Valmieras Ziņas

Pavasara tīrīšana: Kā atbrīvot drēbju skapi no liekā

Lasīšanas laiks: 4 min

Pavasaris, kad dabā atkal sāk atgriezties dzīvība un enerģija, ir lielisks laiks arī mājai atmosties no ziemas miega. Pavasara tīrīšana ir lieliska iespēja atjaunot kārtību un svaigumu savā dzīves telpā, un viena no galvenajām vietām, kur jāsāk šis process, ir drēbju skapis. Drēbju skapja pavasara tīrīšana ne tikai palīdz atbrīvoties no liekiem priekšmetiem, bet arī nodrošina kārtību un organizētību, palīdzot jums vieglāk orientēties savā drēbju un aksesuāru sortimentā. Šajā rakstā mēs padalīsimies ar dažiem noderīgiem padomiem un trikiem, kā veiksmīgi veikt pavasara tīrīšanu savā drēbju skapī.

Sāciet ar pamatīgu izvērtējumu 

Pavasara tīrīšanas procesa sākumā ir svarīgi vispirms detalizēti izvērtēt, kas tieši atrodas jūsu drēbju skapī. Izņemiet visas drēbes no skapja un novietojiet tās uz gultas vai citām tuvumā esošām virsmām, lai varētu labi redzēt, kas ir katrā skapja stūrī. Pārbaudiet katru drēbes gabalu un apdomājiet, vai jums tas patiešām vēl ir nepieciešams un vai to varētu valkāt nākamajā sezonā. Ja jūs neesat valkājis kādu apģērba gabalu vairāk nekā gadu vai tas ir kļuvis par jums nederīgs, ir laiks to atbrīvoties.

Organizējiet drēbes pēc sezonas 

Viena no labākajām metodēm, kā sakārtot drēbju skapi, ir tā saturu izdalīt pa sezonām. Pavasara tīrīšanas laikā izņemiet visus ziemas sezonas apģērbus un aksesuārus no skapja, un novietojiet tos citās telpās vai skapjos, lai atbrīvotu vietu pavasara un vasaras garderobes jaunajām kolekcijām. Iedaliet skapja plauktus vai lādes pēc krāsas vai veida, lai atvieglinātu drēbju un aksesuāru meklēšanu.

Atbrīvojieties no liekiem priekšmetiem 

Pavasara tīrīšanas process ir lielisks laiks, lai atbrīvotos no liekiem un nevajadzīgiem priekšmetiem, kas varētu uzkrāties ziemas laikā. Pārskatiet savu garderobi ar kritisku aci un atbrīvojieties no visām drēbēm un aksesuāriem, kas jums vairs nepatīk, vai kuras jūs ilgstoši neesat valkājuši. Ir svarīgi atcerēties, ka nevajadzīgu priekšmetu glabāšana tikai aizņem vietu un padara skapi pārpildītu.

Izvietojiet drēbes gudri 

Lai saglabātu skapja kārtību un viegli atrastu vajadzīgo, izvietojiet drēbes gudri. Piemēram, acu līmenī esošos plauktus var izmantot ikdienas drēbēm un biežāk lietotiem apģērba gabaliem, kamēr augšējos un zemākos plauktus var izmantot nesezonas vai retāk lietotu priekšmetu uzglabāšanai. Turklāt plauktos var izvietot papildu kastes vai sadalītājus, lai uzglabātu mazākus priekšmetus vai aksesuārus tā, lai tie nebūtu izkaisīti pa skapi. Vēl kāda lieliska opcija, kā izmantot pieejamo telpu un saglabāt visu kārtībā, ir skapja durvju pakaramie un dažādi skapja organizatori.

Atjauniniet un remontējiet 

Pavasara tīrīšanas laiks ir arī piemērots brīdis, lai atjaunotu un remontētu garderobes sortimentā esošo apģērbu un lietas. Ja ir drēbes, kas ir tikai nedaudz bojātas vai izplūdušas, bet joprojām ir mīļas vai noderīgas, veltiet laiku, lai veiktu mazus labojumus vai pievienotu jaunas detaļas. Tas var dot jaunu dzīvi vecajiem priekšmetiem un pagarināt to izmantošanas laiku.

Saglabājiet kārtību regulāri 

Pēc tam, kad esat paveikuši visu nepieciešamo darbu, lai sakārtotu savu drēbju skapi, ir svarīgi saglabāt kārtību regulāri. Izveidojiet sev grafiku vai sistēmu, kuru varat ievērot, lai periodiski veiktu tīrīšanu un organizēšanu. Tas palīdzēs novērst lieku akumulāciju, un nodrošinās, ka jūsu skapis paliek kārtīgs un pārskatāms visu gadu.

Ziedojiet nevajadzīgos priekšmetus 

Viena no labākajāiem veidiem, kā atbrīvoties no liekiem priekšmetiem ir tos ziedot labdarībai vai nodot citiem, kam tie varētu būt noderīgi. Piemēram, drēbes, kas vairs neder, vai kuras vairs nepatīk, var dot citiem, kam tās varētu derēt un patikt. Tāpat arī labā stāvoklī esošus apģērba gabalus, ko jūs reti valkājat, varat ziedot labdarībai, tādējādi padarot kādu citu laimīgu un mazinot savā skapī uzkrāto apjomu.

Pavasara tīrīšana ir lieliska iespēja atjaunot kārtību un svaigumu savā dzīves telpā, un drēbju skapis ir viens no labākajiem punktiem, kur sākt. Ar rūpīgu plānošanu, izvērtēšanu un organizēšanu jūs varat padarīt savu drēbju skapi par kārtīgu un funkcionālu vietu, kurā glabāt visus savus apģērbus un aksesuārus, nezaudējot laiku un enerģiju, meklējot vēlamo priekšmetu. Paturiet šos padomus prātā, plānojot savu nākamo pavasara tīrīšanu, un jūs būsiet gatavi sākt jaunu sezonu ar svaigumu un skaidrību savā mājā.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Kocēnu apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā sētnieku/-ci (Vaidavas pagastā) uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt fiziski intensīvu darbu; • nodrošināt Vaidavas ciema teritorijas kārtību - uz ielām, gājēju ietvēm, piebraucamām vietām, parku celiņiem, citās sabiedriskās vietās, tīrot sniegu, pļaujot zālienu, savācot atkritumus un lapas; • veikt palīgdarbus gan iekštelpās, gan āra darbos; • veikt citus darba pienākumus, saskaņā ar amata aprakstu; ja Tev ir: • pamatizglītība un pamatiemaņas vai pamata pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu neatkarīgi no laika apstākļiem; • kompetences: pozitīva, atbildīga attieksme pret darbu; prasmes noteikt prioritātes un plānot ikdienas darbu atbilstoši savai kompetencei, uzticētos darba pienākumus veikt kvalitatīvi; spēja strādāt ātri un rūpīgi; mēs piedāvājam: • pamatalgu 700 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu kocenuapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Kocēnu apvienības pārvaldē, adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Kocēnu apvienības pārvaldes sētnieka/-ces amatam”, līdz 2024.gada 3.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 26072148 vai 26473533. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-05-03 Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri