Valmieras Ziņas

Ja līdz 30. novembrim netiks novērsti šķēršļi īpašuma pārņemšanai, pašvaldība veiks grausta piespiedu nojaukšanu

Jau ziņots, ka Valmieras pilsētas pašvaldības dome, atsaucoties uz nekustamā īpašuma Jumaras ielā 19 Valmierā pārstāvja piedāvājumu par īpašuma atsavināšanu, 2020.gada 30.aprīlī pieņēma konceptuālu lēmumu iegādāties nekustamo īpašumu Jumaras ielā 19. Kā novēroja portāls “Valmieras Ziņas”, joprojām īpašumā esošais grausts – daudzdzīvokļu mājas pamati – joprojām stāv kā stāvējuši. 

Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne informēja:

“Valmieras pilsētas pašvaldība turpina saziņu ar īpašuma īpašnieku par iegādi, kuram ir uzdots līdz 2020.gada 30.novembrim sakārtot saistības un novērst šķēršļus, lai Valmieras pilsētas pašvaldība varētu īpašumu iegādāties un nostiprināt īpašuma tiesības zemesgrāmatā. Kad tas tiks izdarīts, tiks sagatavots pirkuma līgums par īpašuma iegādi. Pēc īpašuma iegādes Valmieras pilsētas pašvaldība veiks nepieciešamās darbības teritorijas sakārtošanai.

Ņemot vērā, uzsākto procesu, gadījumā, ja nekustamā īpašuma īpašnieks neatsauksies Valmieras pilsētas pašvaldības aicinājumam, tad pēc 2020.gada 30.novembra Valmieras pilsētas pašvaldība uzsāks 2019.gada 28.novembrī domes pieņemtajā lēmumā Nr.348 “Par būves piespiedu sakārtošanu” minētās darbības piespiedu izpildei.”

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ārkārtējās situācijas ieviešana apturēs Covid-19 izplatīšanos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri