Valmieras Ziņas

Ja līdz 30. novembrim netiks novērsti šķēršļi īpašuma pārņemšanai, pašvaldība veiks grausta piespiedu nojaukšanu

Lasīšanas laiks: < 1 min

Jau ziņots, ka Valmieras pilsētas pašvaldības dome, atsaucoties uz nekustamā īpašuma Jumaras ielā 19 Valmierā pārstāvja piedāvājumu par īpašuma atsavināšanu, 2020.gada 30.aprīlī pieņēma konceptuālu lēmumu iegādāties nekustamo īpašumu Jumaras ielā 19. Kā novēroja portāls “Valmieras Ziņas”, joprojām īpašumā esošais grausts – daudzdzīvokļu mājas pamati – joprojām stāv kā stāvējuši. 

Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne informēja:

“Valmieras pilsētas pašvaldība turpina saziņu ar īpašuma īpašnieku par iegādi, kuram ir uzdots līdz 2020.gada 30.novembrim sakārtot saistības un novērst šķēršļus, lai Valmieras pilsētas pašvaldība varētu īpašumu iegādāties un nostiprināt īpašuma tiesības zemesgrāmatā. Kad tas tiks izdarīts, tiks sagatavots pirkuma līgums par īpašuma iegādi. Pēc īpašuma iegādes Valmieras pilsētas pašvaldība veiks nepieciešamās darbības teritorijas sakārtošanai.

Ņemot vērā, uzsākto procesu, gadījumā, ja nekustamā īpašuma īpašnieks neatsauksies Valmieras pilsētas pašvaldības aicinājumam, tad pēc 2020.gada 30.novembra Valmieras pilsētas pašvaldība uzsāks 2019.gada 28.novembrī domes pieņemtajā lēmumā Nr.348 “Par būves piespiedu sakārtošanu” minētās darbības piespiedu izpildei.”

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina jaunie elektroenerģijas tarifi?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (uz nepilnu darba slodzi) uz noteiktu laiku.  Darba vietas adrese: “Bērnudārzs Pasaciņa”, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālām spējām atbilstošu izglītības procesu grupā; • sadarboties ar kolēģiem un vecākiem, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; • veikt bērnu attīstības dinamikas izpēti; • plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; • piedalīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Jums ir: • pieredze darbā ar bērniem; • izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopijas gaidīsim līdz 2023.gada 13.oktobrim e-pastā: pasacina@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 28650094. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Bērnudārzs Pasaciņa, Mūrmuiža, Kauguru pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-13

Mūsu partneri