Valmieras Ziņas

Ja līdz 30. novembrim netiks novērsti šķēršļi īpašuma pārņemšanai, pašvaldība veiks grausta piespiedu nojaukšanu

Lasīšanas laiks: < 1 min

Jau ziņots, ka Valmieras pilsētas pašvaldības dome, atsaucoties uz nekustamā īpašuma Jumaras ielā 19 Valmierā pārstāvja piedāvājumu par īpašuma atsavināšanu, 2020.gada 30.aprīlī pieņēma konceptuālu lēmumu iegādāties nekustamo īpašumu Jumaras ielā 19. Kā novēroja portāls “Valmieras Ziņas”, joprojām īpašumā esošais grausts – daudzdzīvokļu mājas pamati – joprojām stāv kā stāvējuši. 

Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne informēja:

“Valmieras pilsētas pašvaldība turpina saziņu ar īpašuma īpašnieku par iegādi, kuram ir uzdots līdz 2020.gada 30.novembrim sakārtot saistības un novērst šķēršļus, lai Valmieras pilsētas pašvaldība varētu īpašumu iegādāties un nostiprināt īpašuma tiesības zemesgrāmatā. Kad tas tiks izdarīts, tiks sagatavots pirkuma līgums par īpašuma iegādi. Pēc īpašuma iegādes Valmieras pilsētas pašvaldība veiks nepieciešamās darbības teritorijas sakārtošanai.

Ņemot vērā, uzsākto procesu, gadījumā, ja nekustamā īpašuma īpašnieks neatsauksies Valmieras pilsētas pašvaldības aicinājumam, tad pēc 2020.gada 30.novembra Valmieras pilsētas pašvaldība uzsāks 2019.gada 28.novembrī domes pieņemtajā lēmumā Nr.348 “Par būves piespiedu sakārtošanu” minētās darbības piespiedu izpildei.”

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat jauno "Valmiera 2027" vides objektu pilsētas centrā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Valmieras novada Būvvaldes arhitektu/-i (uz nenoteiktu laiku) Ja Tev ir vēlme: - nodrošināt estētiskas un drošas vides veidošanas principu un būvniecības tiesiskuma ievērošanu Pašvaldības administratīvajā teritorijā; - pārraudzīt arhitektoniskās kvalitātes principa ievērošanu, ciktāl tas attiecas uz būves iekļaušanos ainavā un pilsētvidē; - izskatīt būvniecības ieceres, pārbaudīt lēmumos ietverto nosacījumu izpildi un iesniegto dokumentu saturu normatīvajos aktos noteiktajā apjomā; - organizēt būvniecības ieceru publisko apspriešanu; - strādāt ar “Būvniecības informācijas sistēmu” (BIS) un datu bāzēm; un ja Tev ir: - otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība arhitekta specialitātē; - arhitekta patstāvīgās prakses sertifikāts tiks uzskatīts par priekšrocību; - vismaz divu gadu darba pieredze arhitekta darbā, kas saistīta ar būvprojektu izstrādi un būvniecības normatīvo aktu pielietošanu; - būvniecības procesu regulējošo normatīvo aktu pārzināšana; - pieredze nozares terminoloģijas, ar būvniecības nozari saistīto normatīvo aktu un standartu pielietošanā; - labas sadarbības veidošanas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību; - labas praktiskā pielietojuma prasmes darbam ar MS Office, BIS portālā vai BIS 2 profilā un biroja tehniku; - B kategorijas autovadītāja apliecība; mēs piedāvājam: - darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; - stabilu atalgojumu (atbilstoši 12.mēnešalgu grupai no 1535 EUR līdz 1645 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; - profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV, motivācijas vēstuli un augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „ Arhitekta/-es amatam” līdz 2022.gada 27.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207124. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: ARHITEKTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 25C, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-05-27 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri