Valmieras Ziņas

Par Valmieras Dzimtsarakstu nodaļas vadītāju apstiprināta Ieva Miķīte-Plusniņa

Ceturtdien, 29.augustā, Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē deputāti par Valmieras Dzimtsarakstu nodaļas vadītāju apstiprināja līdzšinējo Valmieras pilsētas pašvaldības Juridiskās nodaļas vadītāju Ievu Miķīti-Plusniņu.

Jaunā Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja amatā apstiprināta no šī gada septembra. Ieva Miķīte-Plusniņa no 1992. līdz 2006.gadam strādājusi Pilsonības un Migrācijas lietu pārvaldē un Valsts Robežsardzes Valmieras pārvaldē. Valmieras pilsētas pašvaldībā viņa strādā kopš 2006.gada. Pēdējos sešus gadus Ieva Miķīte-Plusniņa bija Juridiskās nodaļas vadītāja.  

Ieva Miķīte-Plusniņa portālam “Valmieras Ziņas” teica:

“Jaunajā amatā plānoju turpināt iepriekšējās Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas Ritas Viļumsones iesākto. Viņa ir ļoti īpašs un profesionāls darbinieks, esmu daudz no viņas mācījusies. Centīšos turpināt darbu tikpat augstā kvalitātē. Valmiera ir vērtību pilsēta, un viena no tās vērtībām ir ģimene. Tādēļ kā savu vadmotīvu jaunajā amatā esmu izvirzījusi ģimenisko vērtību stiprināšanu.”

Jaunā Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja atzina, ka laulību ceremonijas ir redzamākā un skaistākā šī darba sastāvdaļa, taču lielāko daļu laika nāksies veltīt darbam ar dokumentiem. Taču viņa jūtas gatava šim izaicinājumam, jo ir ieguvusi atbilstoša izglītību un pieredzi, vadot pašvaldības Juridisko nodaļu.

Rita Viļumsone Valmieras Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas pienākumus veica iepriekšējos 25 gadus. Saskaņā ar R.Viļumsones iesniegumu, lēmums par viņas atbrīvošanu no amata ar 2019.gada 19.augustu pieņemts Valmieras pilsētas pašvaldības  2019.gada 25.jūlija domes sēdē.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu: Pārdevējam-preču komplektētājai/-am un piegādātājai/-am  jaunajā “E top!” veikalā. Darba vieta veikalā “top!” Valmierā, Rīgas ielā 64. Preču piegāde Valmieras pilsētas robežās. Galvenie darba pienākumi: Pieņemt pircēju pasūtījumus elektroniskajā vidē; Komplektēt produktus atbilstoši klientu pasūtījumiem; Preču piegāde klientiem pilsētas robežās; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības: B kategorijas autovadītāja apliecība; Vēlama pieredze tirdzniecībā; Precizitāte un labas komunikācijas prasmes darbā ar klientiem. Piedāvājam: Darba laiku maiņās; Pieredzi un zināšanas jauna tirdzniecības veida e-veikala pakalpojuma sniegšanā; Mūsdienīgu darba vidi, darbu elektroniskajā vidē; Apmācību darbam preču uzskaites programmā; Darba algu 580-770 EUR bruto. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – E top veikals VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “mini top!” Valkas ielā 1A, Rencēnos, Rencēnu pagastā, Burtnieku novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 500-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs RENCĒNOS” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1A, Rencēni, Rencēnu pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri