Valmieras Ziņas

Par Valmieras Dzimtsarakstu nodaļas vadītāju apstiprināta Ieva Miķīte-Plusniņa

Ceturtdien, 29.augustā, Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē deputāti par Valmieras Dzimtsarakstu nodaļas vadītāju apstiprināja līdzšinējo Valmieras pilsētas pašvaldības Juridiskās nodaļas vadītāju Ievu Miķīti-Plusniņu.

Jaunā Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja amatā apstiprināta no šī gada septembra. Ieva Miķīte-Plusniņa no 1992. līdz 2006.gadam strādājusi Pilsonības un Migrācijas lietu pārvaldē un Valsts Robežsardzes Valmieras pārvaldē. Valmieras pilsētas pašvaldībā viņa strādā kopš 2006.gada. Pēdējos sešus gadus Ieva Miķīte-Plusniņa bija Juridiskās nodaļas vadītāja.  

Ieva Miķīte-Plusniņa portālam “Valmieras Ziņas” teica:

“Jaunajā amatā plānoju turpināt iepriekšējās Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas Ritas Viļumsones iesākto. Viņa ir ļoti īpašs un profesionāls darbinieks, esmu daudz no viņas mācījusies. Centīšos turpināt darbu tikpat augstā kvalitātē. Valmiera ir vērtību pilsēta, un viena no tās vērtībām ir ģimene. Tādēļ kā savu vadmotīvu jaunajā amatā esmu izvirzījusi ģimenisko vērtību stiprināšanu.”

Jaunā Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja atzina, ka laulību ceremonijas ir redzamākā un skaistākā šī darba sastāvdaļa, taču lielāko daļu laika nāksies veltīt darbam ar dokumentiem. Taču viņa jūtas gatava šim izaicinājumam, jo ir ieguvusi atbilstoša izglītību un pieredzi, vadot pašvaldības Juridisko nodaļu.

Rita Viļumsone Valmieras Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas pienākumus veica iepriekšējos 25 gadus. Saskaņā ar R.Viļumsones iesniegumu, lēmums par viņas atbrīvošanu no amata ar 2019.gada 19.augustu pieņemts Valmieras pilsētas pašvaldības  2019.gada 25.jūlija domes sēdē.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ārkārtējās situācijas ieviešana apturēs Covid-19 izplatīšanos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA "Lat Met" aicina darbā ROKAS LOKMETINĀTĀJU (MMA). Darba vieta: Rubenes metāla apstrādes cehs „Meistari”, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov., LV-4227 (300 metri no Rubenes baznīcas). Amata pienākumi: Atbilstoši rasējumiem un metāldarbnīcu vadītāja norādījumiem izgatavot nestandarta metāla izstrādājumus t. sk. sagatavot detaļas, veikt sagatvoto detaļu metināšanu. Nepieciešamības gadījumā veikt arī izstrādājumu montāžu objektā. Prasības pretendentiem: Spēja pastāvīgi, precīzi un savlaicīgi paveikt uzticētos pienākumus; Precizitāte un augsta atbildības sajūta. Par priekšrocību tiks uzskatīta: Autovadītāja apliecība; Papildus zināšanas citās jomās. Lat Met nodrošina: Pilnībā rekonstruētas ražošanas telpas; Mūsdienīgus darba apstākļus; Paveiktajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu; Iepazīstināšanu ar amata pienākumiem un ražošanas procesa nodrošināšanas kārtību. Darba laiks: darba dienās 09:00 – 17:00, sestdienas, svētdienas un svētku dienas brīvas. Pieteikties uz brīvo metinātāja vietu iespējams sazinoties pa tālruni 29429956 vai sūtot CV uz e-pasta adresi info@latmet.com Vispārēju informāciju par Lat Met darbību iespējams iegūt apmeklējot mūsu mājas lapu www.latmet.com SIA "Lat Met" pamatā ir metāla apstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dekoratīvo metāla izstrādājumu ražošanas jomā (vārti, sētas, margas, tirdzniecības stendi, nestandarta metāla izstrādājumi, kuru vienas detaļas svars nepārsniedz 0,5t, garums- 12m). Uzņēmums nodarbojas arī ar sekciju veida garāžu vārtu tirdzniecību, montāžu un servisa nodrošināšanu, vizuālās reklāmas izgatavošanu, skārda izstrādājumu izgatavošanu, vārtu automātikas tirdzniecību un apkalpošanu. Daļa no produkcijas tiek eksportēta. Profesija: ROKAS LOKMETINĀTĀJS (MMA) Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-23 Kontaktpersona: Pieteikties iespējams sazinoties pa tālr.29429956 vai sūtot CV uz e-pasta adresi info@latmet.com

Mūsu partneri