Valmieras Ziņas

Pašvaldību kausa izcīņā rogainingā Kocēnu novada pašvaldības komandai 3. vieta

16. novembrī Jaunpiebalgas novadā norisinājās orientēšanās sacensības “Brīvības rogainings”, kas vienlaikus bija arī Pašvaldību kausa izcīņa rogainingā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Atšķirībā no aizvadītajām Pašvaldību kausa izcīņām rogainingā, kad saskaņā ar nolikumu sacensībās varēja piedalīties pašvaldību komandas, kuru sastāvā startēja pašvaldības deputāti, struktūrvienībās un iestādēs strādājošie, šogad nolikumā tika veiktas izmaiņas, paredzot iespēju pašvaldību komandās piedalīties arī tās iedzīvotājiem un nekustamo īpašumu īpašniekiem.

Šogad Kocēnu novada pašvaldību sacensībās ar četru stundu kontrollaiku pārstāvēja piecas komandas: Līga Valdmane un Andris Robalds; Inese Bērziņa, Jānis Dainis un Ēriks Melkurts; Māris Heinols un Valdis Tilts; Laura un Kaspars Pētersoni; Sandis Āboliņš un Jānis Gailis.

Jaukto komandu grupā (XO) 1. vietu (kopvērtējumā 9. vieta) ar 125 punktiem izcīnīja Līga Valdmane un Andris Robalds. Otrs labākais rezultāts Valdim Tiltam un Mārim Heinolam – 2. vieta vīriešu veterānu grupā (MV), 10. vieta kopvērtējumā un 123 punkti. Trešo labāko rezultātu, kas tāpat kā iepriekšminētie tika iekļauts Pašvaldību kausa izcīņas kopvērtējumā, sasniedza Laura un Kaspars Pētersoni – 9. vieta jaukto komandu grupā (XO) un 37. vieta kopvērtējumā ar 100 punktiem. Ceturtā Kocēnu novada pašvaldības komanda, kurā startēja Jānis Gailis un Sandis Āboliņš, sameklēja kontrolpunktus ar kopējo punktu summu 98, kas komandu vīriešu atklātajā grupā (XO) to ierindoja 12. vietā un kopvērtējumā 41. vietā, savukārt komanda, kurā skrēja Inese Bērziņa, Jānis Dainis un Ēriks Melkurts, ieguva 95 punktus un jauktajā veterānu grupā (XV) ierindojās 5. vietā (kopvērtējumā 43. vieta).

Kopvērtējumā, summējot trīs labāko komandu rezultātus, Kocēnu novada pašvaldība izcīnīja 3. vietu 14 komandu konkurencē.

Rogaininga sacensībās “Brīvības rogainings” piedalījās arī vairākas citas komandas, kurās startēja Kocēnu novada iedzīvotāji un sasniedza augstvērtīgus rezultātus. 4 stundu sacensībās augsto 12. vietu 99 komandu konkurencē izcīnīja Kocēnu pagasta iedzīvotājs Artūrs Bērziņš un Anete Geduševa-Bērziņa, kuri ar 123 punktiem jaukto komandu grupā (XO) ierinojās 3. vietā. 6 stundu sacensībās 3. vietu sieviešu veterānu grupā (WV) un 35. vietu kopvērtējumā ar 139 punktiem izcīnīja komanda “Piedzīvojumu meklējot”, kurā startēja Vaidavas pagasta iedzīvotāja Vita Žukovska un Jana Adata.

Kocēnu novada komandu dalību Pašvaldību kausa izcīņā rogainingā atbalstīja Kocēnu novada dome.

Visi aktīvās atpūtas cienītāji aicināti 30. decembrī piedalīties rogaininga sacensībās Kocēnu novadā – “Skarbais putenis 2019”, kas šogad norisināsies Kocēnu un Vaidavas pagastos ar sacensību centru Rubenes sporta namā! Plašāka informācija: www.rogaining.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri