Valmieras Ziņas

Pircēji uz ziemas tirdziņu dodas pa sniega putru

Lasīšanas laiks: 2 min

Sestdien, 11.decembrī, Valmierā jau ierastajā vietā starp “Valletu” un kultūras centru un šoreiz arī Vecpuišu parkā notika Ziemas tirdziņš. Priecājās gan pārdevēji, gan pircēji, jo sākotnējais aizliegums šogad rīkot Ziemassvētku tirdziņus tomēr tika atcelts, palika vien ierobežojums “zaļajā” režīmā.

Jau iepriekšējā dienā tika nošķūrēti laukumi, lai pārdevēji varētu ērti iekārtot savas tirgotavas, bet vai tika padomāts arī par pircējiem?

Sestdien Valmieras ielas bija briesmīgas! Cilvēki uz un no tirdziņa brida pa pamatīgu sniega putru, kājas buksēja, nemaz nerunājot par māmiņām, kurām bija jāstumj arī bērnu ratiņi! Nebija iespējams arī ievērot nosacījumu – galvenais, lai kājas siltumā! Daudzi apavi padevās, kājas kļuva mitras un sala.

Pie kinoteātra “Gaisma”, bankas “Luminor” un vēl dažās vietās gan bija padomāts par saviem klientiem, tātad notīrīt sniegu līdz bruģim nav gluži neiespējamā misija!

Bet kopumā ielas, stāvlaukums pie “Liesmas” un pilsētas galvenais tilts izskatījās, ka sniega tīrītāju un lāpstu nav redzējis jau ilgu laiku. Šāda sniega kārta būtu saprotama, ja sniegs būtu uznācis pēkšņi, taču jau gandrīz nedēļu sniega māte Valmierā atpūtās, acīmredzot atpūtās arī atbildīgie dienesti. Toties šķendējās gan valmierieši, gan pilsētas viesi. Un pamatoti! Salīdzinot ar Rīgu, gan jāpriecājas, ka vismaz mūsu ielās nav izvietoti neloģiskie ceļu stabiņi, taču šoreiz nekādi nevar runāt par Valmieru kā par tīru un sakoptu pilsētu…

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina ietvju un ceļu tīrība Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri