Valmieras Ziņas

Pārtikas klastera uzņēmumi gūst atzinību Zviedrijas biznesa balvas pasniegšanas ceremonijā

Lasīšanas laiks: 2 min

Otrdien, 2.decembrī, Rīgas Mākslas telpā norisinājās Zviedrijas biznesa balvas (Swedish Business Awards) pasniegšanas ceremonija, kurā piedalījās arī Latvijas augstvērtīgas un veselīgas pārtikas klastera uzņēmumi – SIA “Felici” un SIA “Valmiermuižas alus”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes plānošanas reģiona sabiedrisko attiecību speciāliste Anita Savoņi-Vaido.

SIA “Felici” tika pieteikts nominācijai “Gada jaunais uzņēmējs” (Young Entrepreneur of the Year Award) un SIA “Valmiermuižas alus” – nominācijai “Ilgtspējības izaugsmes balva” (Sustainable Growth Award). Abi uzņēmumi iekļuva trīs labāko uzņēmumu vidū katrs savā nominācijā.

Visi trīs reģiona izvirzītie uzņēmumi ir biedrības “Latvijas augstvērtīgas un veselīgas pārtikas klasteris” jaunās valdes dalībnieki. Pārtikas klasteris līdz šim ir veiksmīgi attīstījis sadarbību ar citiem klasteriem Zviedrijā, Somijā un Dānijā. Šāda nozīmīga klastera uzņēmumu sasniegumu atzinība no Zviedrijas biznesa balvas žūrijas ir vēl viens svarīgs sasniegums, kas vēl vairāk stiprinās klastera labo sadarbību ar Ziemeļvalstu biznesa vidi.

Kā atzina abu uzņēmumu pārstāvji Alise Balgalve un Aigars Ruņģis, tā bija vērtīga pieredze– piedalīties šādā pasākumā un iegūt sadarbības kontaktus. Tas, ka uzņēmumi iekļuva labāko trijniekā, dod pozitīvu stimulu attīstīties un darboties tālāk.

Biznesa balvas pasniegšanas ceremonijā piedalījās Zviedrijas vēstnieks Latvijā V.E.Henriks Landerholms (Henrik Landerholm), Zviedrijas Lauksaimniecības ministrs Svens Ēriks Buhts (Sven-Erik Bucht), kā arī viens no lielākajiem Zviedrijas uzņēmumiem “Saab”. 

Zviedrijas biznesa balva tika dibināta 2006.gadā ar mērķi izcelt veiksmīgas uzņēmējdarbības piemērus, uzsverot biznesa attīstību, sadarbību, inovācijas un ieguldījumu sabiedrībā. Iniciatīva akcentē uzņēmējdarbības starptautisko raksturu, un kalpo kā atskaites punkts mērķu sasniegšanai. Pasākuma kulminācija ir balvu pasniegšanas ceremonija, kurā tiek apbalvoti vissekmīgākie vietējie un starptautiskie uzņēmumi.

Aktuālais jautājums

Vai jums traucē mācību transporta līdzekļu pārvietošanās Valmieras ielās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri