Valmieras Ziņas

Pilsētas svētkos notiks orientēšanās spēle “Pa Valmieras puiku pēdām”

Valmieras pilsētas svētku 2018 – Valmierai 735 ietvaros norisināsies biedrības “Divi krasti” orientēšanās spēle “Pa Valmieras puiku pēdām”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja spēles rīkotāji.

Piedaloties orientēšanās aktivitātē, varēs iepazīt Valmieras vietas, kuras savā romānā “Valmieras puikas” aprakstījis Pāvils Rozītis, un laimēt dažādas balvas.

Lai piedalītos spēlē, dodies uz ej.uz/PaValmierasPuikuPedam, atzīmē, ka apmeklēsi pasākumu un 27. jūlijā 15:00 gaidi paziņojumu vai meklē informāciju pasākumā, par to, kur atrodas kontrolpunkti. Apmeklē visus kontrolpunktus un uztaisi tajos pašbildi jeb selfiju. Apvienojot kontrolpunktos atrodamās norādes, uzzināsi, kur atrodas finišs. Nonākot finišā uzrādi bildes un piedalies balvu momentloterijā.

Momentloterijā iespējams laimēt kādu no vairāk nekā pussimts balvām no spēles atbalstītājiem: Valmiermuižas alus, Rancho parka, VAIDAVA Ceramics, Valmieras tūrisma informācijas centra, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parka, pilsētas galerijas “Valleta” un Z/S “Audzītes”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri