Valmieras Ziņas

Ja līdz 30. novembrim netiks novērsti šķēršļi īpašuma pārņemšanai, pašvaldība veiks grausta piespiedu nojaukšanu

Jau ziņots, ka Valmieras pilsētas pašvaldības dome, atsaucoties uz nekustamā īpašuma Jumaras ielā 19 Valmierā pārstāvja piedāvājumu par īpašuma atsavināšanu, 2020.gada 30.aprīlī pieņēma konceptuālu lēmumu iegādāties nekustamo īpašumu Jumaras ielā 19. Kā novēroja portāls “Valmieras Ziņas”, joprojām īpašumā esošais grausts – daudzdzīvokļu mājas pamati – joprojām stāv kā stāvējuši. 

Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne informēja:

“Valmieras pilsētas pašvaldība turpina saziņu ar īpašuma īpašnieku par iegādi, kuram ir uzdots līdz 2020.gada 30.novembrim sakārtot saistības un novērst šķēršļus, lai Valmieras pilsētas pašvaldība varētu īpašumu iegādāties un nostiprināt īpašuma tiesības zemesgrāmatā. Kad tas tiks izdarīts, tiks sagatavots pirkuma līgums par īpašuma iegādi. Pēc īpašuma iegādes Valmieras pilsētas pašvaldība veiks nepieciešamās darbības teritorijas sakārtošanai.

Ņemot vērā, uzsākto procesu, gadījumā, ja nekustamā īpašuma īpašnieks neatsauksies Valmieras pilsētas pašvaldības aicinājumam, tad pēc 2020.gada 30.novembra Valmieras pilsētas pašvaldība uzsāks 2019.gada 28.novembrī domes pieņemtajā lēmumā Nr.348 “Par būves piespiedu sakārtošanu” minētās darbības piespiedu izpildei.”

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS "ZEMGALE"   (reģ. nr. 40900035103) aicina darbā virtuves darbinieku filiālē "Rūja" (1.0 slodze) uz noteiktu laiku Prasības pretendentam: - vēlama vispārējā vidējā vai vidējā profesionālā izglītība; vēlama pieredze darbam virtuvē; - Valsts valodas prasme - A līmenis 1.pakāpe (izņemot personas, kuras ieguvušas pamata, vidējo vai augstāko izglītību akreditētās programmās latviešu valodā). Galvenie pienākumi: - Veikt sakņu un dārzeņu pirmapstrādi (kalibrēšanu, mazgāšanu un mizošanu ar mašīnu vai rokām). - Saņemt gatavo ēdienu porcijas no pavāra un pasniegt klientiem atbilstoši nozīmētajām diētas formām klientiem. - Nokopt galdus. Novākt ēdienu paliekas, nogādāt netīros traukus uz mazgāšanas vietu apstrādei.  - Uzkopt mitrā veidā pārtikas bloka telpu un ēdamzāļu inventāru (galdus, krēslus u.c.) un grīdu. - Veikt netīro trauku, iekārtu un mašīnu attīrīšanu no ēdiena atliekām, mazgāšanu, dezinfekciju. Mēs piedāvājam: - amata algu no 500.00 līdz 530.00 EUR bruto, (atkarībā no profesionālās darba pieredzes); - profesionālus kolēģus, izaugsmes un apmācības iespējas; - sociālās garantijas; - veselības apdrošināšanu pēc 6 nostrādātiem mēnešiem. Darba vietas adrese: VSAC "Zemgale" filiāle "Rūja", Pansionāts "Rūja", Jeru pagasts, Rūjienas novads. Profesionālās darbības aprakstu (CV) ar norādi "Virtuves darbinieks" sūtīt uz e-pastu: Nadezda.Graudina@vsaczemgale.gov.lv. līdz 22.06.2021 plkst.12.00 Piesakot savu kandidatūru uz izsludināto amata vietu, Jūs uzticat savus personas datus Valsts sociālās aprūpes centram “Zemgale”. Detalizēta informācija par personas datu apstrādes aspektiem šī nolūka sasniegšanai ir norādīta iestādes mājas lapā, adrese: https://www.vsaczemgale.gov.lv/lv/privatuma-politika Informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz interviju. Par atteikumu ziņosim tikai tiem kandidātiem, kas tiks uzaicināti uz interviju. Gadījumā, ja divu nedēļu laikā pēc CV nosūtīšanas neesat saņēmis uzaicinājumu uz darba interviju, varat uzskatīt, ka Jūsu kandidatūra netika virzīta pārrunu kārtai. Profesija: VIRTUVES DARBINIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Pansionāts Rūja, Jeri, Jeru pag., Rūjienas nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-22 Kontaktpersona: Nadežda Graudiņa Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri