Valmieras Ziņas

Piedzīvojumu filmu festivāls Daliņu pludmalē ilgst divas dienas

Lasīšanas laiks: 2 min

Šogad piedzīvojumu filmu festivāls European Outdoor Film Tour notiek jau 20.reizi. Tas norisinās 21 valstī, tajā skaitā arī Latvijā. Diemžēl 20 gadu jubileja Daliņu pludmalē Valmierā šogad nebija visai veiksmīga, jo kavējās jau pats festivāla sākums, tad n-tās reizes bija elektrības traucējumi, tad atkal gaidas un cerība, līdz vēlu vakarā tika paziņots, ka filmu skatīšanās tiek pārcelta uz svētdienu, 12.jūniju.

Festivāla vadītājs Horens Stalbe gan sestdienas vakarā nemitīgi uzmundrināja skatītājus, aicinot baudīt dabu, labu kompāniju, disku golfa aktivitātes un spēles ar virtuālās realitātes brillēm, tāpat notika loterija un tika izlozēti veiksmīgie, kas vinnēja dažādas balvas, tomēr daudziem bija arī garīga un finansiāla vilšanās, jo ne visi cilvēki, kas ieradās sestdienas vakarā, varēja baudīt festivāla filmas svētdienas dienā. Protams, bija ne tikai zaudētāji, bet arī ieguvēji. Gaidot filmas, skatītāji veldzējās ar Kokmuižas dzērieniem, kā arī ēdieniem, ko piedāvāja “Šefpavārs uz riteņiem”.

Kā kompensācija sestdienas nebūšanām svētdien filmas visiem skatītājiem demonstrēja bez maksas, un šoreiz tikai ar dažiem elektrības traucējumiem skatītāji varēja noskatīties visas septiņas paredzētās festivāla filmas.

Lai arī spīdēja saule, filmu kvalitāte uz lielā ekrāna bija teicama. Skatītāji dzīvoja līdzi gan ekstrēmajiem piedzīvojumiem kalnos, gan Dienvidamerikas džungļos, ar sajūsmu un apbrīnu skatījās triatlonista ceļu apkārt pasaulei, fantastiskās fotogrāfijas un video, tverot mirkļus balansā  uz virves starp divām kalnu smailēm.

Svētdien, atvainojoties skatītājiem, Horens joprojām bija pilns optimisma:

Paldies visiem, kas šodien atnāca un nebija uzmetuši lūpu! Baudiet! Kur citur vēl var reizē peldēties un skatīties filmas?! Vakar bija čē-pē, bet tāpēc jau tas ir piedzīvojumu filmu festivāls! Uz tikšanos pēc gada!

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina ietvju un ceļu tīrība Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri