Valmieras Ziņas

Pašvaldību kausa izcīņā rogainingā Kocēnu novada pašvaldības komandai 3. vieta

16. novembrī Jaunpiebalgas novadā norisinājās orientēšanās sacensības “Brīvības rogainings”, kas vienlaikus bija arī Pašvaldību kausa izcīņa rogainingā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Atšķirībā no aizvadītajām Pašvaldību kausa izcīņām rogainingā, kad saskaņā ar nolikumu sacensībās varēja piedalīties pašvaldību komandas, kuru sastāvā startēja pašvaldības deputāti, struktūrvienībās un iestādēs strādājošie, šogad nolikumā tika veiktas izmaiņas, paredzot iespēju pašvaldību komandās piedalīties arī tās iedzīvotājiem un nekustamo īpašumu īpašniekiem.

Šogad Kocēnu novada pašvaldību sacensībās ar četru stundu kontrollaiku pārstāvēja piecas komandas: Līga Valdmane un Andris Robalds; Inese Bērziņa, Jānis Dainis un Ēriks Melkurts; Māris Heinols un Valdis Tilts; Laura un Kaspars Pētersoni; Sandis Āboliņš un Jānis Gailis.

Jaukto komandu grupā (XO) 1. vietu (kopvērtējumā 9. vieta) ar 125 punktiem izcīnīja Līga Valdmane un Andris Robalds. Otrs labākais rezultāts Valdim Tiltam un Mārim Heinolam – 2. vieta vīriešu veterānu grupā (MV), 10. vieta kopvērtējumā un 123 punkti. Trešo labāko rezultātu, kas tāpat kā iepriekšminētie tika iekļauts Pašvaldību kausa izcīņas kopvērtējumā, sasniedza Laura un Kaspars Pētersoni – 9. vieta jaukto komandu grupā (XO) un 37. vieta kopvērtējumā ar 100 punktiem. Ceturtā Kocēnu novada pašvaldības komanda, kurā startēja Jānis Gailis un Sandis Āboliņš, sameklēja kontrolpunktus ar kopējo punktu summu 98, kas komandu vīriešu atklātajā grupā (XO) to ierindoja 12. vietā un kopvērtējumā 41. vietā, savukārt komanda, kurā skrēja Inese Bērziņa, Jānis Dainis un Ēriks Melkurts, ieguva 95 punktus un jauktajā veterānu grupā (XV) ierindojās 5. vietā (kopvērtējumā 43. vieta).

Kopvērtējumā, summējot trīs labāko komandu rezultātus, Kocēnu novada pašvaldība izcīnīja 3. vietu 14 komandu konkurencē.

Rogaininga sacensībās “Brīvības rogainings” piedalījās arī vairākas citas komandas, kurās startēja Kocēnu novada iedzīvotāji un sasniedza augstvērtīgus rezultātus. 4 stundu sacensībās augsto 12. vietu 99 komandu konkurencē izcīnīja Kocēnu pagasta iedzīvotājs Artūrs Bērziņš un Anete Geduševa-Bērziņa, kuri ar 123 punktiem jaukto komandu grupā (XO) ierinojās 3. vietā. 6 stundu sacensībās 3. vietu sieviešu veterānu grupā (WV) un 35. vietu kopvērtējumā ar 139 punktiem izcīnīja komanda “Piedzīvojumu meklējot”, kurā startēja Vaidavas pagasta iedzīvotāja Vita Žukovska un Jana Adata.

Kocēnu novada komandu dalību Pašvaldību kausa izcīņā rogainingā atbalstīja Kocēnu novada dome.

Visi aktīvās atpūtas cienītāji aicināti 30. decembrī piedalīties rogaininga sacensībās Kocēnu novadā – “Skarbais putenis 2019”, kas šogad norisināsies Kocēnu un Vaidavas pagastos ar sacensību centru Rubenes sporta namā! Plašāka informācija: www.rogaining.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu: Pārdevējam-preču komplektētājai/-am un piegādātājai/-am  jaunajā “E top!” veikalā. Darba vieta veikalā “top!” Valmierā, Rīgas ielā 64. Preču piegāde Valmieras pilsētas robežās. Galvenie darba pienākumi: Pieņemt pircēju pasūtījumus elektroniskajā vidē; Komplektēt produktus atbilstoši klientu pasūtījumiem; Preču piegāde klientiem pilsētas robežās; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības: B kategorijas autovadītāja apliecība; Vēlama pieredze tirdzniecībā; Precizitāte un labas komunikācijas prasmes darbā ar klientiem. Piedāvājam: Darba laiku maiņās; Pieredzi un zināšanas jauna tirdzniecības veida e-veikala pakalpojuma sniegšanā; Mūsdienīgu darba vidi, darbu elektroniskajā vidē; Apmācību darbam preču uzskaites programmā; Darba algu 580-770 EUR bruto. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – E top veikals VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “mini top!” Valkas ielā 1A, Rencēnos, Rencēnu pagastā, Burtnieku novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 500-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs RENCĒNOS” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1A, Rencēni, Rencēnu pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri