Valmieras Ziņas

“Pēcpusdienā ar mēru” diskutēs par Valmieras attīstības stratēģiju

Lasīšanas laiks: 2 min

Ceturtdien, 8. septembrī, no plkst. 14.00 līdz 17.00, koncertzāles “Valmiera” telpās tiksies Valmieras novada uzņēmēji, lai diskutētu par Valmieras novada ilgtspējīgas attīstības stratēģiju 2022. – 2038. gadam, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Attīstības aģentūras Biznesa atbalsta projektu vadītāja Justīne Skrastiņa.

Pasākuma laikā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts ilgtspējīgas attīstības plānošanas departamenta direktors Raivis Bremšmits dalīsies ar galvenajām atziņām pēc teritoriālās reformas, par labas ilgtspējīgas attīstības stratēģijas nozīmi pašvaldību un Latvijas attīstībai, tai skaitā attiecībā uz uzņēmējdarbības veicināšanu pašvaldībās.

Valmieras novada ilgtspējības attīstības stratēģijas 2022. – 2038. gadam izstrādātājs, SIA Grupa 93 vadītājs Neils Balgalis, informēs par Valmieras novada vīziju, mērķiem, prioritātēm un rīcības virzienu attiecībā un uzņēmējdarbības veicināšanu.

Uzņēmējiem būs iespēja uzzināt par investīciju projektiem, plānotajām sadarbības un atbalsta iespējām kā arī par plānotajām inovācijām Valmieras novadā. Attīstības stratēģija ir izstrādes procesā, tādēļ uzņēmēju viedoklis un redzējums ir ļoti būtisks.

Pasākumu “Pēcpusdiena ar mēru” mērķis ir veicināt uzņēmēju iesaisti un informētību par aktivitātēm Valmieras novadā, kā arī aicināt uzņēmējus aktīvi izteikt savu viedokli, iesaistīties un diskutēt par aktuāliem problēmjautājumiem.

“Pēcpusdiena ar mēru” ir lieliska vieta, kur sastapt pašvaldības pārstāvjus un citus uzņēmējus, lai klātienē uzdotu savus jautājumus un saņemtu atbildes.

Pasākuma norises datums un laiks : 2022. gada 8. septembris | 14.00 – 17.00

Pasākuma norises vieta: koncertzāle “Valmiera”

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Aicinām reģistrēt savu dalību pasākumam šeitej.uz/PAM-2022-1

Plašāka informācija un pasākuma programma pieejama Valmieras Attīstības aģentūras mājas lapā:  https://developvalmiera.lv/pam_2022-septembris/

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri