Valmieras Ziņas

PK BMX superkrosā 2. posmā Krīgers un Pētersone tiek līdz astotdaļfinālam

Svētdienas rītā Austrālijas pilsētā Šepertonā aizvadīts Pasaules kausa BMX superkrosā 2. posms, kurā uzvaras guva Alise Viloubija un Konors Fīldss. No Latvijas sportistiem astotdaļfinālu sasniedza Kristens Krīgers un Vineta Pētersone, kuriem savās konkurencēs attiecīgi 32. un 31. vieta, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācijas preses sekretārs Toms Markss.

Salīdzinājumā ar sestdien notikušajām Pasaules kausa 1. posma sacensībām, kad gaiss iesila līdz +30 grādiem pēc celsija, svētdien gaisa temperatūra Šepertonā bija par 10 grādiem zemāka.

Elites vīru grupā otrā posma sacensībās pirmo kārtu abi latvieši – Kristens Krīgers un Helvijs Babris – pārvarēja ar pirmo piegājienu. Kristens, startējot vienā braucienā ar savu titulēto vienaudzi Niku Kimmanu, bija trešais, bet Helvijam Babrim citā braucienā ceturtā vieta. Babris startēja ļoti spēcīgā braucienā ar tādiem vīriem kā – Davidu Grafu, Kaiju Sakakibaru un Jorisu Harmsenu.

1/16 fināla barjeru pārvarēja Kristens Krīgers, kurš savu vietu labāko četriniekā aiz trīs Austrālijas sportistiem, izkaroja trases laikā, jo pēc starta viņš bija sestajā pozīcijā. Jāņem vērā, ka Krīgers startēja no ārējā celiņa. Arī Babris, ņemot vērā 1. kārtas brauciena rezultātu, startēja no ne tik parocīgā ārējā celiņa. Diemžēl trasē, cīnoties par labāku pozīciju, Helvijs piedzīvoja neveiksmi un finišu nesasniedza.

Astotdaļfinālā trenera Ivo Lakuča audzēknis Kristens Krīgers arī startēja no ārējā celiņa. “Mītavas kumeļu”/ AKSSC Valmiera sportists trasē atradās piektajā pozīcijā, tomēr ielauzties četriniekā neizdevās. Finišā sestā vieta. Sacensību noslēgumā tas deva 32. vietu starp 126 startējušajiem dalībniekiem.

Uzvarēja olimpiskais čempions Konors Fīldss no ASV, kurš finālā otrajā un trešajā vietā atstāja kolumbieti Alberto Karlosu Ramiresu un šveicieti Davidu Grafu. Kopvērtējumā līderis nu ir Fīldss, kuram seko Entonijs Dīns un otrajā posmā finālā netikušais Niks Kimmans.

Latvijas dāmām sacensības neiesākās kā iecerēts, jo ne Vinetai Pētersonei, ne Vanesai Buldinskai ar pirmo mēģinājumu neizdevās kvalificēties astotdaļfinālam. Vineta to spēja paveikt pēdējās cerības braucienā, kad tika gūta uzvara. Tikmēr Vanesa Buldinska ieņēma trešo vietu un tālāk netika.

Astotdaļfinālā, startējot no neērtā celiņa, Vineta trases laikā spēja būt uz neilgu brīdi atrasties TOP4, kas dotu vietu ceturtdaļfinālā. Tomēr trases otrajā pusē trenera Ģirta Kātiņa audzēkni apsteidza gan Ķīnas, gan arī Brazīlijas sportistes. “Silvas ziķeru/ AKSSC Valmiera” pārstāvei sestā vieta, kas lika noslēgt sacensības. Noslēgumā Vinetai 54 dalībnieču konkurencē 31. vieta.

Otro uzvaru divās dienās guva Alise Viloubija. Otrā vieta viņas tautietei no ASV Felicijai Stenčilai, bet trijnieku noslēdza francūziete Manona Valentino. Kopvērtējumā Viloubija pirmā, Saija Sakakibara no Austrālijas otrā, bet Valentino trešā.

Pasaules kausa 3. un 4. posms notiks nākamās nedēļas nogalē citā Austrālijas pilsētā – Batērstā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ārkārtējās situācijas ieviešana apturēs Covid-19 izplatīšanos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mazsalacas novada pašvaldība, reģistrācijas Nr.90009114167, Pērnavas iela 4, Mazsalaca, Mazsalacas nov., aicina pieteikties Dzimtsarakstu nodaļas un Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra vadītāju (pilns darba laiks – 1 amata vieta uz noteiktu laiku). Prasības pretendentam: 1) augstākā juridiskā izglītība; 2) valsts un pašvaldības normatīvo aktu pārzināšana; 3) labas komunikācijas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību; 4) labas datora lietošanas iemaņas. Galvenie darba pienākumi: 1) reģistrēt dzimšanas, miršanas faktus un laulības; 2) izsniegt civilstāvokļa aktu reģistrācijas apliecības, izziņas un izrakstus no reģistru ierakstiem; 3) atjaunot, anulēt, papildināt un labot civilstāvokļa aktu reģistru ierakstus; 4) sagatavot dokumentus vārda, uzvārda un tautības ieraksta maiņai un iesniegt tos Tieslietu ministrijas Dzimtsarakstu departamentam; 5) sagatavot un sniegt pārskatus par nodaļas darbību, normatīvajos aktos noteiktajos termiņos; 6) kārtot nodaļas lietvedību atbilstoši normatīvajiem aktiem; 7) veidot reģistru arhīva fondu un nodrošināt arhīva fonda dokumentu glabāšanu, uzskaiti un izmantošanu; 8) sniegt noteiktus Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras un Lauksaimniecības datu centra pakalpojumu; 9) sniegt informāciju un atbalstu e-pakalpojumu pieteikšanā par Nodarbinātības valsts aģentūras, Uzņēmumu reģistra, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Valsts darba inspekcijas, Valsts zemes dienesta, Lauku atbalsta dienesta sniegtajiem pakalpojumiem; 10) sniegt informāciju par pašvaldības sniegtajiem pakalpojumiem. 11) veidot un uzturēt kārtībā pašvaldības pastāvīgi un ilgtermiņa glabājamo dokumentu uzskaiti, sastādot pašvaldības arhīva fonda lietas; 12) sastādīt lietu nomenklatūras. Atalgojums: no 736,65 euro – 802,95 euro  Pretendentus aicinām pieteikties, iesniedzot šādus dokumentus: CV un motivācijas vēstuli. Dokumentus iesniegt līdz 2020. gada 11. decembrim, nosūtot to uz e-pastu: mazsalaca.dome@mazsalacasnovads.lv vai pasta adresi Pērnavas iela 4, Mazsalaca, Mazsalacas novads LV-4215, vai iesniedzot personīgi Mazsalacas novada pašvaldības Kancelejā darba laikā no plkst.8.00 līdz 16.00. Profesija: PAŠVALDĪBAS IESTĀDES VADĪTĀJS /PRIEKŠNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Pērnavas iela 4, Mazsalaca, Mazsalacas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-11 Kontaktpersona: Dokumentus, norādot amatu, iesniegt, nosūtot uz mazsalaca.dome@mazsalacasnovads.lv

Rimi veikals Valmierā, Rīgas ielā 74, aicina darbā PĀRDEVĒJU (vitrīnas zonā). Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievad apmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāts transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Vēlme strādāt un iegūt jaunas prasmes un zināšanas Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un spēja strādāt komandā Iepriekšēja pieredze mazumtirdzniecībā vai klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Mēs Tev uzticēsim: Veidot pozitīvu un profesionālu uz klientu orientētu servisa līmeni Nodrošināt efektīvu, ātru pircēju apkalpošanu, konfliktsituāciju novēršanu Veikt skaidras un bezskaidras naudas norēķinus Atalgojums: 3.40 EUR/h – 3.80 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 6.80 EUR/h – 7.60 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu līdz 80 EUR Piesakies, sūtot savu CV uz e-pastu personals@rimibaltic.com (norādot vakanci: Pārdevējs Valmierā) vai zvanot uz tālruni 80007464. Informējam, ka iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat, ka Jūsu un/vai Jūsu likumiski aizbilstamā personas dati tiks apstrādāti, lai izvērtētu pieteikumu Rimi Latvia atlases procesa gaitā, saskaņā ar Rimi Latvia Informāciju par personas datu apstrādi atlases procesu ietvaros, ar kuras pilnu versiju varat iepazīties Rimi mājas lapā sadaļā Privātuma noteikumi. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 74, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-10 Kontaktpersona: CV sūtīt uz personals@rimibaltic.com (norādot amatu_Valmierā) vai zvanot uz 80007464. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri