Valmieras Ziņas

Par Burtnieku novada čempioniem airēšanas slalomā kļūst beverīnietis Mārtiņš Plaudis, Igaunijas viesis Siim Peetris un Daila Grāvīte no Baldones

Lasīšanas laiks: 2 min

Teju noslēdzot vasaras saulaino laiku, sestdien, 22.augustā norisinājās nu jau par tradīciju kļuvušas sacensības airēšanas slalomā – Burtnieku novada čempionāts. Baltijā unikālais pasākums, popularizējot Burtnieku novadu un Burtnieka ezeru kā pievilcīgu sporta un atpūtas galamērķi, iepriekš bez Latvijas airēšanas slalomistiem pulcējis lietuviešus un nu arī Igaunijas viesus.

Lai gan šogad sacensībām nebija lemts priecēt Burtnieka ezera svētku svinētājus, sajūsmu pilnā sāncensība ar ieslīdēšanu ar smailīti pa kanāla slīpumu, vārtu izbraukšanu taisni un griezienā, šaušanu ar lāzera ieroci un apgāšanos un piecelšanos atpakaļ virs ūdens neizpalika. Gleznainā un teiksmainā ezera Burtnieku centra kanāls saturēja olimpiskā sporta veida airēšanas slaloma distances elementus, uzsvaru liekot uz šeit dzimušiem un attīstītiem uzdevumiem, – starta slidkalniņu, šautuvi ar pieciem mērķiem un eskimosa apgriezieniem, ja elektroniski optiskās bultas raidītas neprecīzi.

Vīriešu kajaku kopvērtējumā, spējot ātri un nekļūdīgi gan airēt, gan šaut, uzvaras laurus plūca Beverīnas novada jaunais atlēts Mārtiņš Plaudis. Kanoe laivu klasē pirmo reizi par šo sacensību čempionu kļuva viesis ārpus Latvijas robežām – Siim Peetris no Igaunijas kluba SK Pirita. Savukārt Burtnieku novada zelts sieviešu konkurencē Dailai Grāvītei no Airēšanas kluba “Baldone”.

Atraktīvā un azartiskā sporta pasākuma Burtnieku novada čempionāta airēšanas slalomā rīkotājs Vidzemes sporta asociācija pateicas Burtnieku novada pašvaldībai, “Lasertag Vidzemē” un “Vidzemes laivām”.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri