Valmieras Ziņas

Pēc nedēļas darbu varētu sākt pirmās slēpošanas trases Vidzemē

Atbilstoši pašreizējai laika prognozei nākamās nedēļas vidū vai otrajā pusē varētu tikt atvērtas pirmās slēpošanas trases Latvijā, galvenokārt Vidzemē.

Saskaņā ar “Global Forecast System” prognozi no pirmdienas, 26.novembra, gaidāms pietiekams aukstums, lai varētu sākt sniega ražošanu slēpošanas trasēs uz austrumiem no Rīgas. Nākamās nedēļas vidū un otrajā pusē gaisa temperatūra vietām Austrumlatvijā naktīs var noslīdēt pat zem -10 grādiem, un kaut neliels sals gaidāms visā valstī.

Dabiskā sniega sega valsts lielākajā daļā nākamnedēļ būs plānāka par pieciem centimetriem, vairāk var uzsnigt tikai dažās vietās, kur pāri ies no jūras nākošas mākoņu rindas. Paredzams, ka visvairāk snigs nākamās nedēļas sākumā teritorijā uz dienvidiem no Rīgas jūras līča – galvaspilsētā, Jūrmalā, Jelgavā, Dobelē un apkārtējos novados.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri