvijas – Igaunijas florbola čempionātā pārstāv FBK Valmiera/Betsafe, un šajā nedēļā mūsu rubrikas viesis ir FBK Valmiera/Betsafe kapteinis Mārtiņš Broks.

Mārtiņš nu jau 4. sezonu ir uzņēmies komandas kapteiņa lomu. Šogad 12 aizvadītās spēlēs izcēlies ar 12 gūtiem vārdiem un ir stabili rezultatīvākais spēlētājs komandā.

Kas ir lielākais pluss dzīvošanai Valmierā un Valmieras novadā?

Valmiera ir manas mājas, šeit dzīvoju gandrīz visu savu dzīvi. Pilsēta ir pietiekoši sakopta un sakārtota, šeit ir kur strādāt, ir kur atpūsties un sportot. Pilsētā ir viss nepieciešamais, to norāda arī tas, ka cilvēki no reģioniem vēlas pārvākties uz dzīvi Valmierā.

Kas būtu nepieciešams, kā Valmierai un Valmieras novadam būtu jāattīstās, lai šī vieta kļūtu vēl pievilcīgāka?

Pietrūkst vietas dzīvošanai, ja izdotos sakārtot un paplašināt dzīvojamo fondu, tad manuprāt vairāk nebūtu trūkumu.

Kā sākās tava florbolista karjera un cik ilgi jau spēlē Valmierā?

Florbolu sāku spēlēt 16 gados, pārnācu uz šo sportu no futbola, kur īsti neredzēju sev izaugsmes iespējas un, varbūt, ka mana meistarība tur arī nebija tik liela. Man un vēl dažiem maniem tā laika komandas biedriem piedāvāja pamēģināt savus spēkus florbolā. Jau uzreiz sākām trenēties un spēlēt kopā ar lielo komandu. Ieguldīju treniņu procesā daudz darba un sava laika un tā arī sākās mana florbolista karjera. Šī man būs jau 13. sezona Latvijas florbola virslīgā un attiecīgi arī mana 13. sezona florbolā.

Pašlaik FBK Valmiera/Betsafe ieņem Elvi florbola līgas turnīra tabulas 8. vietu, savukārt pirmo vietu ieņem vēl viena Valmieras novada komanda – Rubene. Kas ir jāizdara, lai valmierieši spētu savu rezultātu uzlabot?

Plāni ir nemainīgi – vēlamies spēlēt lielajā finālā Arēnā Rīga. Skaidrs, ka sezona ir iesākusies ne tik veiksmīgi, bet viss vēl ir labojams. Ir iesācies otrais aplis, komandas turnīra tabulā atrodas tuvu un mums jāsāk aktīvāk krāt punkti. Ar neatlaidīgu darbu varam arī sasniegt to, ko esam iecerējuši!

Nu jau skatāmies uz katru spēli kā izšķirošo. Pašlaik cīnāmies par playoff vietu, kur katra uzvara ir no svara!

Kā kapteinis gribu parādīt jaunajiem spēlētājiem, ka ar smagu darbu iespējams sasniegt vēlamos rezultātus. Spēles, protams, ir svarīgas, bet darbs sākas treniņos, gan izkopjot spēles elementus, gan arī darbs trenažieru zālē.

Cik viegli vai grūti ir apvienot darbu, ģimenes dzīvi un profesionālo sportu?

Viegli nav, bet, ja ir vēlme kaut ko darīt, tad atliek tikai plānot un, tad arī būs iespēja atrast laiku visam. Protams, reizēm, kaut kam laika atliek mazāk, īpaši sportā – bieži vien mazāk laika atliek ģimenei. Visgrūtāk, manuprāt, ir apvienot studijas un sportošanu. Kādam to izdarīt ir vieglāk, kādam grūtāk, bet tas noteikti ir izdarāms!

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” viesnīca „Sports Hotel” aicina pievienoties savai komandai  viesu uzņemšanas dienestā  ADMINISTRATORU/-I uz nenoteiktu laiku Mēs sagaidām: labas latviešu un angļu valodas zināšanas; teicamas iemaņas darbā ar datoru  augstu atbildības sajūtu, iniciatīvu un entuziasmu;  elastīgu domāšanu, spēju veltīt uzmanību vairākiem uzdevumiem vienlaicīgi, nezaudējot kvalitāti;  vēlamas iemaņas darbā ar kases aparātu un POS terminālu;  citu valodu zināšanas, izglītība viesmīlības jomā, kā arī iepriekšējā pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Tavi pienākumi: viesu uzņemšana;  zvanu pieņemšana, darbs rezervēšanas sistēmā;  rēķinu izrakstīšana;  maksājumu pieņemšana;  informācijas sniegšana. Mēs piedāvājam: pilnas slodzes darbu; summēto darba laiku, darbu maiņās (arī nakts maiņās); dinamisku darbu draudzīgu un profesionālu kolēģu komandā;  iespēju katru dienu sastapt interesantus cilvēkus, kas dod labu pieredzi profesionālajā izaugsmē; stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;  studentiem viesmīlības jomā iespēja apvienot prakses vietu ar darbavietu;  atalgojums: Stundas tarifa likme pārbaudes laikā – 5.00 EUR/h (pēc pārbaudes laikā 6.00 EUR/h); darba vieta: viesnīca “Sports Hotel”, Vaidavas ielā 15, Valmierā, Valmieras nov. Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu – monta.martinsone@sportshotel.lv Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma) vēstules. Informācija par piedāvāto amatu pa tālruni: 25464433 Kontaktpersona: Monta Martinsone Informācija par viesnīcu: www.sportshotel.lv Pieteikumus uz vakanci iesniegt līdz 30.06.2024. Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā termiņa beigām, pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”, reģistrācijas Nr. 54103025871, adrese: Čempionu iela 2, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: ADMINISTRATORS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Vaidavas iela 15, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-30 Kontaktpersona: Monta Martinsone

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” viesnīca „Sports Hotel” aicina pievienoties savai komandai uz nenoteiktu laiku BROKASTU VIESMĪLI Galvenās prasības klandidātiem: augstu atbildības izjūta un precizitāte darbā; uzturēt tīru un kārtīgu darba vidi un aprīkojumu; higiēnas un paškontroles normu ievērošana un to kontrolēšana; spēja patstāvīgi plānot savu darba laiku; labas latviešu valodas zināšanas; angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Amata apraksts: plānot un organizēt viesu apkalpošanu brokastīs; organizēt pasūtījumu izpildi; pagatavot un sagatavot brokastu produkciju; nodarboties ar viesu uzņemšanu; pasūtīt produktus un citus materiālus, kontrolēt to izlietošanu un uzgalbāšanu; piedalīties saimniecības struktūrvienības darba organizēšanā; brokastu zāles un virtuves sagatavošana brokastīm. Piedāvājam: pilnas slodzes darbu; draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; stabilu atalgojumu un sociālās garantijas; atalgojums: stundas tarifa likme pārbaudes laikā 4,50 EUR/h, pēc pābaudes laika 5.00 EUR/h (pirms nodokļu nomaksas); summēto darba laiku, darbu maiņās (06.00-14.30); dažāda veida “bonusus” pēc pārbaudes laika; darba vieta: viesnīca "Sports Hotel", Vaidavas iela 15, Valmiera, Valmieras novads. Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu –egita.kise@sportshotel.lv Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma) vēstule. Informācija par piedāvāto amatu pa tālruni +371 25464433 Kontaktpersona Egita Ķīse, Informācija par viesnīcu www.sportshotel.lv Pieteikumus uz vakanci iesniegt līdz 30.06.2024. Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā termiņa beigām, pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”, reģistrācijas Nr. 54103025871, adrese: Čempionu iela 2, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: VIESMĪLIS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Vaidavas iela 15, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-30 Kontaktpersona: Egita Ķīse

Pievienojies mūsu komandai! Trikātas pamatskola ar 2024.gada 1.septembri aicina darbā datorikas skolotāju uz nenoteiktu laiku (10 kontaktstundas nedēļā). Darba vietas adrese: “Gaismaskalns”, Trikāta, Trikātas pagasts, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • sniegt individuālu un diferencētu atbalstu izglītojamajiem mācību priekšmetā; • veicināt izglītojamo individuālo sasniegumu attīstību; • sekot līdzi jaunākajām tendencēm pedagoģijas nozares attīstībā; • izstrādāt piedāvājumu mācību priekšmeta, skolas radošai un inovatīvai izaugsmei; un ja Jums ir: • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: komunikācijas un sadarbības prasmes; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; spēja reaģēt uz izglītojamo vajadzībām, kā arī motivēt izglītojamos darbam; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Par pedagogu darba samaksu”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2024.gada 28.jūnijam e-pastā: trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai: 20364920. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: VISPĀRĒJĀS PAMATIZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Gaismaskalns, Trikāta, Trikātas pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-28 Kontaktpersona: trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv 20364920

Mūsu partneri