Valmieras Ziņas

Par Valmieras Dzimtsarakstu nodaļas vadītāju apstiprināta Ieva Miķīte-Plusniņa

Ceturtdien, 29.augustā, Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē deputāti par Valmieras Dzimtsarakstu nodaļas vadītāju apstiprināja līdzšinējo Valmieras pilsētas pašvaldības Juridiskās nodaļas vadītāju Ievu Miķīti-Plusniņu.

Jaunā Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja amatā apstiprināta no šī gada septembra. Ieva Miķīte-Plusniņa no 1992. līdz 2006.gadam strādājusi Pilsonības un Migrācijas lietu pārvaldē un Valsts Robežsardzes Valmieras pārvaldē. Valmieras pilsētas pašvaldībā viņa strādā kopš 2006.gada. Pēdējos sešus gadus Ieva Miķīte-Plusniņa bija Juridiskās nodaļas vadītāja.  

Ieva Miķīte-Plusniņa portālam “Valmieras Ziņas” teica:

“Jaunajā amatā plānoju turpināt iepriekšējās Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas Ritas Viļumsones iesākto. Viņa ir ļoti īpašs un profesionāls darbinieks, esmu daudz no viņas mācījusies. Centīšos turpināt darbu tikpat augstā kvalitātē. Valmiera ir vērtību pilsēta, un viena no tās vērtībām ir ģimene. Tādēļ kā savu vadmotīvu jaunajā amatā esmu izvirzījusi ģimenisko vērtību stiprināšanu.”

Jaunā Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja atzina, ka laulību ceremonijas ir redzamākā un skaistākā šī darba sastāvdaļa, taču lielāko daļu laika nāksies veltīt darbam ar dokumentiem. Taču viņa jūtas gatava šim izaicinājumam, jo ir ieguvusi atbilstoša izglītību un pieredzi, vadot pašvaldības Juridisko nodaļu.

Rita Viļumsone Valmieras Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas pienākumus veica iepriekšējos 25 gadus. Saskaņā ar R.Viļumsones iesniegumu, lēmums par viņas atbrīvošanu no amata ar 2019.gada 19.augustu pieņemts Valmieras pilsētas pašvaldības  2019.gada 25.jūlija domes sēdē.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri