Valmieras Ziņas

“Personības akadēmijas” nometne pulcēs vairāk nekā 500 jauniešu, lai tiktos ar Latvijas hokeja izlases hokejistiem

Lasīšanas laiks: 3 min

Svētdien, 18. jūnijā, plkst. 14.00 Latvijas Olimpiskās komitejas izaugsmes nometne “Personības akadēmija” sadarbībā ar “Valmieras Olimpisko centru” aicina bērnus, jauniešus un citus interesentus Valmieras ledus hallē uz publisku pasākumu, sarunu un tikšanos ar Latvijas hokeja izlases treneri Hariju Vītoliņu un hokejistiem Danu Ločmeli un Mārtiņu Dzierkalu, kuri 2023. gada hokeja pasaules čempionātā aizveda mūsu komandu līdz vēsturiskam panākumam – pirmajām bronzas medaļām, portālu “Valmieras Ziņas” informēja LOK komunikācijas dienesta vadītāja Dace Gulbe.

Nometnes “Personības akadēmijas” ietvaros notiek dažādas meistarklases, kur jaunieši tiekas ar vairāk nekā 20 nozares speciālistiem, kas dalās ar savām zināšanām, prasmēm un pieredzes stāstiem, lai iedrošinātu jauniešus ticēt savam sapnim un tiekties uz to. Nometnes noslēdzošajā dienā, pateicoties operatīvai sadarbībai ar Valmieras Olimpisko centru un Latvijas hokeja izlasi nometnes dalībniekiem,  Valmieras novada bērniem un jauniešiem, ikvienam interesentam būs iespēja tikties ar Latvijas izlases hokejistiem, uzdot jautājumus, iegūt autogrāfu un kopīgi nofotografēties.

“Patiess prieks, ka “Personības akadēmijas” jauniešiem būs iespēja viesoties vienīgajā ledus hallē Vidzemē un kopā ar vairāk nekā 500 jauniešiem no Valmieras un visas Latvijas uzdot jautājumus mūsu hokeja varoņiem.  “Personības akadēmijas” nometnes programma ir veidota, lai jauniešiem sniegtu zināšanas, dotu jaunas pieredzes, kuras veicinātu neapstāties pie sasniegtā, bet tiekties pēc saviem sapņiem, pat ja reizēm ir grūti, jo mums kā sabiedrībai ir nepieciešami jaunieši, kas veidos mūsu nākotni, mūsu Latviju. Iedvesmojošas personības, kā Harijs Vītoliņš, Dans Ločmelis un Mārtiņš Dzierkals, ir vienas no tām, no kā varam mācīties. Tādēļ ceru, ka tā būs lieliska svētdiena, kas gan uzlādēs jauniešus, gan dos jaunu enerģiju arī mūsu īpašajiem viesiem,” stāsta “Personības akadēmijas” radošā producente Ilona Bičevska un aicina valmieriešus izmantot iespēju būt par daļu no “Personības akadēmijas” nometnes.

“Esmu gandarīta, ka operatīvi esam varējuši rast iespēju saorganizēt pasākumu, kas iedvesmos esošos Valmieras hokejistus sasniegt jaunas virsotnes un ieinteresēs bērnus uzsākt pirmos soļus ne tikai hokejā, bet arī citos sporta veidos. Šāda veida pasākumi ir nepieciešami, lai parādītu mūsu jaunajai paaudzei, ka sportā viss ir iespējams. Mūsu hokejisti ir lielisks piemērs tam,” stāsta Megija Stalberga, “Valmieras Olimpiskā centra” Jāņa Daliņa stadiona vadītāja.

Vietu skaits pasākumā ir ierobežots, aicinām pieteikties iepriekš, aizpildot anketu šeit: https://ieej.lv/NjvjK. Bērniem līdz 12 gadiem ierašanās kopā ar vecākiem vai atbildīgo personu.

Unikālā “Personības akadēmijas” nometne, ko organizē Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) projekta “Sporto visa klase” ietvaros,  jau otro gadu Valmierā, Jāņa Daliņa stadionā no 11. līdz 18. jūnijam pulcēs 60 aktīvākos un motivētākos jauniešus vecumā no 11 līdz 13 gadiem no 20 dažādām Latvijas skolām. 

“Personības akadēmijas“ nometnes atlases sacensībās bija iespēja piedalīties visām projekta ”Sporto visa klase”  klasēm no visas Latvijas. Sacensību dienās skolēniem bija jāliek lietā skolā apgūtās zināšanas, spēks un veiklība, lai tiktu galā ar dažādiem uzdevumiem un stafetēm. Programmā “Sporto visa klase” 9. sezonā jeb 2022./2023. mācību gadā piedalījās 7200 bērnu no 302 klasēm un 35 Latvijas pašvaldībām.

Uzziņai par programmu:

Programma “Sporto visa klase” radīta 2013. gadā ar mērķi 2.-6. klašu grupām uzlabot visu klases skolēnu fizisko sagatavotību, stāju, motivēt nodarboties ar sportu, kā arī vērtēt skolēnu sekmes mācībās. Tā ir iespēja izzināt dažādus sporta veidus, kā arī stiprināt izpratni par kopīga rezultāta sasniegšanu kā vienotai komandai.

Programmas “Sporto visa klase” oficiālā mājaslapa internetā: www.sportovisaklase.olimpiade.lv.

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri