Valmieras Ziņas

Par Burtnieku novada čempioniem airēšanas slalomā kļūst beverīnietis Mārtiņš Plaudis, Igaunijas viesis Siim Peetris un Daila Grāvīte no Baldones

Teju noslēdzot vasaras saulaino laiku, sestdien, 22.augustā norisinājās nu jau par tradīciju kļuvušas sacensības airēšanas slalomā – Burtnieku novada čempionāts. Baltijā unikālais pasākums, popularizējot Burtnieku novadu un Burtnieka ezeru kā pievilcīgu sporta un atpūtas galamērķi, iepriekš bez Latvijas airēšanas slalomistiem pulcējis lietuviešus un nu arī Igaunijas viesus.

Lai gan šogad sacensībām nebija lemts priecēt Burtnieka ezera svētku svinētājus, sajūsmu pilnā sāncensība ar ieslīdēšanu ar smailīti pa kanāla slīpumu, vārtu izbraukšanu taisni un griezienā, šaušanu ar lāzera ieroci un apgāšanos un piecelšanos atpakaļ virs ūdens neizpalika. Gleznainā un teiksmainā ezera Burtnieku centra kanāls saturēja olimpiskā sporta veida airēšanas slaloma distances elementus, uzsvaru liekot uz šeit dzimušiem un attīstītiem uzdevumiem, – starta slidkalniņu, šautuvi ar pieciem mērķiem un eskimosa apgriezieniem, ja elektroniski optiskās bultas raidītas neprecīzi.

Vīriešu kajaku kopvērtējumā, spējot ātri un nekļūdīgi gan airēt, gan šaut, uzvaras laurus plūca Beverīnas novada jaunais atlēts Mārtiņš Plaudis. Kanoe laivu klasē pirmo reizi par šo sacensību čempionu kļuva viesis ārpus Latvijas robežām – Siim Peetris no Igaunijas kluba SK Pirita. Savukārt Burtnieku novada zelts sieviešu konkurencē Dailai Grāvītei no Airēšanas kluba “Baldone”.

Atraktīvā un azartiskā sporta pasākuma Burtnieku novada čempionāta airēšanas slalomā rīkotājs Vidzemes sporta asociācija pateicas Burtnieku novada pašvaldībai, “Lasertag Vidzemē” un “Vidzemes laivām”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Attīstot savu darbību, aicinām pievienoties mūsu komandai PALĪGSTRĀDNIEKU. 1. Veikt būvobjektos nepieciešamos palīgdarbus, veikt vienkāršus zemes darbus, pārvieto celtniecības materiālus un palīgmateriālus celtniecības objektā, veikt materiālu izkraušanu un nokraušanu, palīdzēt uzstādīt un demontēt dažādas būvkonstrukcijas un būvizstrādājumus, sagatavot dažādas virsmas tālākai apdarei, novākt būvgružus, prast strādāt ar rokas un vienkāršiem elektriskiem instrumentiem; 2. Savlaicīga un precīza darba vadītāja rīkojumu izpilde; 3. Citi pienākumi pēc darba devēja norādījumiem; 4. Darba vietā ievērot darba kārtības, darba aizsardzības, drošības tehnikas noteikumus, darba higiēnas prasības un citu Latvijas Republikā pastāvošo normatīvo aktu prasības. Lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies tikai ar nākamajai atlases kārtai izvirzītajiem pretendentiem! Ja pretendents nesaņem atbildi līdz 2021.gada 16.jūnijam, tas nozīmē, ka 1.atlases kārta nav izturēta. Pieteikties, sūtot CV uz e-pasta adresi jolantaacc@gmail.com Profesija: PALĪGSTRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 7 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-16 Darba sākšanas datums: 2021-06-01 Kontaktpersona: Cv sūtīt uz e-pasta adresi; jolantaacc@gmail.com Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri