Valmieras Ziņas

Par Valmieras Dzimtsarakstu nodaļas vadītāju apstiprināta Ieva Miķīte-Plusniņa

Ceturtdien, 29.augustā, Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē deputāti par Valmieras Dzimtsarakstu nodaļas vadītāju apstiprināja līdzšinējo Valmieras pilsētas pašvaldības Juridiskās nodaļas vadītāju Ievu Miķīti-Plusniņu.

Jaunā Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja amatā apstiprināta no šī gada septembra. Ieva Miķīte-Plusniņa no 1992. līdz 2006.gadam strādājusi Pilsonības un Migrācijas lietu pārvaldē un Valsts Robežsardzes Valmieras pārvaldē. Valmieras pilsētas pašvaldībā viņa strādā kopš 2006.gada. Pēdējos sešus gadus Ieva Miķīte-Plusniņa bija Juridiskās nodaļas vadītāja.  

Ieva Miķīte-Plusniņa portālam “Valmieras Ziņas” teica:

“Jaunajā amatā plānoju turpināt iepriekšējās Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas Ritas Viļumsones iesākto. Viņa ir ļoti īpašs un profesionāls darbinieks, esmu daudz no viņas mācījusies. Centīšos turpināt darbu tikpat augstā kvalitātē. Valmiera ir vērtību pilsēta, un viena no tās vērtībām ir ģimene. Tādēļ kā savu vadmotīvu jaunajā amatā esmu izvirzījusi ģimenisko vērtību stiprināšanu.”

Jaunā Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja atzina, ka laulību ceremonijas ir redzamākā un skaistākā šī darba sastāvdaļa, taču lielāko daļu laika nāksies veltīt darbam ar dokumentiem. Taču viņa jūtas gatava šim izaicinājumam, jo ir ieguvusi atbilstoša izglītību un pieredzi, vadot pašvaldības Juridisko nodaļu.

Rita Viļumsone Valmieras Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas pienākumus veica iepriekšējos 25 gadus. Saskaņā ar R.Viļumsones iesniegumu, lēmums par viņas atbrīvošanu no amata ar 2019.gada 19.augustu pieņemts Valmieras pilsētas pašvaldības  2019.gada 25.jūlija domes sēdē.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” aicina darbā speciālo pedagogu (darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) uz nenoteiktu laiku pilnai darba likmei (30 stundas nedēļā jeb 1,0 likme) Ja Tev ir vēlme: īstenot pirmsskolas izglītības programmas apguvi izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām; sadarboties ar izglītojamo vecākiem un skolotājiem, sniegt konsultācijas un skaidrojumu par veiktās izpētes rezultātiem, attīstības dinamiku un ieteikumus turpmākam izglītības procesam; sagatavot rakstveida atzinumus par izglītojamo pārbaudes rezultātiem; plānot un organizēt savu darbu atbilstoši iestādes mērķiem un uzdevumiem; un ja Tev ir: izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu EUR 790,00 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2021. gada 26. martam personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai 64231434. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SPECIĀLAIS PEDAGOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-03-26 Kontaktpersona: CV, mot.vēst.un izgl.dok.kopiju iesniegt pers. vai sūtīt uz spriditis@valmiera.edu.lv, 64231434.

Mūsu partneri