Valmieras Ziņas

Pēc nedēļas darbu varētu sākt pirmās slēpošanas trases Vidzemē

Atbilstoši pašreizējai laika prognozei nākamās nedēļas vidū vai otrajā pusē varētu tikt atvērtas pirmās slēpošanas trases Latvijā, galvenokārt Vidzemē.

Saskaņā ar “Global Forecast System” prognozi no pirmdienas, 26.novembra, gaidāms pietiekams aukstums, lai varētu sākt sniega ražošanu slēpošanas trasēs uz austrumiem no Rīgas. Nākamās nedēļas vidū un otrajā pusē gaisa temperatūra vietām Austrumlatvijā naktīs var noslīdēt pat zem -10 grādiem, un kaut neliels sals gaidāms visā valstī.

Dabiskā sniega sega valsts lielākajā daļā nākamnedēļ būs plānāka par pieciem centimetriem, vairāk var uzsnigt tikai dažās vietās, kur pāri ies no jūras nākošas mākoņu rindas. Paredzams, ka visvairāk snigs nākamās nedēļas sākumā teritorijā uz dienvidiem no Rīgas jūras līča – galvaspilsētā, Jūrmalā, Jelgavā, Dobelē un apkārtējos novados.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Gatavs lielām lietām! Veikals-noliktava DEPO Valmierā, Matīšu šosejā 6 aicina darbā PĀRDEVĒJU Pienākumi: · Pārdot preces un pakalpojumus · Rūpēties par klientiem · Izvietot preces un cenu zīmes · Uzturēt kārtību un tīrību nodaļā · Nepārtraukti uzlabot zināšanas par precēm Prasības: · Uz klientiem orientēta, pozitīva un atsaucīga personība · Labas latviešu un krievu valodas zināšanas · Vēlme mācīties un apgūt jaunas zināšanas Piedāvājam: · Dinamisku un interesantu darbu · Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas · Atalgojuma pieaugumu, pieaugot kvalifikācijai un darba stāžam · Izaugsmes iespējas Alga (BRUTO) no: 5 EUR/h. Piesakies! · Tālrunis informācijai 64250709 · Nāc uz veikalu un aizpildi pieteikuma anketu veikala Informācijas centrā · Vai sūti CV uz e-pastu cv@depo.lv, norādot amatu – “Pārdevējs būvmateriālu nodaļā Valmierā”. Datu aizsardzība Informējam - Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Datu pārzinis un darba devējs ir SIA DEPO DIY (Reģ. Nr. 50003719281), Noliktavu iela 7, Dreliņi, Stopiņu nov., LV-2130. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Matīšu šoseja 6, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15

Mūsu partneri