Valmieras Ziņas

Policija meklē bezvēsts prombūtnē esošos jauniešus Elviju Beneti un Lauri Vanagu

Lasīšanas laiks: < 1 min

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošos jauniešus: 2003.gadā dzimušo Elviju Beneti, kā arī 2005.gadā dzimušo Lauri Vanagu. Jaunieši no 2020.gada 26.septembra atrodas patvaļīgā bezvēsts prombūtnē un nesniedz nekādas ziņas par savu atrašanās vietu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Elvijs Benetis: augums ap 170 cm, kalsnas miesas būves, tumši mati, ģērbies tumšas krāsas sporta biksēs, zilas krāsas sporta apavos ar baltu svītru, virsjakā ar attēlu un baltas krāsas kapuci.  Iespējams devies uz Liepāju. Nosliece uz klaiņošanu.

Lauris Vanags: augums ap 170 cm,  vidējas miesas būves, īsi pelēcīgi mati, ģērbies pelēkas krāsas “Adidas” sporta biksēs, baltas krāsas T-kreklā ar melniem burtiem, melnas krāsas virsjakā ar uzrakstu “Star Wars”, “Nike ” sporta apavos. Iespējams, atrodas Rīgā vai Liepājā kopā ar E.Beneti. Nosliece uz klaiņošanu.

Policija lūdz sabiedrības palīdzību, ja Jūsu rīcībā ir jebkāda informācija par minēto personu atrašanās vietu, ziņojiet 110 vai 64201354!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri