Valmieras Ziņas

Pašvaldība līdzfinansēs izglītības iegūšanu privātajās izglītības iestādēs

Valmieras pilsētas pašvaldības 25.janvāra domes sēdē tika apstiprināta līdzfinansējuma piešķiršana pirmsskolas un pamatizglītības iegūšanai Valmieras administratīvajā teritorijā esošajās privātajās izglītības iestādēs, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Nosakot līdzfinansējuma apjomu, tika ņemtas vērā iepriekšējā gada izmaksas pašvaldības pirmsskolas un vispārizglītojošajās izglītības iestādēs. Lai saņemtu atbalstu, bērna un vismaz viena vecāka vai viņa likumīgā pārstāvja dzīvesvietai ir jābūt deklarētai Valmieras pilsētas administratīvajā teritorijā.

Atbilstoši Ministru kabineta noteiktajai aprēķina metodikai Valmieras pilsētas pašvaldības līdzfinansējums par bērniem un skolēniem, kuri klātienē apmeklēs privāto izglītības iestādi Valmieras administratīvajā teritorijā:

  • no pusotra gada līdz četru gadu vecumam (ieskaitot) būs 200,44 EUR;
  • no pieciem līdz sešiem gadiem – 135,96 EUR;
  • 1–9.klases skolēniem – 48,88 EUR.

Līdz šim Valmieras pilsētas pašvaldība bija paredzējusi finansējumu licencētas pirmsskolas izglītības iegūšanai privātajās pirmsskolas izglītības iestādēs vismaz pusotra gada vecumu sasniegušajiem bērniem, ja tiem nebūtu nodrošināta vieta pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs. Taču turpmāk līdzfinansējums privāto bērnudārzu apmeklējumam, kā arī pamatizglītības ieguvei tiks saglabāts arī tiem bērniem, kuriem tiek nodrošināta vieta pašvaldības izglītības iestādē, bet vecāki izvēlējušies Valmieras administratīvajā teritorijā esošas privātās izglītības iestādes pakalpojumus, kura nodrošina licencētu klātienes izglītības programmu.

Plašāka informācija par pieejamo atbalstu valmieriešu ģimenēm, kuru bērni apmeklē vai apmeklēs privātās izglītības iestādes, pieejama Valmieras Izglītības pārvaldē, zvanot pa tālruni 64207139 vai rakstot e-pastu vip@valmiera.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA EASTCON AG LV Starptautisks uzņēmums ar 23 darba gadu pieredzi Latvijā Aicinām darbā KLIENTU – PĀRDOŠANAS KONSULTANTUS TU BŪSI LIELISKS KOMANDAS BIEDRS – -) ja komunikācija ar cilvēkiem Tev dod prieku; -) ja smaids un optimisms ir Tava vizītkarte; -) ja mācīties no profesionāliem pārdevējiem – konsultantiem un dalīties ar savu skatījumu Tev būtu interesanti; -) ja Tev ir „B „kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto. MĒS PIEDĀVĀJAM : -) elastīgu darba grafiku ( arī darbdienu vakaros ); -) pievilcīgu atalgojumu ar bonusiem no pārdošanas rezultātiem no 700 līdz 3000 eiro bruto; -) iespēju strādāt savā reģionā; -) kvalitatīvu bezmaksas apmācību un atbalstu ikdienas darbā; -) vissvarīgākais – piedāvājam labu noskaņojumu un priecīgu kolektīvu, motivējošu kolēģi – vadītāju. DARBA PIENĀKUMI : -) iepazīstināt klientus ar produktu; -) izskaidrot produkta darbības principus un atbildēt uz klientu jautājumiem; -) izzināt klientu vajadzības, konsultēt un piedāvāt risinājumu; -) mācīties un augt kopā ar komandu. ( klientu meklēšana darba pienākumos neietilpst ) Gaidām CV un pavadvēstuli uz e-pastu : elita.juska@eastcon.lv līdz 01.03.2019.g. Pavadvēstulē, lūdzu, norādi : Kādus rezultātus savā dzīvē esi sasniedzis ( nav svarīgi, kādā jomā ).Ar ko esi lepojies un ar kādām metodēm panāc rezultātu ikdienas darbībā. Lūdzu, uzraksti savus plānus karjerā tuvākajam gadam. Gaidīsim izsmeļošu un konkrētu pieteikumu no Tevis jau šodien. Profesija: KLIENTU /PĀRDOŠANAS KONSULTANTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, un tās apkārtne Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-03-01 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli ar norādi sūtīt uz elita.juska@eastcon.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri