Valmieras Ziņas

Pirmsskolas un sākumskolas skolotājus aicina pieteikties mācību vizītei Norvēģijā

Pirmskolas un sākumskolas skolotāji aicināti pieteikties mācību vizītei Bergenā, Norvēģijā, par inovatīvu informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) metožu izmantošanu pirmsskolas un sākumskolas iestādēs, aģentūra LETA noskaidroja Valsts izglītības attīstības aģentūrā (VIAA).

No 30.septembra līdz 3.oktobrim Norvēģijas “Erasmus+” nacionālā aģentūra organizē starptautiskās sadarbības pasākumu – mācību vizīti.

Mācību vizītei aicina pieteikties pirmsskolas un sākumskolas skolotājus, kuri strādā ar bērniem vecumā no viena līdz deviņiem gadiem, un kurus interesē inovatīvas IKT izmantošanas metodes darbā ar pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem, kā arī sadarbība un pieredzes apmaiņa starptautiskā līmenī.

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots un Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejama viena vieta. Priekšroka tiks dota to organizāciju pārstāvjiem, kuras līdz šīm nav iesaistījušās “Erasmus+” programmas projektos.

Aizpildīta un parakstīta pieteikuma veidlapa jāiesniedz VIAA, Rīgā, Vaļņu ielā 1, 5. stāvā, iesniedzot to personīgi vai nosūtot pa pastu. Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiks pieņemti tikai ar elektroniskajiem parakstiem. Aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

Pieteikumus iespējams iesniegt līdz 3.septembra plkst.17.

Pasākums tiek finansēts 2019.gada “Erasmus+ TCA” konkursa budžeta ietvaros un dalībniekiem pēc atgriešanās tiks segta pasākuma dalības maksa un ceļa izdevumi atbilstoši Eiropas Komisijas noteiktajām maksimālajām ceļa izdevumu likmēm atbilstošajam attālumam, nepārsniedzot 275 eiro. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SS.COM Vakances (Vajadzīgi darbinieki) - Palīgs Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais saplānot prasme servisa - Sludinājumi Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais pilna servisa tirgus, sociālo, mediju pētījumu un konsultāciju uzņēmums Latvijā, un šobrīd aicinām uz sadarbību NTERVĒTĀJUS IEDZĪVOTĀJU DZĪVESVIETĀS VALMIERĀ UN VALMIERAS APKAIMĒ. Mēs sagaidām, ka Tev:ir teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas; prasme pielietot praksē datorlietotāja iemaņas; ir iegūta vismaz vidējā izglītība; B kategorijas autovadītāja apliecība un Tev ir automašīna un/vai Tu spēj operatīvi saplānot pārvietošanās iespējas, izmantojot sabiedrisko transportu.  Augstu vērtēsim, ja Tev:ir sarunas vadītāja/-as, intervētāja/-as pieredze; piemīt drosme un prasme ieinteresēt un motivēt cilvēkus; ir personīga atbildības izjūta par Tev uzticēto uzdevumu; sagādā patiesu prieku sarunas; ir interese par pētījumu nozari.  Uzticēsim Tev:interviju veikšanu iedzīvotāju dzīvesvietās un iegūto datu kvalitatīvu ievadi programmā.  Piedāvāsim Tev:pieredzi starptautiskā pētījumu uzņēmumā Latvijā; individuālu apmācību pirms sadarbības uzsākšanas; veicamajiem pienākumiem, nozarei un tirgus situācijai atbilstošu atlīdzību - par katru kvalitatīvi paveiktu interviju (6.00€-15.00€ pēc nodokļu nomaksas) pienākumu veikšanai patērēto transporta un/vai degvielas izdevumu kompensāciju; nelaimes gadījumu apdrošināšanu; veselības apdrošināšanu pēc sešu mēnešu rezultatīvas sadarbības - tiek paveiks noteiktais uzdevums katrā no projektiem.  Sūti mums pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvani uz tālruņiem 80000004, 67096313. *Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības regulējuma noteikumiem. Visa atlases procesā saņemtā informācija par pretendentu tiks izmantota tikai un vienīgi pretendenta profesionālās piemērotības izvērtēšanai konkrētajam amatam. Personas datu pārzinis: SIA “TNS Latvia”, Kronvalda bulvāris 3-2, Rīga, LV-1010. Profesija: INTERVĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: Sūtīt pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvanīt uz 80000004, 67096313. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri