Valmieras Ziņas

Pašvaldība līdzfinansēs izglītības iegūšanu privātajās izglītības iestādēs

Valmieras pilsētas pašvaldības 25.janvāra domes sēdē tika apstiprināta līdzfinansējuma piešķiršana pirmsskolas un pamatizglītības iegūšanai Valmieras administratīvajā teritorijā esošajās privātajās izglītības iestādēs, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Nosakot līdzfinansējuma apjomu, tika ņemtas vērā iepriekšējā gada izmaksas pašvaldības pirmsskolas un vispārizglītojošajās izglītības iestādēs. Lai saņemtu atbalstu, bērna un vismaz viena vecāka vai viņa likumīgā pārstāvja dzīvesvietai ir jābūt deklarētai Valmieras pilsētas administratīvajā teritorijā.

Atbilstoši Ministru kabineta noteiktajai aprēķina metodikai Valmieras pilsētas pašvaldības līdzfinansējums par bērniem un skolēniem, kuri klātienē apmeklēs privāto izglītības iestādi Valmieras administratīvajā teritorijā:

  • no pusotra gada līdz četru gadu vecumam (ieskaitot) būs 200,44 EUR;
  • no pieciem līdz sešiem gadiem – 135,96 EUR;
  • 1–9.klases skolēniem – 48,88 EUR.

Līdz šim Valmieras pilsētas pašvaldība bija paredzējusi finansējumu licencētas pirmsskolas izglītības iegūšanai privātajās pirmsskolas izglītības iestādēs vismaz pusotra gada vecumu sasniegušajiem bērniem, ja tiem nebūtu nodrošināta vieta pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs. Taču turpmāk līdzfinansējums privāto bērnudārzu apmeklējumam, kā arī pamatizglītības ieguvei tiks saglabāts arī tiem bērniem, kuriem tiek nodrošināta vieta pašvaldības izglītības iestādē, bet vecāki izvēlējušies Valmieras administratīvajā teritorijā esošas privātās izglītības iestādes pakalpojumus, kura nodrošina licencētu klātienes izglītības programmu.

Plašāka informācija par pieejamo atbalstu valmieriešu ģimenēm, kuru bērni apmeklē vai apmeklēs privātās izglītības iestādes, pieejama Valmieras Izglītības pārvaldē, zvanot pa tālruni 64207139 vai rakstot e-pastu vip@valmiera.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā nepieciešams izveidot iekštelpu bērnu rotaļu laukumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS ”VIADA Baltija” (reģ. Nr. 40103867145) ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijas naftas produktu mazumtirdzniecības tirgū, kā arī jauns un strauji augošs degvielas mazumtirdzniecības veikalu tīkla operators. Uzņēmums aicina darbā OPERATORU-PĀRDEVĒJU (uz pilnu vai nepilnu darba laiku). Ko sagaidām no kandidāta: Degvielas, preču un pakalpojumu pārdošana; Preču pieņemšana un izvietošana plauktos un to derīguma termiņa kontrole; Uzturēt tīras un kārtīgas DUS telpas, preces un preču plauktus; Pārzināt DUS veikala preču sortimentu un nepieciešamības gadījumā klientiem sniegt konsultāciju; Brīvi sarunāties latviešu un krievu valodā; Izglītība (vidējā, vidējā speciālā); Labas komunikācijas spējas, godīgums un augsta atbildības sajūta. Ko mēs piedāvājam: Apmācības pirms pastāvīga darba uzsākšanas; Dinamisku darbu augošā un stabilā uzņēmumā; Darba laiku saskaņā ar darba grafiku; Stabilu atalgojumu, ikmēneša piemaksas; Sociālās garantijas, pēc 1 nostrādāta gada veselības apdrošināšana. Savu kandidatūru vari pieteikt: sūtot CV ar norādi „„Operators - pārdevējs DUS" Valmiera 2" uz e-pastu personals@viadabaltija.lv Degvielas uzpildes stacijā - Brīvnieki, Kauguru pagasts, Beverīnas novads Telefons informācijai: 67301555. DUS darba režīms: maiņas bez nakts stundām (darbs saskaņā ar grafiku). Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas: 3,30 EUR/h – dienas maiņā, 6,60 EUR/h – svētku dienās, Pārdošanas piemaksas. Profesija: DEGVIELAS UZPILDES STACIJAS PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Brīvnieki, Kauguru pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-13 Kontaktpersona: CV ar nor.„„Operators-pārdevējs DUS" Valmiera 2” sūtīt uz personals@viadabaltija.lv, t. 67301555.

Mūsu partneri