Valmieras Ziņas

Portāla Valmieras Ziņas ’’Nedēļas viesis’’ – Aiva Dreimane

Lasīšanas laiks: 4 min

Valmieras peldbaseinu komplekss un Sporta Veselības centrs durvis apmeklētājiem vēra 2018. gada rudenī un jau pavisam drīz atzīmēs savu 5 gadu pastāvēšanas jubileju.

Zināms, ka Valmiera lepojas ar pietiekami senām peldēšanas tradīcijām. Kopš  1975. gada te ir bijis peldbaseins, bet kopš 1976. gada – nu jau gandrīz 50 gadus – Valmierā tiek īstenota obligātā peldētapmācība bērniem. Līdz ar to var uzskatīt, ka Valmierā peld visu paaudžu cilvēki, ar ko pilsēta ļoti lepojas.

Valmieras peldbaseins Čempionu ielā veidots atbilstoši starptautiskiem standartiem peldēšanas sacensību rīkošanai, bet nav aizmirsts arī par bērnu peldētapmācību, vingrošanu ūdenī un citām nodarbībām. Kompleksā līdz ar lielo peldbaseinu un diviem mācību peldbaseiniem – vidējo un mazo, pieejama arī plaša atpūtas zona ar masāžu baseinu, burbuļvannām, bērnu atpūtas zonu ūdenī, 3 veidu pirtīm un visu citu, kas nepieciešams relaksācijai.

Sporta Veselības centrā strādā sporta un veselības speciālisti. Fizioterapija, sporta rehabilitācija un sporta ārsts, topošu un jauno māmiņu un mazuļu fizioterapija, dažādas fizikālās procedūras, kas palīdzēs atjaunoties – veselā miesā vesels gars!

Šoreiz mūsu rubrikas viesis ir Valmieras peldbaseinu kompleksa un Sporta Veselības centra vadītāja Aiva Dreimane.

Kas ir lielākais pluss dzīvošanai Valmierā un Valmieras novadā?

Šeit ir viss! Tas tik tiešām ir lielākais pluss dzīvošanai. Visas šīs ērtības ir sasniedzamas īsā laikā. Ļoti augstu vērtēju savu laiku, tostarp arī savu brīvo laiku, tāpēc ir patīkami, ka gan dažāda veida ikdienas nepieciešamības un pakalpojumi, kā arī ārpusdarba nodarbes ir viegli, ērti un ātri sasniedzamas. Pilsēta ir pietiekami attīstīta un piedāvā dažādas iespējas, tajā pat laikā – piecās minūtēs varu nokļūt ārpus pilsētas un pabūt pie dabas.

Kas būtu nepieciešams, kā Valmierai un Valmieras novadam būtu jāattīstās, lai šī vieta kļūtu vēl pievilcīgāka?

Manuprāt, viena lieta, kas šeit pietrūkst, ir brīvā laika pavadīšanas iespējas bērniem. Šajā ziņā gan varu lepoties ar savu darba vietu – Valmieras Olimpisko centru, jo mums ir gan Sajūtu parks ar taku kokos, tīklu parku, gan peldbaseinu komplekss ar plašām atpūtas iespējām ģimenēm ar bērniem, kā arī publiski pieejami labiekārtoti āra sporta spēļu laukumi Jāņa Daliņa stadionā un pat slidotava Valmieras Olimpiskā centra ledus hallē!

Pilsētā salīdzinoši nesen ir atklāts sporta un aktīvās atpūtas parks “Mežs”, kas arī ir lieliska labiekārtota vieta aktīvas atpūtas cienītajiem, bet gribētos piedāvājumā vēl kaut ko, kur bērniem un jauniešiem pavadīt brīvo laiku ārpus mācībām, nodarbībām vai treniņiem nedaudz mierīgāk. Gribu uzsvērt – esmu Valmieras patriote un kopumā viss ir ļoti augstā līmenī, tostarp priecē, ka pilsēta arvien attīstās dažādās jomās.

Kā jau minēts Valmieras peldbaseins un Sporta Veselības centrs pavisam drīz svinēs savu 5. dzimšanas dienu. Kā plānots atzīmēt svētkus?

Šajos svētkos, protams, vēlamies iepriecināt cilvēkus, kuru dēļ mēs vispār esam un varam darboties jau piecus gadus – gan pastāvīgos, gan jaunos un topošos klientus. Neaizmirstam arī par darbiniekiem, jo bez šiem profesionāļiem mēs noteikti nebūtu tāds spēks, kā esam šodien!

Svētku ballīti svinēsim visas nedēļas garumā, sāksim pirmdien, 25. septembrī, un noslēgsim ar kulmināciju nedēļas nogalē. Sestdien, 30. septembrī, Valmieras peldbaseinā norisināsies ikgadējais Nakts peldējums, savukārt svētdien, 1. oktobrī, no plkst. 12.00 līdz 16.00, būs kārtīga dzimšanas dienas ballīte visai ģimenei – ne tikai atpūtas zonā, kas ikdienā vairāk saistās ar izklaidēm, bet arī peldbaseinos valdīs īstas dzimšanas dienas ballītes cienīga atmosfēra ar bumbām, baloniem, atrakcijām, fotografēšanos zem ūdens un pat kino!

Protams, svētkus svinam arī Sporta Veselības centrā, kur, kā jau minēju, fokuss būs vairāk uz mūsu klientiem, kurus centīsimies dažādi pārsteigt visas nedēļas garumā.

Kāds ir nākotnes redzējums par peldbaseina un Sporta Veselības centra attīstību?

Raugoties ilgtermiņā, viens no mūsu virsmērķiem, ir vēl vairāk piesaistīt tieši jaunos speciālistus. Raugāmies uz jauniešiem, kuri absolvē kādu ar sportu vai medicīnu saistītu izglītības iestādi. Vēlamies radīt darba vietas un piedāvāt prakses vietas tieši jaunajai paaudzei, lai viņi būtu motivēti atgriezties, dzīvot un strādāt Valmierā, kā arī dot savu ieguldījumu pilsētas attīstībā. Protams, arī turpmāk virzīsimies pa mūsu jau iesākto attīstības ceļu un augstā vērtē turēsim sev uzlikto kvalitātes latiņu ikvienā darbā, lai mūsu apmeklētāji justos patiesi gaidīti!

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” viesnīca „Sports Hotel” aicina pievienoties savai komandai  viesu uzņemšanas dienestā  ADMINISTRATORU/-I uz nenoteiktu laiku Mēs sagaidām: labas latviešu un angļu valodas zināšanas; teicamas iemaņas darbā ar datoru  augstu atbildības sajūtu, iniciatīvu un entuziasmu;  elastīgu domāšanu, spēju veltīt uzmanību vairākiem uzdevumiem vienlaicīgi, nezaudējot kvalitāti;  vēlamas iemaņas darbā ar kases aparātu un POS terminālu;  citu valodu zināšanas, izglītība viesmīlības jomā, kā arī iepriekšējā pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Tavi pienākumi: viesu uzņemšana;  zvanu pieņemšana, darbs rezervēšanas sistēmā;  rēķinu izrakstīšana;  maksājumu pieņemšana;  informācijas sniegšana. Mēs piedāvājam: pilnas slodzes darbu; summēto darba laiku, darbu maiņās (arī nakts maiņās); dinamisku darbu draudzīgu un profesionālu kolēģu komandā;  iespēju katru dienu sastapt interesantus cilvēkus, kas dod labu pieredzi profesionālajā izaugsmē; stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;  studentiem viesmīlības jomā iespēja apvienot prakses vietu ar darbavietu;  atalgojums: Stundas tarifa likme pārbaudes laikā – 5.00 EUR/h (pēc pārbaudes laikā 6.00 EUR/h); darba vieta: viesnīca “Sports Hotel”, Vaidavas ielā 15, Valmierā, Valmieras nov. Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu – monta.martinsone@sportshotel.lv Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma) vēstules. Informācija par piedāvāto amatu pa tālruni: 25464433 Kontaktpersona: Monta Martinsone Informācija par viesnīcu: www.sportshotel.lv Pieteikumus uz vakanci iesniegt līdz 30.06.2024. Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā termiņa beigām, pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”, reģistrācijas Nr. 54103025871, adrese: Čempionu iela 2, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: ADMINISTRATORS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Vaidavas iela 15, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-30 Kontaktpersona: Monta Martinsone

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” viesnīca „Sports Hotel” aicina pievienoties savai komandai uz nenoteiktu laiku BROKASTU VIESMĪLI Galvenās prasības klandidātiem: augstu atbildības izjūta un precizitāte darbā; uzturēt tīru un kārtīgu darba vidi un aprīkojumu; higiēnas un paškontroles normu ievērošana un to kontrolēšana; spēja patstāvīgi plānot savu darba laiku; labas latviešu valodas zināšanas; angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Amata apraksts: plānot un organizēt viesu apkalpošanu brokastīs; organizēt pasūtījumu izpildi; pagatavot un sagatavot brokastu produkciju; nodarboties ar viesu uzņemšanu; pasūtīt produktus un citus materiālus, kontrolēt to izlietošanu un uzgalbāšanu; piedalīties saimniecības struktūrvienības darba organizēšanā; brokastu zāles un virtuves sagatavošana brokastīm. Piedāvājam: pilnas slodzes darbu; draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; stabilu atalgojumu un sociālās garantijas; atalgojums: stundas tarifa likme pārbaudes laikā 4,50 EUR/h, pēc pābaudes laika 5.00 EUR/h (pirms nodokļu nomaksas); summēto darba laiku, darbu maiņās (06.00-14.30); dažāda veida “bonusus” pēc pārbaudes laika; darba vieta: viesnīca "Sports Hotel", Vaidavas iela 15, Valmiera, Valmieras novads. Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu –egita.kise@sportshotel.lv Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma) vēstule. Informācija par piedāvāto amatu pa tālruni +371 25464433 Kontaktpersona Egita Ķīse, Informācija par viesnīcu www.sportshotel.lv Pieteikumus uz vakanci iesniegt līdz 30.06.2024. Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā termiņa beigām, pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”, reģistrācijas Nr. 54103025871, adrese: Čempionu iela 2, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: VIESMĪLIS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Vaidavas iela 15, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-30 Kontaktpersona: Egita Ķīse

Pievienojies mūsu komandai! Trikātas pamatskola ar 2024.gada 1.septembri aicina darbā datorikas skolotāju uz nenoteiktu laiku (10 kontaktstundas nedēļā). Darba vietas adrese: “Gaismaskalns”, Trikāta, Trikātas pagasts, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • sniegt individuālu un diferencētu atbalstu izglītojamajiem mācību priekšmetā; • veicināt izglītojamo individuālo sasniegumu attīstību; • sekot līdzi jaunākajām tendencēm pedagoģijas nozares attīstībā; • izstrādāt piedāvājumu mācību priekšmeta, skolas radošai un inovatīvai izaugsmei; un ja Jums ir: • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: komunikācijas un sadarbības prasmes; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; spēja reaģēt uz izglītojamo vajadzībām, kā arī motivēt izglītojamos darbam; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Par pedagogu darba samaksu”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2024.gada 28.jūnijam e-pastā: trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai: 20364920. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: VISPĀRĒJĀS PAMATIZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Gaismaskalns, Trikāta, Trikātas pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-28 Kontaktpersona: trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv 20364920

Mūsu partneri