Valmieras Ziņas

Par ātruma pārsniegšanu Vidzemē aizvadītajā diennaktī sodītas 5 personas

Lasīšanas laiks: < 1 min

Laika posmā no 23.11.2023. ­– 24.11.2023. saņemta informācija par 96 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 29 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietušas trīs personas un viena persona gājusi bojā. Satiksmes jomā pieņemti 46 administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā 5 par ātruma pārsniegšanu, četri par agresīvu braukšanu un neviens par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīgs Rūta Smilga.

VP Vidzemes reģiona pārvaldes Dienvidvidzemes iecirknis

23.11.2023. plkst.16:45, Madonas nov., Praulienas pag., pa vietējās nozīmes ceļu Trākši-Dobsalas 3.km, vīrietis vadot traktoru, nobrauca un ceļa braucamās daļas, iebrauca grāvī un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā bojā gāja traktora vadītājs. Policijā uzsākts kriminālprocess.

VP Vidzemes reģiona pārvaldes Rietumvidzemes iecirknis

23.11.2023. plkst.12:15, Valmieras nov., Rencēnu pag., A/C Valmiera-Rūjiena-Igaunijas robeža(Unguriņi), sieviete vadot automašīnu “VW”, netika galā ar tās vadāmību un nobrauca no ceļa braucamās daļas, iebrauca grāvī un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas “VW” vadītāja un pasažiere. Cietušās nogādātas ārstniecības iestādē. Policijā uzsākts administratīvais process.

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri