Valmieras Ziņas

Pašvaldībai joprojām nav izdevies pārņemt Jumaras ielas graustu, sākta piespiedu sakārtošanas procedūra

Jau ziņots, ka pēc 2019.gada 28.novembra Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdes lēmuma Nr.348 “Par būves piespiedu sakārtošanu” pieņemšanas, Valmieras pilsētas pašvaldība uzsāka saziņu ar nekustamā īpašuma Jumaras ielā 19 īpašnieku un tā pārstāvi pašvaldības domes lēmuma izpildei.

2020.gada martā pašvaldībā tika saņemts nekustamā īpašuma Jumaras ielā 19 īpašnieka pārstāvja piedāvājums atsavināt nekustamo īpašumu. Atsaucoties uz šo piedāvājumu, Valmieras pilsētas pašvaldības dome, 2020.gada 30.aprīlī pieņēma konceptuālu lēmumu nekustamo īpašumu Jumaras ielā 19 iegādāties. Taču to īpašniekam līdz 2020.gada 30.novembrim bija jāsakārto saistības un jānovērš šķēršļi, kas neļāva pašvaldībai šo vidi degradējošo būvi – dzīvojamās mājas pamatus Jumaras ielā 19 – iegādāties.

Kā portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa,

noteiktajā termiņā būves īpašnieks nebija veicis nepieciešamās darbības būves atsavināšanai, kā arī novērsis būves bīstamību, tāpēc no 2020.gada 30.novembra tika uzsāktas darbības 2019.gada 28.novembra Valmieras pilsētas pašvaldības lēmuma Nr. 348 “Par būves piespiedu sakārtošanu” piespiedu izpildei. 

Saskaņā ar Ministru kabineta 2014.gada 19.augusta noteikumu Nr.500 “Vispārīgie būvnoteikumi” 163. un 164.punktu, uzsākot būves sakārtošanu vispirms tiek piesaistīts neatkarīgs eksperts atzinuma sniegšanai par to, cik lielā mērā būve apdraud sabiedrību. Šobrīd notiek būves stāvokļa tehniskā apsekošana un izvērtēšana.

Pēc tehniskās apsekošanas rezultātu saņemšanas būves īpašnieks tiks brīdināts par plānotajām darbībām un Valmieras pilsētas pašvaldība nodrošinās būves piespiedu nojaukšanu tehniskās apsekošanas atzinumā norādītajā apmērā, uzliekot izpildes izmaksas bīstamās būves īpašniekam.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri