Valmieras Ziņas

Pēc nedēļas darbu varētu sākt pirmās slēpošanas trases Vidzemē

Atbilstoši pašreizējai laika prognozei nākamās nedēļas vidū vai otrajā pusē varētu tikt atvērtas pirmās slēpošanas trases Latvijā, galvenokārt Vidzemē.

Saskaņā ar “Global Forecast System” prognozi no pirmdienas, 26.novembra, gaidāms pietiekams aukstums, lai varētu sākt sniega ražošanu slēpošanas trasēs uz austrumiem no Rīgas. Nākamās nedēļas vidū un otrajā pusē gaisa temperatūra vietām Austrumlatvijā naktīs var noslīdēt pat zem -10 grādiem, un kaut neliels sals gaidāms visā valstī.

Dabiskā sniega sega valsts lielākajā daļā nākamnedēļ būs plānāka par pieciem centimetriem, vairāk var uzsnigt tikai dažās vietās, kur pāri ies no jūras nākošas mākoņu rindas. Paredzams, ka visvairāk snigs nākamās nedēļas sākumā teritorijā uz dienvidiem no Rīgas jūras līča – galvaspilsētā, Jūrmalā, Jelgavā, Dobelē un apkārtējos novados.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 470-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs VALMIERĀ, Rīgas ielā” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-10 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri