Valmieras Ziņas

Pabriks: Krievija ar savu rīcību ir padarījusi sankciju atcelšanu par neiespējamu

Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks uzskata, ka pēdējo dienu notikumi Austrumukrainā ir pielikuši punktu diskusijām par sankciju mīkstināšanu vai atcelšanu pret Krieviju.

“Militārā akcija Mariupoles virzienā liecina, ka Krievijas puse tai ir nopietni gatavojusies, par ko liecina Krievijas karaspēka kustība pēdējās nedēļās un klātbūtnes palielināšana Austrumukrainā. Pēc šiem notikumiem ir neiespējami runāt par sankciju samazināšanu pret Krieviju. Šobrīd svarīgākais, lai tādas Eiropas Savienības (ES) amatpersonas kā ES augstā ārlietu pārstāve Frederika Mogerīni notiekošo sauktu īstajos vārdos un neslēptos aiz diplomātiskiem terminiem,” uzskata A.Pabriks. Viņš norāda, ka tas attiecas arī uz ES lielo valstu, piemēram, Vācijas un Francijas līderiem. Tā kā situācijas pasliktināšanās arvien vairāk sāk apdraudēt civiliedzīvotājus, asa reakcija ir īpaši nepieciešama.

Tajā pašā laikā viņš norāda, ka iespējamo sankciju apjoms pret Krieviju, lai to pavisam nesagrautu un lai izvairītos no militāra spēka pielietošanas, ir diezgan izsmelts, tādēļ ASV un Eiropas valstu līderiem būs jāpielieto izdoma, lai atrastu veidus, kā pastiprināt spiedienu pret Krieviju. A.Pabriks uzskata, ka situācijas pasliktināšanās var apdraudēt stabilitāti arī citos sensitīvos Krievijas pierobežas rajonos, jo Krievijas valdība rīcība liecina, ka tās mērķis ir izraisīt tālāku situācijas konfrontāciju.

A.Pabriks arī uzskata, ka Latvija kā Eiropas Padomes prezidējošā valsts, kuras uzdevums ir sabalansēt ES dalībvalstu viedokļus, nedrīkst aizmirst arī par savām nacionālajām pozīcijām: “Uzskatu, ka šī brīža situācijā Latvijas Valsts prezidenta vizīte Maskavā, lai apmeklētu 9. maija svinības, nav iespējama.”

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla degvielas kannu ražošanas uzņēmums aicina darbā: mārketinga un sabiedrisko attiecību speciālistu/-i Galvenie pienākumi: Produktu un pakalpojumu virzība starptautiskā tirgū Uzņēmuma iekšējās un ārējās komunikācijas veidošana un uzturēšana Uzņēmuma tēla veidošana un uzturēšana Sagaidām kandidātu ar: augstāko izglītību sociālo zinātņu jomā (mārketings, komunikācija vai tml.) veiksmīgu iepriekšējo darba pieredzi mārketinga un sabiedrisko attiecību jomā veiksmīgu iepriekšējo darba pieredzi projektu vadībā analītisku un radošu domāšanu un spēju kompleksi risināt problēmas teicamām svešvalodu zināšanām un visaptverošām komunikācijas prasmēm aktīvu, uz sadarbību un rezultātu orientētu personību ar inovatīvām idejām Piedāvājam: Interesantu un dinamisku darbu stabilā, uz attīstību orientētā uzņēmumā Iespēju mācīties, gūt pieredzi un realizēt sevi dinamiskā darba vidē un darbā ar starptautiskiem tirgiem Darba rezultātiem un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu no Eur 1000 mēnesī, dažādus papildu labumus Sakārtotu, ērtu darba vidi draudzīgā kolektīvā E-pasts pieteikuma nosūtīšanai: darbs@valpro.lv Tālrunis papildus informācijai: 64 207 235 Pateicamies par atsaucību un informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! Nosūtot pieteikumu, Jūs piekrītat, ka personas datu pārzinis SIA "VALPRO" (Reģ. nr. 40003058280) iekļauj Jūsu personas datus savā datubāzē un uzglabā 1 gadu no pieteikuma saņemšanas brīža. Piekrišanu Jums ir tiesības atsaukt, rakstot uz norādīto e-pasta adresi. Profesija: SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-21 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv; Tālr.: 64207235, 29413500; Adrese: L.Laicena iela 2, Valmiera. Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220   aicina darbā Apkopēju (Valmieras AO) uz noteiktu laiku no š.g.5. jūlija līdz 2. septembrim DARBA PIENĀKUMI: · uzkopt darba, palīgtelpas un autoostas teritoriju PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · pamatizglītība · vēlama iepriekšēja darba pieredze uzkopšanas un tīrīšanas darbos · iemaņas darbā ar sadzīves tehniku · vēlamas zināšanas telpaugu kopšanā UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: · darbu stabilā uzņēmumā · sociālās garantijas · darba algu – valstī noteiktā minimālā stundas tarifa likme CV vēstuli ar norādi vakancei „Apkopējs” lūdzam līdz 2021. gada 1. jūlijam iesniegt: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · personīgi Valmieras autoostas kasē Stacijas ielā 1, Valmierā vai SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 Ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, sazināsimies divu nedēļu laikā pēc sludinājumā norādītā pieteikšanās termiņa beigām. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Informācija 26558027 Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas iela 1, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-01 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli lūdzam nosūtīt uz info@vtu-valmiera.lv Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri